Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator mmy
Reputație: 0

Salonul are nume care te duce cu gandul la chinezoaice si asiatice dar pula.Sunt doar romance.This is a unique massage, including refined movements, touches full of tenderness and love, aimed to unblock your sexual energy in order to distribute it through the entire body.We are delighted to offer you a special massage, using the foot soles, including the sexual area, for you to enjoy undiscovered states and sensations...http://www.tao-erotic-massage.ro

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Da, mmy Tao massage se refera la tipul masajului nu la maseuze ... chiar este de tip Tao am fost si mi-a placut ... masajul consta in relaxare(vreo 25 de minute) dupa care fata se dezbraca in cazul meu a fost topless si te maseaza cu corpul ei ... atingeri fine,sani,chestii ... f senzual ... spre sfarsit exista si un fel de stimulare erotica cu mainile si ulei de masaj dar facut cu grija si foarte fin ... acolo daca vrei sa fii continent sexual trebuie sa fii f atent pt ca poti ejacula din gresala e foarte erotic ... si dureaza o ora si pretul era cand am fost eu 120 Ron si erau 3 fete mie mi-a placut doar una din ele si am fost la ea de cateva ori 

E o experienta incantatoare si foarte senzuala si nu are legatura cu sexul ci mai degraba cu arta masajului ... pe mine m-a invatat sa ii fac masaj in acest fel iubitei ... se bucura tare de tot :)

Recomand doar celor care vor masaj erotic de calitate si nu celor care vor sex sau sa se descarce.

Ce preturi mai au nu stiu ...

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Masajul tantric necesita o oarecare pregatire psihica si  o relaxare totala a corpului. Masajul tantric nu se bazeaza pe masajul de relaxare (somatic) ci pe relaxare totala a  organismului. Asadar, daca vrei sa savurezi intradevar acest masaj trebuie sa fi pregatit psihic pentru acesta. Desi pare oarecum ciudat, cea mai importanta parte a masajului tantric este finalizarea Tao (pentru o traducere foarte clasica am putea spune o finalizare manuala de lunga durata) . Unii confunda din pacate masajul erotic cu finalizarea TAO. sunt total diferite. Masajul Erotic inseamna simplu atingere pana la finalizare, prin tehnci diferite, cu mana, cu coprul (cu sanii, cu talpile, cu gatul, cu burta, cu partea din spatea genunchiului, etc) Insa acest masaj erotic este doar prima parte a masajului tantric, care are ca punct culminant finalizarea TAO.

 

Finalizarea TAO inseamna practic provocarea erectiei,inducerea ejacularii prin stimularea prostatei si a punctului g iar in punctul cel mai "fierbinte" al erectiei, oprirea ejacularii. Acest "tratament" se repeta de cate ori poate organismul fiecaruia. Senzatia este uimitoare iar finalizarea in sine este extrem de intensa. Unii foarte norocosi pot avea parte de orgasm prin implozie (adica un fel de orgasm fara ejaculare) , unii pot sa nu aibe deloc finalizare.


Partea cea mai pozitiva a acestui tip de masaj : dupa un astfel de masaj,primul contact sexual este foarte intens si poate dura de doua sau de trei ori mai mult decat un contact sexual "propriu" obisnuit.(spun propriu pentru ca difera de la fiecare individ in parte. Durata unui act sexual difera in functie de individ, unii au cateva minute, unii cateva zeci de minute) Aceasta teorie este testata si difera in functie de fiecare persoana in parte ! Pentru anumiti barbati, poate fi cel mai bun tratament pentru o erectie de lunga durata sau pentru cei care sufera de ejaculare precoce sau care nu isi pot stapanii ejacularea pentru a satisface pe deplin o femeie. 

 

Acest tip de masaj se adreseaza celor care vor sa experimenteze un tip de masaj unic si special. Nu poate fi inteles de catre oricine, de aceea necesita un anumit grad de intelegere pentru a putea fi experiemntat. Acest masaj nu constituie, asa cum unii cred,doar o simpla finalizare manuala!!!  Este un concept gresit al celor care cred ca se bazeaza pe o simpla "laba cu ulei" . Consider ca este cel mai interesant masaj dintre toate tipurile de masaj care nu contin contact sexual. Il recomand celor care au capacitatea sa il inteleaga si mai ales celor care vor sa isi imbunatateasca viata sexuala!!!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Randunica,am inteles io care e partea cea mai pozitiva,ce n-am inteles e partea cea mai negativa ...aia cu masarea prostatei...ca daca e ca la doctor,e nazol.

