Sari la conținut

salutare fratilor


Vizitator dodanxxl

Postări Recomandate

Vizitator dodanxxl
Reputație: 0

salut a mai aparut o fata prin buzau nu are afisat decat idul de mess iulicutza33 cine a fost cu ea k eu ink nu am avut timp sa ajun

vreau detali de la voi

o cunoaste cineva

post-44996-0-41272600-1353830085_thumb.jpg

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMÂNIA
  • Oras:ROMÂNIA

Salutare. Am vorbit cu domnisoara pe messenger si ca detalii am obtinut urmatoarele:

Oral prot/neprot +normal prot+cim la 150lei/fin nu mai mult de o ora zice ea.

Nu are locatie facand deplasari doar la hotel zice ea su cand a fist vorba de nr de tel mi l.a cerut pe al meu cu faza ca imi da ea beep. Va dati seama ca n.am putut face asa.

Sper sa va fie de ajutor cele spuse. Respect si ciocane tari!!!

Link spre comentariu

Salutare, am fost sa o testez pe domnisoara Iulia.

Dupa mai multe zile de discutii pe mess aseara am reusit sa ma vad cu ea, locul de intalnire in fata la electrica si dupa mers la nova ca acolo prefera e mai aproape de casa si alte aberatii. Mi-a spus ca are 19 ani dar nu ii dai maxim 18 . Ea este cea din poze. Pe mess ne-am inteles la tariful practicat de de ea 150 lei ora 1 finalizare   si 200 ora cu 2 finalizari. Este o fata desghetata cu care ai ce vorbi , cica s-a apucat de treaba de 1 luna ca are un credit la banca si nu mai are de unde sa plateasca. Cum eram pe fuga nu am avut mult timp de discutii. Ca prestatie nu am stat decat la un oral care a fost de nota 9.5 , stie fata ce stie si se pricepe. Anal nu face ca nu ii place . In concluzie de revenit si pt un normal cu toate ca are pretul cam piperat ... dar avand in vedere ca arata bine sa zicem ca merita.

O zi buna si spor la treaba.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania

Buna ziua, am contactat dameza pe mess ieri 13.12, ok am vb am intrebat tarife, sunt cele scrise de bz1234 cu revenire pentru data de astazi 14.12 pentru o intalneala.

Zis si facut, o sun azi pe la 12.30 pe nr afisat mai sus, i-am spus cine sunt , nu era pregatita fata si-mi spune ca imi da bip in 30 min dupa ce se aranjeaza. 

Nu trec 12-13 min si-mi da bip, o sun si stupoare  dameza-mi spune ca nu mai poate veni ca ii vine iubitul acasa, daca vreau ne putem peste 1.5-2 ore.

Ei na , sa mori tu ca stau ca fraierica cu pedale sa te astept 2 ore si apoi sa spui iar pas. 

Concluzii: 

- Neserioasa cu clientii.

-Tarancuta dupa vorba 100%

-Nu cred ca mai trebuie sa-mi bat capul cu ea, deci de evitat

- Rog un moderator sa verifice IP-urile lui bz1234, RoxanaPrintesa si dodanxxl, cam miroase a reclama.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
- Rog un moderator sa verifice IP-urile lui bz1234, RoxanaPrintesa si dodanxxl, cam miroase a reclama.

ce reclama iti miroase frate?Nu am vrut sa pun numele meu pentru ca nu vreau sami destainui identitatea.ai vreo problema cu asta?Nu ai motive intemeiate sa faci asemenea acuzatii si de destept ce esti daia na vrut nici fata aia sa se intalneasca cu tine cine stie poate se reflecta prin telefon iq-ul tau.Pe viitor incearca sa-ti vezi de treaba ta.Scuze daca am fost off-topic!

Link spre comentariu

georgi_88 reclama am facut la toate posturile sau doar la acesta ca sa inteleg si eu . Dar poate chiar are prieten  asta nu poate sti nimeni si prietenul nu cred ca stie cu ce se ocupa . Daca ai si tu o prietena sau chiar nevasta ea stie cu ce te ocupi tu? Daca iti programezi o intalnire cu o dameza si vine prietena la tine sau sotia mai devreme de la servici nu pici de neserios ca nu te mai duci la intalnire?

Link spre comentariu
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania
ce reclama iti miroase frate?Nu am vrut sa pun numele meu pentru ca nu vreau sami destainui identitatea.ai vreo problema cu asta?Nu ai motive intemeiate sa faci asemenea acuzatii si de destept ce esti daia na vrut nici fata aia sa se intalneasca cu tine cine stie poate se reflecta prin telefon iq-ul tau.Pe viitor incearca sa-ti vezi de treaba ta.Scuze daca am fost off-topic!

 

De ce sari asa ca arsi? Ai vreo musca pe cusma?

Daca ti-a confirmat si tie ca m-a refuzat , inseamna ca ii tii caietelul cu intalniri "frate".

Treaba mea era sa ma intalnesc cu ea nu sa-i spui tu cu cine sa se intalneasca .

Link spre comentariu
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania
georgi_88 reclama am facut la toate posturile sau doar la acesta ca sa inteleg si eu . Dar poate chiar are prieten  asta nu poate sti nimeni si prietenul nu cred ca stie cu ce se ocupa . Daca ai si tu o prietena sau chiar nevasta ea stie cu ce te ocupi tu? Daca iti programezi o intalnire cu o dameza si vine prietena la tine sau sotia mai devreme de la servici nu pici de neserios ca nu te mai duci la intalnire?

Asta cu programarea vezi ca nu ti-a iesit.

Programarea se face intr-un loc numit hotel nu asaca la dansa si raman la parerea mea.

Link spre comentariu
Vizitator dodanxxl
Reputație: 0
Buna ziua, am contactat dameza pe mess ieri 13.12, ok am vb am intrebat tarife, sunt cele scrise de bz1234 cu revenire pentru data de astazi 14.12 pentru o intalneala.

Zis si facut, o sun azi pe la 12.30 pe nr afisat mai sus, i-am spus cine sunt , nu era pregatita fata si-mi spune ca imi da bip in 30 min dupa ce se aranjeaza. 

Nu trec 12-13 min si-mi da bip, o sun si stupoare  dameza-mi spune ca nu mai poate veni ca ii vine iubitul acasa, daca vreau ne putem peste 1.5-2 ore.

Ei na , sa mori tu ca stau ca fraierica cu pedale sa te astept 2 ore si apoi sa spui iar pas. 

Concluzii: 

- Neserioasa cu clientii.

-Tarancuta dupa vorba 100%

-Nu cred ca mai trebuie sa-mi bat capul cu ea, deci de evitat

- Rog un moderator sa verifice IP-urile lui bz1234, RoxanaPrintesa si dodanxxl, cam miroase a reclama.

salut frate nu fac nici un fel de reclama ce as avea de castigat daca as face reclama sunt si eu la fel ca voi un cautator de distractie cat mai discreta cine vrea sa vb cu mine sa ma caute pe idul meu si sa il conving ca nu fac nici un fel de reclama

o zi buna tuturor

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...