Sari la conținut

Intrebare pentru pisicuts


Postări Recomandate

  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Buna pisicuts,

Lamureste ma te rog si pe mine:

 

Cum se poate si de ce este acceptat ca Tina Diamond sa injure si sa jigneasca toti pe Forum fara sa fie banata, dar multi clienti cum au spus un cuvant urat au fost banati?

 

Fa ma sa inteleg care este diferenta?! Are Doamna Tina vreun avantaj, doar ca va-ti intalnit in oradea?

Am vazut ca pana si inclusiv de tine sa luat?!

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Buna pisicuts,

Lamureste ma te rog si pe mine:

 

Cum se poate si de ce este acceptat ca Tina Diamond sa injure si sa jigneasca toti pe Forum fara sa fie banata, dar multi clienti cum au spus un cuvant urat au fost banati?

 

Fa ma sa inteleg care este diferenta?! Are Doamna Tina vreun avantaj, doar ca va-ti intalnit in oradea?

Am vazut ca pana si inclusiv de tine sa luat?!

face trafic si e bine....

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Buna pisicuts,

Lamureste ma te rog si pe mine:

 

Cum se poate si de ce este acceptat ca Tina Diamond sa injure si sa jigneasca toti pe Forum fara sa fie banata, dar multi clienti cum au spus un cuvant urat au fost banati?

 

Fa ma sa inteleg care este diferenta?! Are Doamna Tina vreun avantaj, doar ca va-ti intalnit in oradea?

Am vazut ca pana si inclusiv de tine sa luat?!

 

Bai ce scris ai  ? :slap2

Adevarul este ca "se promoveaza cultura  injuraturilor" , iar tie Tina iti cam da clasa  , as zice . Te-ai enervat...este ? :laugh2

  • Like 10
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Dupa atatea injuraturi si jigniri in ultimii 3-4 luni doar trebuia de mult banata!

Ai avertizat o si tot la fel face.

Daca ar fi facut un Client asa ar fi fost banat de mult!!

 

Si da normal ca ma enervz daca vb cineva in halul ala despre copilul meu!!!

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Bai ce scris ai  ? :slap2

Adevarul este ca "se promoveaza cultura  injuraturilor" , iar tie Tina iti cam da clasa  , as zice . Te-ai enervat...este ? :laugh2

Serios??

Imi da clasa la ce??

La injuraturi???

Daca asa ceva inseamna pentru tine o femeie cu clasa, atunci mai bine nu am clasa ;)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Serios??

Imi da clasa la ce??

La injuraturi???

Daca asa ceva inseamna pentru tine o femeie cu clasa, atunci mai bine nu am clasa ;)

La scris  ...ca despre asta era vorba  :laugh2 

In rest , aseaza-te linistita . ca este putin departe clasa  si de tine 

 

PS: i-ai achitat datoria lui Liviu  sau a trimis tentativele de recuperatori pe tine ? :)

  • Like 9
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

La scris ...ca despre asta era vorba :laugh2

In rest , aseaza-te linistita . ca este putin departe clasa si de tine

 

PS: i-ai achitat datoria lui Liviu sau a trimis tentativele de recuperatori pe tine ? :)

Cum am zis deja daca ceea ce scrie Tina pentru tine inseamna clasa, mai bine nu am clasa!

Restul Nu este problema ta

In fine.

O zi buna

Link spre comentariu

Dupa atatea injuraturi si jigniri in ultimii 3-4 luni doar trebuia de mult banata!

Ai avertizat o si tot la fel face.

Daca ar fi facut un Client asa ar fi fost banat de mult!!

 

Si da normal ca ma enervz daca vb cineva in halul ala despre copilul meu!!!

 

     Ho fa, ca stim ca te doare in pula de copilul tau, nu trebuie sa te prefaci ca vezi-Doamne te-au luat nervii in timp ce scriai acest post si d-aia ai uitat E-ul din "nervez".

    Mai du-te-n plm si spala sperma aia de pe dinti, poate-poate, un spermatozoid se va preface-ntr-un euro si astfel, vei putea sa ii trimiti jegului de fi-tu' 3 lei fara sa simti ca ti-ai rupt de la suflet.

  

        Suge-o.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Cum am zis deja daca ceea ce scrie Tina pentru tine inseamna clasa, mai bine nu am clasa!

Restul Nu este problema ta

In fine.

