Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Sani misto 0720585013

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
27 raspunsuri in acest thread

#21 >nimfonim<

nimfonim

ANON

• >Serious Contributor<
  • 302 Postari:
  • Inscris la:
    30 June 2017
  • Reputatie: 48

Postat 08 August 2017 - 07:02 PM

Foarte proaste, nu? :))
    1. Nici eu si nici colega mea nu avem poze false. Blonda din acel anunt sunt eu.
    2. Site-ul respectiv preia anunturile de pe publi24. Numerele de telefon au fost schimbate intre noi, de aceea acolo inca apar anunturi cu pozele inversate.
    O zi buna!

pei da niste poze sa ne arati adevarul absolut, ca voi sunteti acolo, asa pot sa spun si eu ca defapt sunt pozele mele :))))

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 loreleig

loreleig

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 79 Postari:
    • Inscris la:
      05 May 2017
  • Reputatie: 488

Postat 08 August 2017 - 09:35 PM

Atunci...ale tale sa fie :-))
    • 1

Numar de telefon: 0757661216
    Serviciile oferite de mine sunt masaj de relaxare, body massage si companie intima.
    Programarile se pot face prin apel telefonic, sms sau pm, cu cel putin o ora inainte, urmand a fi confirmate. Intarzierea(neanuntata) cu 15 minute sau mai mult duce la anularea programarii. Cadoul meu este de 200ron/1h. I speak English, French, Spanish and Italian.
    "Dansul este exprimarea verticala a unei dorinte orizontale.", George Bernard Shaw

http://nimfomane.com...ore-0757661216/

http://nimfomane.com...le-lui-lorelei/

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 >somerubogat<

somerubogat

Hapor

• >Serious Contributor<
    • 219 Postari:
    • Inscris la:
      05 July 2017
  • Reputatie: 34

Postat 09 August 2017 - 02:05 PM

acuma fura clientii pozele la fete :))))))

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 >nimfonim<

nimfonim

ANON

• >Serious Contributor<
    • 302 Postari:
    • Inscris la:
      30 June 2017
  • Reputatie: 48

Postat 10 August 2017 - 06:48 PM

pei imi fac si eu anunt si fur si eu poze, vad ca e la moda :))))) 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 anymatoru

anymatoru

Enjoy the Game

• VIP Member
    • 3434 Postari:
    • Inscris la:
      31 July 2015
  • Reputatie: 6231

Postat 13 February 2018 - 03:36 PM

Am vizitat-o după ce am dat câteva telefoane pe publi24, trei blonde, toate 200 ron/fin cu OP, iar au început astea, am prins bruneta asta cu 150 ron, hai să vedem ce a ieși :

Locația 8, capăt C. Brâncuși, probleme cu cabina de duș, hârtie pe pat, primit prosop curat și papuci de casă, apartament cu două camere, bucătărie, baie, are o colegă mai slim puțin, tot o brunetă

Aspect : 8,5, sâni frumoși, drăguță la față, o avantajează puțin pozele, e mai voluptoasa puțin pentru mine, carnea tare pe ea, fundul parcă nu e ca un poze, brunetă cu ochi albastri/verzi, aprox 26-27 de ani, cam 1,65 m

OP: 5, m-a tot mângâiat destul excitant cu unghiile ei în jurul penisul ii și a OO-lor, asteptam oralul, dar când a venit a durat câteva secunde și gata :)))

NP: 7 misionar, doggy și linguriță, implicare puțină, a încerca să mă țină cumva la distanță, își bagă cumva picioarele printre ale mele, am intrebat-o dacă o deranjează ceva, dar nu :))), ciudat.

GFE: 7, fără FK, m-a băgat direct în dormitor, am simțit că mai e cineva în apartament și am mers liniștit să văd cine e în bucătărie, era colega ei :), mi-a adus apă la pat, în dormitor era o oarecare atmosferă romantică, prin prisma lumânărilor.

Cadou 150 ron /fin am stat aprox 35 de minute

Nu cred că mai revin.

Fisiere atasate

Aceasta postare a fost editata de anymatoru: 13 February 2018 - 03:38 PM

• 8

tumblr_n1e6zlzAB01s5p0vso1_500.gif

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 anymatoru

anymatoru

Enjoy the Game

• VIP Member
    • 3434 Postari:
    • Inscris la:
      31 July 2015

Postat 13 February 2018 - 06:52 PM

Cateva completări, când am scris recenzia eram într-o teleconferinta, nu aveam chef să ii ascult pe ăia.
    1. Locația : ii acolo unde a terminat Dzeu lumea, nici Google-ul nu a știut să mă ducă, capăt de Brâncuși e relativă exprimarea

2. Aspect :curul acela nu știu cum a ieșit așa mare în poze, ii cam jumate dar tare, e drăguță la față

OP:aici nu am ce completări să fac în acele câteva secunde, mai mult mi-a mângâiat OO-le

NP : aici cred că știu de ce mă ținea la distanță cu o schemă marca Miagy-sun, scârțâia patul de numa, și a venit un coleg futacios la colegasa, simpatică ea, slim, brunetă. Când am plecat i-am văzut la colegul papucii, nici ghete mărimea 46-47, de nu mai bine, deja mi s-a fost făcută milă de fatucă :))). Papucii în genul acela am văzut când am vizitat-o pe Maya, dar colegu mergea la alinamodell, ai avea 1'80 m, se potriveau, aici mai puțin :))))

GFE: mi-a plăcut două chestii, a vrut să îmi facă masaj, doar că eu nu sunt cu masajul, dar apreciezi gestul. Iar al doilea lucru mi-a dat o nouă pereche de papuci de casă când am mers la dușul de după, colegul a inundat pe acolo :)))), la final îmi căutăm chiloții, am uitat că i-am pus pe mașina de spălat, bine nu s-a atins nimeni de ei, i-am împăturat frumos :)))))) . De asemenea m-a întrebat dacă vreau alt prosop.

Concluzia : nu arată rău fata, dar prestația lasă puțin de dorit.
    • 8

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 coaie flocoase

coaie flocoase

VIP Member

• VIP Member
    • 1034 Postari:
    • Inscris la:
      30 November 2017
  • Reputatie: -3

Postat 21 February 2018 - 09:03 PM

Acuma ca-i clar cum is tatele, sa vedem, pizda, dom'le, pizda cum e?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 anymatoru

anymatoru

Enjoy the Game

• VIP Member
    • 3434 Postari:
    • Inscris la:
      31 July 2015

Postat 21 February 2018 - 09:51 PM

Acuma ca-i clar cum is tatele, sa vedem, pizda, dom'le, pizda cum e?

era epilata complet, fara mirosuri, buna de savurat

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi