Sari la conținut

SimSimona 100% reala prima data in oras - 0731672264


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa nu vă duceți la javra asta ordinară.

Nu respecta programările, am așteptat 30 minute in fata blocului

Plătești o oră și după 5 minute îți zice, hai da-ți și tu drumul, doar nu vrei să mă fuți o ora. La care eu zic, macar 30 de minute. Am futut 10 minute și apoi m-am scos afară din cameră ca sa intre colega ei cu altul. A trecut colega ei cu clientul celalalt prin fața mea fara nicio grija. Daca ne cunoșteam ...

Jalnic.

Nu te lasă să folosești prezervative de la tine Durex. Are niste prezervative no-name foarte subțiri.

Și după 30 minute m-a scos și afara din apartament, că merge să își ia țigări.

Cel mai prost cheltuiți 200 lei.

Evitați acesta individa ce nu are nici macar bun simt.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Neata, am plecat acum 20 de min de la ea. Undeva in spate pe barbu vacarescu.

Fata e cea din poze, arata misto, tatuaje, etc.

Am stat doar o finalizare, fast-tuck!

Totul protejat, nimic special la ea la skill.

6 - oral

6 - normal

Anal, nu.

GFE - nici atat.

 

Concluzie, fast fuck! De recomandat... arata bine!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mr_clei
Reputație: 0

Acum am plecat de la ea. Locatie langa liceul rosetti pe giuseppe ...arata bine,vreo 32 -35 ani.. a clatit o prin gura fara balon dupa care a pus caciula si a inceput sa o ia bine oral. Dupa am pus o misionar si dupa capra si am dat glontul. Isi pusese silicoanele de curand si o dureau dar am trosnit o bine. Are ditai vitelu de pitbull dar e dresat. 150 finalizarea fk nu

Anal nu . Are vreo 45 kg deci de dat in dusmanie

Link spre comentariu
Vizitator mr_clei
Reputație: 0

Acum am plecat de la ea. Locatie langa liceul rosetti pe giuseppe ...arata bine,vreo 32 -35 ani.. a clatit o prin gura fara balon dupa care a pus caciula si a inceput sa o ia bine oral. Dupa am pus o misionar si dupa capra si am dat glontul. Isi pusese silicoanele de curand si o dureau dar am trosnit o bine. Are ditai vitelu de pitbull dar e dresat. 150 finalizarea fk nu

Anal nu . Are vreo 45 kg deci de dat in dusmanie

Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA

Am vizitat fatuca asta care are locatia pe Garibaldi.Mie mi-a placut ,frumusica,slabuta,miroase frumos .Am cerut sa ma intampine pe tocuri si imbracata cu o rochita mulata pe corp fara nimic pe dedesubt.Cand mi-a deschis usa si am vazut-o mi s-a sculat instantaneu.Ajunsi in camera de lucru i-am inmanat cadoul si intrucat facusem dus acasa ,m-am dezbracat dupa care cand s-a intors fatuca de la banca unde fusese sa depuna banii in cont am luat-o in brate si am inceput sa o sarut pe gat,i-am bagat mainile sub rochita si o tregeam usor de cur spre mine,dupa vreo doua minute i-am dat rochita jos ,are un corp perfect frate ce sa zic.Am asezat-o in genunchi si am muit-o vreo cinci minute pana mi-a atras atentia ca nu face cim [eu am incercat :laugh2] Am trecut in pat cu peleul in sus si i-am spus sa mai continue un pic dar sa aibe grija si la sateliti.A montat un preze si a continuat inca vreo doua minute pana am pus-o la umeri craci si am dat in ea de a luat-o sughitul,am terminat cu mainile  ei infipte in curul meu tragandu-ma in ea si muscandu-ma usor de tata si largindu-se toata cand a teminat si ea.Dupa dusul de igienizare m-a supt de i s-a inclestat dantura dar fara sa reuseasca sa-l trezeasca la viata pe nesimtit ,asa ca dupa vreo zece minute i-am spus sa se opreasca ca nu are rost sa se chinuie,ca este vina mea ca nu se mai scoala,m-am imbracat si am plecat fericit.Cadoul a fost de 300 ora

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o pe domnisoara, e aproape de mine si ziceam sa incerc ca nu am ce sa pierd, asta i-am zis si ei, si nu am regretat, surprinzator! Corp perfect, lucrat, cu tatuaje misto, par lung dens, miroase frumos, o domnisoara misto per total. Eram eu mahmur de seara dinainte asa ca nu prea am fost vorbaret si nu eram atent la detalii, a zis ceva de genul ca nu are cum sa reziste 30 min  la ce am replicat ca nici eu 🤣

Incepe actiunea!! Ma intind pe pat si il ia in gurita ei misto, pune repede prezervativul dar il ridica pe soldatelul foarte repede, am mai si schimbat cateva replici intre timp, cum a ridicat catargul asa sa si infipt in el, la calarit un pic cu gemete frumoase dupa care i-am zis ca vreau sa-o iau pe la spate. Schimbam pozitia, privelistea draguta asupra tatuajului de pe spatele ei, cu tot cu gemetele ei, ma facut sa-mi dau drumul in 69 de secunde, si asta a fost 🤷‍♂️.

Note

Corp 10+

Fata 8 ( a trecut de prima tinerete dar tot draguta)

Oral 6 (daca era op era nota mai mare)

Np 8-9 

Anal (nu am incercat)

Per total, eu mai revin 😉

Ciocane tari 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...