O zi buna

 

Limiteaza-te mai bine sa imparti  bezele cu Smiley-uri , ca este departe clasa de tine , altfel nu ai face UP-uri toata ziua  :)

  • Like 9
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum am zis deja daca ceea ce scrie Tina pentru tine inseamna clasa, mai bine nu am clasa!

Restul Nu este problema ta

In fine.

O zi buna

Este problema lui Miky ( apelativ de la Mihaela) ca este mai rau decat o mahalagioaica saraca .Femeie barbat asta este ,nici laba nu mai poate sa faca asa ca sta tota ziua pe forum si cleventeste daca tot nu a fost in viata lui la o femeie 

  • Like 18
  • Minus 21
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Este problema lui Miky ( apelativ de la Mihaela) ca este mai rau decat o mahalagioaica saraca .Femeie barbat asta este ,nici laba nu mai poate sa faca asa ca sta tota ziua pe forum si cleventeste daca tot nu a fost in viata lui la o femeie 

Bine ai venit aici , fosila din BUCATARIE  !!!  :)

 

*cleveteste.....nu mai folosi cuvinte care te depasesc , stiind destul de bine ca vocabularul tau de bucatar se limiteaza la destul de putine propozitii.

 

Ia sa vedem ce parere are Betty de tine  ...se mai scoala sau  tot cu limba te-ai jucat si cu ea ultima oara ? :laugh2

  • Like 8
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Este problema lui Miky ( apelativ de la Mihaela) ca este mai rau decat o mahalagioaica saraca .Femeie barbat asta este ,nici laba nu mai poate sa faca asa ca sta tota ziua pe forum si cleventeste daca tot nu a fost in viata lui la o femeie

 

:D asa este:*

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

:D asa este:*

In locul tau m-as ascunde  ...sincer .

 

Ca nu degeaba s-a luat si Tina de tine , spunand  cam adevarul , destul de greu de digerat ptr. o  nemancata ca tine  care traieste intr-o mizerie de nedescris 

 

PS: Deja ai si uitat cand a pus-o pe MONA (zgarciul asta de om perfid si mincinos ) sa scoata banii de la tine cu japca ,ca  lui  ii era rusine sau teama  :no2

Link spre comentariu

Dupa atatea injuraturi si jigniri in ultimii 3-4 luni doar trebuia de mult banata!

Ai avertizat o si tot la fel face.

Daca ar fi facut un Client asa ar fi fost banat de mult!!

 

Si da normal ca ma enervz daca vb cineva in halul ala despre copilul meu!!!

Chiar daca o baneaza...ce mai conteaza? Si-a facut Tina o intrare ...ca nu mai vine nimeni la ea, nici daca aduce lautari. O astfel de femeie cu caracter infect ...trebuie lasata sa isi rupa capul, iar Pisicut a priceput ideea...practic s-a banat singura prin limbajul execrabil...pana si in mahala cred au mai fost uitate injuraturi.....ce am citit pe topicul ei.

Se spune ca fiecare moare pe limba lui...ea isi face pregatirea.

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bvd Unirii 63
  • Oras:Bvd Unirii 63

Cu tot riscul si chit ca se va supara... cineva trebuia sa se incumete sa spuna, pana la urma.

Chiar daca o baneaza...ce mai conteaza? Si-a facut Tina o intrare ...ca nu mai vine nimeni la ea, nici daca aduce lautari. O astfel de femeie cu caracter infect ...trebuie lasata sa isi rupa capul, iar Pisicut a priceput ideea...practic s-a banat singura prin limbajul execrabil...pana si in mahala cred au mai fost uitate injuraturi.....ce am citit pe topicul ei.Se spune ca fiecare moare pe limba lui...ea isi face pregatirea.

:D Nu ai citit ca AStA la Tina cica se numeste sa ai clasa :D

  • Like 1
Link spre comentariu

:D Nu ai citit ca AStA la Tina cica se numeste sa ai clasa :D

E o mizerie...care e vai de capul ei. Nu are ea cuvinte asociate cu "clasa" nici clasa a 2-a la tren nu o ajuta. Este o zdreanta care ne-a demonstrat ca mai jos nu se poate. Ca nu mai o viziteaza lumea...e normal. Mai mult ca sigur pentru ca nu are clienti are o astfel de atitudine ca o refulare...urmatoarea faza...nu o vad prea bine. E disperata...in sevraj si ar face orice doar, doar sa vina unul sa cotizeze...dar clar...e incheiat capitolul Tina Diamond...poate o schimbare ...rebrand...

Pe termen scurt e dusa.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...