Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

0756675353 doar ORAL blonda

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
42 raspunsuri in acest thread

#41 >impaller<

impaller

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 259 Postari:
  • Inscris la:
    31 May 2012
  • Reputatie: 41

Postat 20 October 2017 - 01:33 PM

Ai aruncat prea repede banii.Tb sa încerci și cu 100..la mine a fost deacord dar nu m-am mai dus eu
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#42 dragoshoiu

dragoshoiu

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 3 Postari:
    • Inscris la:
      18 June 2013
  • Reputatie: 3

Postat 20 October 2017 - 05:51 PM

Prima mea recenzie.
    Urmărind discuția și având chef de o descărcare într-o guriță fierbinte, am luat legătura cu fata. Primul contact "Da boss", zic Hopaa dar continui discuția, nepărându-mi de rău augur. Stabilit întâlnirea în zona Clubul polițiștilor, ajuns, sunat fata, îndrumat la bloc, coborât fata și...șoc. E chiar frumușică și bună de pluă. Ne-am salutat, urcat în mașină și plecat spre un loc ferit(nu are locație). Acolo i-am înmânat suta stabilita, trecut în spate unde fata a prestat un oral executat destul de corect care s-a finalizat în gurița ei. Nu s-a desprins de membru până nu a extras ultima picătură de seva, pe care a descărcat-o lângă mașină. Tras pantalonii și plecat să las fata acasă.
    Oral-8.
    A 2-a întâlnire
    Intuind că poate mai mult, am ținut legătura cu domnișoara prin WhatsApp. Într-o zi îmi zice 'Azi m-am făcut frumoasă' și îi cer o poză,moment în care primesc apel video de la ea. Răspund și o văd frumos machiată, proaspăt vopsită la păr și simt că "partenerul" îmi da ghionturi. Stabilesc o întâlnire la ceas de seară, același loc dar altă prestație, mult mai deschisă, mult mai volubila, iar oralul mult mai profi. Luat plua în gât până la cotor, rămas cu ea în gură câteva secunde, gemete ușoare. Bun tare. Când am simțit că vine momentul, am apăsat-o pe cap fără împotriviri din partea ei și am finalizat cu sete în gâtul ei. A stors tot și a decartat lângă mașină. Înmânat suta și dus acasă.
    Oral-nota 9 spre 10
    Recomand? Da, dacă nu te duci "să fuți în gură". Dacă mergi să te relaxezi și să finalizezi într-o guriță fierbinte, e numai bună.
    Sper că am fost pe aproape
    Spor
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#43 balaurul6

balaurul6

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 96 Postari:
    • Inscris la:
      11 September 2016
  • Reputatie: -328

Postat 24 October 2017 - 07:52 PM

Deabia aștept să trec prin Buzău cu o sutică !
    • -5

5 useri citesc topicul

0 membri, 5 vizitatori, 0 utilizatori anonimi