Sari la conținut

0766450104 Paula,31 ani


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Vizitator bigbro
Reputație: 0

E de evitat. Am fost la ea ...mai are o colega, miroase puternic a țigare, dush nimic dar nu avea mirosuri suspecte. Trece direct la supt fara GFE. Face totul mecanic nu iti da impresia ca te-ai mai întoarce la ea a doua oară. Fizic nu arată rău; înaltă, blonda, ochi albaștri, țâțe mici , crăcoasă.....ðŸ˜. Un fast fuck cam nasol

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E de evitat. Am fost la ea ...mai are o colega, miroase puternic a țigare, dush nimic dar nu avea mirosuri suspecte. Trece direct la supt fara GFE. Face totul mecanic nu iti da impresia ca te-ai mai întoarce la ea a doua oară. Fizic nu arată rău; înaltă, blonda, ochi albaștri, țâțe mici , crăcoasă...... Un fast fuck cam nasol

fast fuck cu supt fara fuck ?

babardeala deloc ?

fusei la colega blonda, asta ii bruna

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E de evitat. Am fost la ea ...mai are o colega, miroase puternic a țigare, dush nimic dar nu avea mirosuri suspecte. Trece direct la supt fara GFE. Face totul mecanic nu iti da impresia ca te-ai mai întoarce la ea a doua oară. Fizic nu arată rău; înaltă, blonda, ochi albaștri, țâțe mici , crăcoasă...... Un fast fuck cam nasol

interesant 

Link spre comentariu
  • Oras:ilfov
  • Oras:ilfov

salut. 

am fost si eu la doamna.

locatie ff retrasa, o garsoniera la etajul 9 sau 10. fumeaza doamna.

nu accepta saruturi si nu face nici oralul neprotejat indiferent de situatie.

oboseste repede daca sta deasupra.a

am impresia ca ii este ff rusine de cea ce face, parca se fute in scarba si te considera inamicul ei

am stat 1 finalizare, 60 ron. maxim 12 min door to door.

nu stiu ce sa spun...la corp este un milf veritabil, carnea un pic moale dar placuta.

spor

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare.

Am fost si eu de 2-3 ori la ea, cand statea aproape de Secuilor, pe la Brancoveanu.
Acum stiu ca se mutase pe la Dristor, si nu am mai ajuns la ea.

Cu mine a fost prezenta placuta tot timpul. O singura data parca s-a grabit, de celelalte ori nu.
Nu a avut niciodata mirosuri intime.

Intr-adevar un mare minus era ca fuma in garsoniera de acolo.

In rest, confirm, e o milf cracoasa, si buna.
Si cred ca are cat spune 31-32.

Actiunea era de fiecare data: cunnilingus, anilingus si un normal rapid. Totul intra de obicei in 30 de minute. 60 ron.
Cu mine avea un pitic: nu facea pe la spate! Zicea ca niciodata nu se intoarce cu fundul la barbati, dar nu pot sa evaluez cat de adevarat e. :)

Pret/calitate: bun spre f bun, dupa parerea mea.
 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...