Oricum,un Craciun fericit iti doresc si "la multi ani" ! Asta e partea cea mai pozitiva :slap2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

buna,

am fost si eu zilele astea la salonul asta;

mi-au spus de la inceput la telefon ca e fara finalizare, doar masaj;

la telefon mi-au spus ca sunt doua fete, cand am ajuns era doar una, draguta, 1,67 inaltime, 58 kg, satena cu parul lung;

am mers si am facut un dus , prosop curat, 5 tipuri de gel, baia ok;

dupa am mers in camera;

curat;

lumanari,betisoare parfumate,muzica relaxanta;

a urmat un masaj de relazare super, cam 30 minute, aproape adormeam;

dupa m-am intors cu fata;

a continuat tot cu un masaj de relaxare;

dupa a urcat usor spre zona celui jucaus, dar aici nu a insistat deloc;

doar a trezit erectia, si il mai atingea din cand in cand sa il tina treaz:)

a mai facut putin masaj la oo,dar cam atat;

nu am insistat pt ca mi-a spus de la inceput ca e fara finalizare;

cam naspa senzatia, mergand doar la saloane doar cu finalizare, aici am plecat acasa cu oo-le umflate;

mi-a mai povestit de continenta, ca cica imi da un cd la plecare cu masaj, dar a uitat:(

pret 120 ron - toples;

150 era nud;

totul a durat o ora, o ora si 10 cu tot cu dusurile de dupa;

e o experienta super tare chiar daca nu am finalizat;

cred ca as mai merge;

dar cred ca as alege sa stau doua ore;

nu imi mai venea sa plec:D

cam atat, daca mai aveti intrebari va astept

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

de la masajul Tao nu e voie sa pleci cu "ele" umflate! exista orgasmul prin implozie. adica un orgasm fara ejaculare. si tehnici care iti aduc readuc starea de relaxare, incat sa nu ai nici un fel de disconfort

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

 

de la masajul Tao nu e voie sa pleci cu "ele" umflate! exista orgasmul prin implozie. adica un orgasm fara ejaculare. si tehnici care iti aduc readuc starea de relaxare, incat sa nu ai nici un fel de disconfort

 

 

as fi vrut si eu sa am parte de asa ceva:D

dar din pacate nu am avut:((

dar as merge undeva unde sa experimentez si asa ceva

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa atata citit, a venit momentul unei modeste contributii, deci va spun bine v-am gasit

Asadar salonul Tao. Pun si numerele de telefon pentru ca vad ca nu sunt (s-au nu le vad eu) 0788778660 sau 0742371651. Poate ne ajuta un moderator sa le puna si in titlu.

Usor de ajuns, central, pe Calea Victoriei langa magazinul Max Mara (se intra printr-un gang), loc de parcare nu m-a interesat fiind pe jos.

Urcat la et 1, intampinat de catre o dra care s-a dovedit a fi si protagonista actiunii, respectiv dra Raluca. Asta nu pentru ca as fi ales-o eu dintre mai multe mandre, ci pentru ca nu am avut de ales. Am inteles ca erau vreo 3-4 domnisoare prezente dar toate celelalte ocupate cand am ajuns eu (pe la pranz). A propos, programul este intre 13 si 24.

Intrat la dus, facut dus, totul curat. Asadar, domnisoara Raluca: Faptura zambitoare, destul de comunicativa, dar, fapt pozitiv, nu vorbeste neintrebata, deci nu este obositoare. Pana in 160 cm (inaltime, nu bust J), pana in 50kg, deci bine proportionata. Pe la vreo 25 anisori sa zic pentru ca nu am intrebat-o. Sani maricei (sa zicem inspre 3), dar, din pacate cam lasati. Conversatie placuta, dra are ceva cursuri de specialitate, a fost kinetoterapeut din cate spune, si se vede pentru ca se pricepe la ce face.

Masaj: peste medie, aproape de maxim, cum povestesc si cei dinaintea mea. Atenta la toate zonele corpului, nu ii dcata nimic nefrecat. Atingeri si mai fine si mai ferme, cu corpul, parul, sanii...

A reusit sa ma relaxeze. Dar nu i-as spune masaj erotic decat pentru vreo 30% din ce s-a intamplat. In rest, masaj de relaxare bun. Partea erotica consta in atingeri cu sanii pe tot corpul mai putin la prietenul cel mai bun, unde atingerile cu sanii sunt sporatice. Vorbind despre prieten, inafara de sani, s-a mai intalnit, tot sporadic, cu mana drei, care a fost atenta nu cumva sa scoale prea tare prietenul din somn. A insistat mai mult pe zonele adiacente, unde cunoscatorii ai pretinde ca sunt niste centrii energetici. Asa o fi daca zic ei....

