Sari la conținut

Pustoica fast-fuck, Camil Ressu - 0764645663


Postări Recomandate

  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

Am cam ramas in urma cu experientele recente, recuperez acum. Si o iau in ordine cronologica.

 

Deci daca dati de aceasta faptura pe net si va imbie aspectul fizic, va sugerez sa o evitati. Eu am fost de curiozitate si atras un pic de corpusorul fain, de fetisoara. Oricum, la 60 tragerea, chiar nu ma asteptam la cine stie ce.

 

Fata vorbeste frumos la tel, are o voce subtirica ce te indeamna sa vii sa i-o auzi si cand geme. Are locatia aproape de intersectia care duce la Park Lake si isi respecta programarile (cred si eu, la ce atitudine de fast-fuck are - ca la McDonald's, cu servire rapida...).

 

Ajuns la ea, mai intai ii admir corpusorul fain ce se ghicea prin tinuta de casa. Ca in poze, piesa de rezistenta fiind popoul bombat. In rest, fata pare sa fie gitanes, iar cand ii mai scapa cate un zambet e chiar f draguta la chip, insa destul de nearanjata, nemachiata, cu parul valvoi, prins la nimereala... in fine...  repetam serviciile pe care le stabiliseram la telefon: 60 fin cu ON si NP. Are si tarif de 150 ora, dar nu promitea nimic interesant timp de o ora. Si surpriza, la fata locului imi spune ca de fapt oralul il face protejat ca are o lucrare la dantura. Vazandu-i si un dintisor lipsa in fata, nici n-am mai stat pe ganduri, considerand ca oricum e mai safe cu protectie la pretul asta. 

 

De dus nici n-a mai fost vorba, asa ca nici nu m-am incumetat sa bag botu' la savarina. Oricum, nici nu era proaspat epilata. Am lasat-o sa molfaie cauciucul cu buzele-i carnoase care se muleaza fain pe varful tevii, ca doar atat o ia in gura. M-am bucurat un pic si de sani, ca un mic sugar neintarcat ...atat cat m-a lasat, ca era aproape de menstruatie si pt unele nu e chiar placut sa le mulgi ca disperatu'.

 

Apoi am trecut la normal pe la spate, in lingurita, ca sa-i simt curuletu ala fain proptit in pelvisul meu. Misto senzatia. Si gemetele reale ale fetei, tot misto. Dar se pare ca nu prea tolereaza placerea provocata de straini, ca-n vreo doua minute a si-nceput sa ma sacaie: "Vezi poate termini si tu". Asa ca m-am concentrat si-am terminat, pe loc comanda. Simplu si la obiect. Venit, vazut, futut, plecat. 

 

Am stat vreo 10 minute. Deja vorbea la tel cu urmatorul futac. Si ce credeti: s-a spalat si ea un pic, sau a sarit direct inapoi, in hainute? Va las pe voi sa ghiciti :)

 

Mai bine s-ar lasa, n-are nicio treaba...

post-12034-0-05899900-1500512697_thumb.png

post-12034-0-91728300-1500512709_thumb.jpg

post-12034-0-70129300-1500512720_thumb.jpg

post-12034-0-26960000-1500512736_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu

Am ajuns la ea intr-o seara cand mi-am luat tzeapa pe la alba iulia si cautam orice cu 150lei ora.

 

Ca punct de reper mi-a zis  ce este imediat dupa intersectia cu Park Lake,  la telefon pare o fata super intradevar dar la fata locului lucrurile se schimba.

 

Am optat pt o ora, mi-a facut un oral protejat (nu m-as fi riscat la NP), ejaculare in balonas dupa 5 - 10 minute, dupa care si aici incepe partea amuzanta, mi-a zis ca inainte sa vin eu, un client a tinut-o 20 de min si o ustura/doare foarte tare. Deja incepeam sa ma enervez, am stat 5 - 10 min de vorba dupa care am trecut la actul II , incepem cu ea deasupra intr-o miscare monotona.. tin sa mentionez ca intors din cand in cand capul la TV ca sa nu piarda serialul/emisunea, am cerut sa schimbam pozitia si aici au inceput discutiile ca deja o doare si ca nu prea mai poate si sa termin si eu si mi-a murit pula, i-am zis sa terminam oral daca o doare si mi-a zis ca deja mi-a facut oral, ii zic ca am luat o ora nu un oral si un normal si incearca sa-mi explice cum ca ea daca supt-o odata la inceput a doua oara nu o mai suge.. am ales sa ma fut in norocul ei, sa-mi iau lucrurile si sa trec peste.

 

In concluzie: O ciorix infecta, nu-si merita banii, vorba lui @Crunch "Mai bine s-ar lasa, n-are nicio treaba..."

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:În mai multe parti
  • Oras:În mai multe parti

Am ajuns la ea intr-o seara cand mi-am luat tzeapa pe la alba iulia si cautam orice cu 150lei ora.

 

Ca punct de reper mi-a zis  ce este imediat dupa intersectia cu Park Lake,  la telefon pare o fata super intradevar dar la fata locului lucrurile se schimba.

 

Am optat pt o ora, mi-a facut un oral protejat (nu m-as fi riscat la NP), ejaculare in balonas dupa 5 - 10 minute, dupa care si aici incepe partea amuzanta, mi-a zis ca inainte sa vin eu, un client a tinut-o 20 de min si o ustura/doare foarte tare. Deja incepeam sa ma enervez, am stat 5 - 10 min de vorba dupa care am trecut la actul II , incepem cu ea deasupra intr-o miscare monotona.. tin sa mentionez ca intors din cand in cand capul la TV ca sa nu piarda serialul/emisunea, am cerut sa schimbam pozitia si aici au inceput discutiile ca deja o doare si ca nu prea mai poate si sa termin si eu si mi-a murit pula, i-am zis sa terminam oral daca o doare si mi-a zis ca deja mi-a facut oral, ii zic ca am luat o ora nu un oral si un normal si incearca sa-mi explice cum ca ea daca supt-o odata la inceput a doua oara nu o mai suge.. am ales sa ma fut in norocul ei, sa-mi iau lucrurile si sa trec peste.

 

In concluzie: O ciorix infecta, nu-si merita banii, vorba lui @Crunch "Mai bine s-ar lasa, n-are nicio treaba..."

daca pizda o durea de supt nu mai vroia la o atitudine din asta de da banii si poti sa pleci ce i-as mai fi infipt pula in cur de ori ar fi trecut singura pe pilot automat la supt ori ma dadea afara dar cel putin plecam fercit ca i-am stricat si eu ziua nu numai ea mie
Link spre comentariu

  • Telefon: shendu506
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: shendu506
  • Oras:bucuresti

daca pizda o durea de supt nu mai vroia la o atitudine din asta de da banii si poti sa pleci ce i-as mai fi infipt pula in cur de ori ar fi trecut singura pe pilot automat la supt ori ma dadea afara dar cel putin plecam fercit ca i-am stricat si eu ziua nu numai ea mie

sa stii ca asa ar merita genul asta de curve

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...