Sari la conținut

Tu futi, eu ling !


Postări Recomandate

tanti de la ct....nu trebui sa bagi botu ca sa ii vezi floaca caprei. Si la a ta cu siguranta nu ma vei prinde vreodata chiar daca vad ca iti doresti.

 

buey, putzangutanule, mai ai mult pana sa-mi doresc sa ma apropii de buba ta =)) ... te-am refuzat o data pe aici, ti-am spus-o clar ca la mine nu ai ce cauta, iar eu nu-mi schimb parerile dupa cum bate vantul  si nici nu pup gaoaze doar de amorul artei ca voi, cei care va pupati in cur unul pe altul si dupa aceia va injurati ca la usa cortului =))

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

buey, putzangutanule, mai ai mult pana sa-mi doresc sa ma apropii de buba ta =)) ... te-am refuzat o data pe aici, ti-am spus-o clar ca la mine nu ai ce cauta, iar eu nu-mi schimb parerile dupa cum bate vantul  si nici nu pup gaoaze doar de amorul artei ca voi, cei care va pupati in cur unul pe altul si dupa aceia va injurati ca la usa cortului =))

ufff ce iti este si cu varsta asta! ai uitat deja! eu te-am refuzat pe motiv de floaca mare! stiu ca inca plangi dupa mine dar asta e viata. cruda si rea de cele mai multe ori.

  • Like 1
Link spre comentariu

ufff ce iti este si cu varsta asta! ai uitat deja! eu te-am refuzat pe motiv de floaca mare! stiu ca inca plangi dupa mine dar asta e viata. cruda si rea de cele mai multe ori.

 

 

offff , fie ca tine , floaca mea face mai mult decat visele tale erotice , a mea e reala =)) ale tale doar aspiratii =))

Link spre comentariu

eu am vise erotice doar cu vanessa si cam atat. Si vorba aia...floaca ta e o certitudine dovedita in cele din urma.

 

=)) nu am contestat-o niciodata =)) e a mea si nu renunt la ea =)) oricat v-ati dori =)) .... o iubesc, o mangai...o dichisesc cand am chef ... indiferent de ce ii fac sau nu , e dezmierdata/linsa/adorata/adulata cand vrea ea si cum vrea ea =)))

Link spre comentariu
  • Oras:prin oras
  • Oras:prin oras

=)) nu am contestat-o niciodata =)) e a mea si nu renunt la ea =)) oricat v-ati dori =)) .... o iubesc, o mangai...o dichisesc cand am chef ... indiferent de ce ii fac sau nu , e dezmierdata/linsa/adorata/adulata cand vrea ea si cum vrea ea =)))

 

Ai vorbit atat de frumos despre ea încât m-ai făcut sa vreau sa o cunosc

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...