In timpul asta eu ma relaxam, o priveam in oglinda si o mai si atingeam pe sani si cam atat pentru ca m-ai mult, iesim din masajul Tao si doar tocmai asa se cheama salonul, nu? Oricum eu am ales varianta topless.

O ora de relaxare, daca nu putin mai mult chiar de masaj efectiv, deci ora este ora.

Deja v-am plictisit destul asa ca rezum:

Locatie: Calea Victoriei, magazinul Max Mara, stabiliment curat

Fata: circa 25/160/50 placuta ca prezenta si conversatie, sani mari dar cam lasati

Masajul (sa nu zic prestatia pt ca e vorba de masaj) bun spre foarte bun, insa cei care cauta  parte erotica preponderenta nu o gasesc aici.

Scor 120 RON topless, 150 nud.

De revenit pentru masaj.

Numai bine.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salut.

 

Am vizitat acest salon de mai multe ori si este cel mai bun salon de masaj. Masaj si atat. Te maseaza una din domnisoare cum doreste ea, fara sa o atingi ca la alte saloane - nu ca nu poti puna mana deloc, dar nimic mai mult de simple atingeri. 

 

Fetele arata bine si foarte bine, sau cel putin nu am nimerit eu ceva dubios.

De obicei gasesti liber si chiar prezentare de 2-3 domnisoare.

Curatenia: e foarte ok, prosop foarte curat, fara papuci, baie curata, geluri, etc

 

Spre norocul meu ultima data am dat peste Carmen. Cam 1,65, un pic de burtica, dar frumusica si zambareatza. Este maseuza la care m-as intoarce in fiecare zi :) Sa fiu bine inteles: nu am plecat niciodata nemultumit de la TAO, dar pur si simplu Carmen e persoana care m-a facut sa ma simt cel mai bine, si pot sa zic ca am ceva masaje pe pielea mea.

 

Evident, masajul a fost mai mult relaxare si body, dar daca stii pentru ce vii la acest salon este tot ce poti primi mai bun. S-a jucat cu mine de cateva ori, reusind sa ma faca sa ajung aproape de ejaculare, dar a si stiut sa tina ejacularea pe loc. Dupa orima ora am mai cerut sa stam inca o jumatate de ora, in total 1h30 - 225 lei.

 

Concluzie: salon ***** 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:moon
  • Oras:moon

Salut,

Am fost la acest salon acum o luna cred. In total cred ca am fost de 4 ori, cu 4 fete diferite.

Ultima data am fost cu o tipa brunetica, la 165 inaltime, 50 kg, draguta, nota 8-9, sanii medii.

Am optat pt masaj topless 120 lei o ora.

Masajul de relaxare a fost foarte bun, nota 10, te maseaza din cap pana in picioare.

Cel de relaxare dureaza cam 40 minute cred, te ia somnul.

Muzica este foarte relaxanta.

Apoi se trece la cel erotic.

Atingerea organului este foarte rara, nu insista decat cateva zeci de secunde, doar pentru a mentine erectia.

Stiam dinainte ca este fara finalizare, dar per total eu zic ca este o experienta pe care nu trebuie sa o ratati.

Cand pleci de acolo simti ca plutesti, chiar daca pleci cu oole umflate.

Durata masaj cu tot cu dusuri un 60-70 minute - nu te grabeste nimeni.

De fie data au fost 3-4 fete- deci am avut de unde sa aleg.

daca am uitat sa mentionez ceva, va rog sa ma intrebati

succes

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:moon
  • Oras:moon

de aceeasi parere sunt si eu, decat sa mergi la o laba pe viteza maxima, la un salon de duzina, mai bine mergi si te relaxezi o ora, si chiar te incarci cu energie pozitiva, iesi alt om de acolo.

de fiecare data cand ajung in Bucuresti imi fac timp sa ajung la acest salon

bafta

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt client de 4-5 ani la Tao, e intr-adevar deosebit ca abordare.

Dupa cum spunea si antevorbitorul, masajul cu Carmen e o experienta deosebita, dar daca vreti ceva mai hard body-to-body, incercati-o pe Adriana. 

 

Locatia e pe calea Victoriei, aproape de Radisson, chiar pe colt (e un banner cu Tao massage pe geam).

Masajul nud este 150 RON/ora. 

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Salut,

Am fost la acest salon acum o luna cred. In total cred ca am fost de 4 ori, cu 4 fete diferite.

