Sari la conținut

"Diana" . Halta geoagiu


Postări Recomandate


  • Oras:sebes
  • Oras:sebes

salut frati futaciosi....

Prima mea recenzie scrisa...mai am de scris cateva doar ca nu pre am timp sa le scriu, promit ca o sa le scriu !

 

Sa incepem ... LOCATIA zona cu halta geoagiu...cum vii de la orastie spre alba dupa sensu giratoriu pe dreapta im parcarea la restaurantu respectiv (nu mai retin numele) .sunt 2 fete cat de cat. Si 1-2 rommales mai tot timpu pana seara tarziu.

 

am oprit am aleso pe "diana" .MODALITATE DE CONTACT. Nr de telefon nu a vrut sa imi dea .

 

DETALII DESPRE prestatie : mi-a servit serviciile , totul protejat . A inceput cu o laba sa dea viata vanosului....insa nici un semn ...vazand asta a inceput sa il scuipe si sa il frece, cum a prins umpic de viata a pus plasticu pe el...un oral slab si animalic ...am rabatat scaunu si s-a asezat in ea si dai si dai pana am crezut ca o rupe ,i-am atras atentia sa stea capra jumate in masina jumate afara....pfuuu a inceput sa faca figuri...ca nuu ca nu stiu ce... Am ridicat putin tonu nu a mai comentat si s-a pus , a mai durat 10 - 15 min si am terminat in plastic.sters cu servetelele mele umede .imbracat si plecat .

 

ASPECTUL FIZIC : 1.68 1.70 bruneta , corpu fain , sanii cam lasati ,cam fleasca , bronzata , fata comuna, fund beton , paru cam nespalat, fara mirosuri, chiar mirosea frumos. Tocuri marii ...cam 12 cm ... Blugi taiati si o gecuta cu un decolteu de ii ieseau afara.

Cam sictirita...foartte amabila pana ii dai banu.

Cam in jur de 30 ani.

 

DETALII SERVICII : la 50 lei oral +normal protejate.

Daca plusezi face de toate.

 

Program de la 12 o gasiti pana seara tarziu...depinde daca si -a facut banu pleaca mai repede. Daca nu sta pana tarziu la 12 - 1

 

Note : oral protejat - 5 - cam salbatica

normal protejat - 6 - destul de stramta

Gfe - 6 .... Te asculta da nu prea o intereseaza.

 

Concluzie : o recomand pt un fast fuck !

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...