Ultima data am fost cu o tipa brunetica, la 165 inaltime, 50 kg, draguta, nota 8-9, sanii medii.

Am optat pt masaj topless 120 lei o ora.

Masajul de relaxare a fost foarte bun, nota 10, te maseaza din cap pana in picioare.

Cel de relaxare dureaza cam 40 minute cred, te ia somnul.

Muzica este foarte relaxanta.

Apoi se trece la cel erotic.

Atingerea organului este foarte rara, nu insista decat cateva zeci de secunde, doar pentru a mentine erectia.

Stiam dinainte ca este fara finalizare, dar per total eu zic ca este o experienta pe care nu trebuie sa o ratati.

Cand pleci de acolo simti ca plutesti, chiar daca pleci cu oole umflate.

Durata masaj cu tot cu dusuri un 60-70 minute - nu te grabeste nimeni.

De fie data au fost 3-4 fete- deci am avut de unde sa aleg.

daca am uitat sa mentionez ceva, va rog sa ma intrebati

succes

cum plutesti?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

120 lei ca sa plec cu ouale umflate??

Da.. Cu siguranta nu... Cel putin pt mine. Aici in Ploiesti ti se face un super masaj de relaxare la 50 lei, si macar sti ca maseuza nu are nimic de-a face cu ciocanul tau de la bun inceput.. Si nu plece cu nimic umflat...

Link spre comentariu

SUPER TARRREEE!!!

Niciodata nu am inteles de ce Saloanele de masaj se numesc asa si defapt ascund un cuib de prostituate in spate.

Nu am crezut ca mai exista un loc atat de TARE  in Bucuresti...Tao masaj m-a cucerit .Fetele sunt putin spus frumoase, sunt superbe.De fiecare data am avut de ales dintre 2 ,3 sau 4 fete una si una...Este o experienta extraordinara sa -ti faca masaj o fata superba ,nuda ,rafinata,misterioasa  asa ca la Tao masaj...Majoritatea fetelor au facultati ,sunt foarte inteligente ,masajul pentru ele fiind  un hobby...M-am simtit ca intr-un Templu, unde am primit o initiere la Tao masaj ...Si intr-adevar am plecat plutind de fericire...Fetele au multe calitati...imi amintesc de niste curtezane sau gheise rafinate despre care am citit prin carti, pentru ca,  din discutiile cu ele iti dai seama ca au si ceva in cap... Recomand !!!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Se numesc saloane de masaj erotic cu finalizare. Tao este un salon de masaj semi erotic fara finalizare.

Fiecare are clientela sa. Daca vrei sa pleci cu "dureri", te duci la TAO. Daca esti un "initiat" in tantra, te duci la TAO.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Se numesc saloane de masaj erotic cu finalizare. Tao este un salon de masaj semi erotic fara finalizare.

Fiecare are clientela sa. Daca vrei sa pleci cu "dureri", te duci la TAO. Daca esti un "initiat" in tantra, te duci la TAO.

Din cate am inteles durerile exista atata timp cat energia sexuala ramane pe nivelele joase.Sunt expuse tehnici prin care ea sa urce pe nivelele superioare,sa fie transformata in alte tipuri de energie,afectiva,mentala etc..   Daca vrei sa devi initiat in Tantra te duci la Tao... ;)

Link spre comentariu

Din cate am inteles durerile exista atata timp cat energia sexuala ramane pe nivelele joase.Sunt expuse tehnici prin care ea sa urce pe nivelele superioare,sa fie transformata in alte tipuri de energie,afectiva,mentala etc..   Daca vrei sa devi initiat in Tantra te duci la Tao... ;)

Daca vrei sa pleci vlaguit ,lesinat si fara energie te duci in alta parte... ai parte de finalizare sau chiar un sex ieftin, dupa care trebuie sa te regenerezi o saptamana sa -ti revii... Doar oamenii de calitate pot sa aprecieze Tao... ;)

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca vrei sa pleci vlaguit ,lesinat si fara energie te duci in alta parte... ai parte de finalizare sau chiar un sex ieftin, dupa care trebuie sa te regenerezi o saptamana sa -ti revii... Doar oamenii de calitate pot sa aprecieze Tao... ;)

Nu toti suntem maestri tantra (de stanga). Iti trebuie ani de zile ca sa ajungi sa transmuti energia sexuala. :)  Ce se face la Tao e doar un demo. Ajuta doar sa vezi si ...altceva. Te duci o data, vezi cum e si gata.

Mergand la Tao si aruncand 150 lei/ora, nu te va face maestru tantrist ;)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...