Sari la conținut

Emilia 0752975033


Postări Recomandate

Avand ceva treaba prin Galati, am trecut si eu pe la Emilia si nu imi pare rau, chiar daca intalnirea nu a fost cea mai reusita din cauza mea, fiind obosit dupa un drum de 4 ore.
Locatia domnisoarei este o garsoniera decenta, cu baie cam mica, dar pat generos. Din pacate, sta cu draperiile trase, deci nu poti studia faptura cum trebuie de la primul contact vizual. Eu am gasit destul de greu blocul, am si intarziat, fata nefiind din zona si nestiind sa explice. Pana la urma, m-am descurcat si, spre surprinderea mea, nu am fost mustrat. Dau aici un 9, in special din cauza intunericului, dar recunosc ca nici eu nu am cerut sa faca mai multa lumina.
Fata este mignona, pe la 20 ani, cu un trup tonifiat, fund cat sa incapa in 2 palme si niste sani medii fermi, naturali, de care nu te mai saturi. Pozele par ale ei, doar ca in realitate mi s-a parut ceva mai fresh si parca mai mignona. Ce nu se vede in poze este ca fata are un piercing intr-o buza si am impresia ca are ceva probleme cu dantura (nu pot fi foarte sigur din cauza camerei intunecate). Nu exclud nici prezenta unor gene conlocuitoare, desi nu exista nimic de genul asta in limbajul sau comportamentul ei. Dau un 8, dar intr-o alta zi probabil ca mi s-ar fi parut de 9.
De igiena nu prea stiu ce sa zic. Este deranjant ca nu exista papuci, ceea ce inseamna ca iesi din baie, descult, direct in holul de intrare, ceea ce nu mi s-a parut ok. Apoi, ar fi faptul ca prosopul de la baie era ud, dar mi-a spus ca de abia l-a pus, numai ca a facut ea baie. Cum prosopul nu prezenta mirosuri ciudate, tind sa o cred, dar tot nu e ok sa nu ii dai clientului un prosop curat si uscat. Dus nu a facut nici inainte, nici dupa, dar tocmai imi spusese ca a facut pana sa vin eu si o cred din moment ce nu am simtit nici un fel de mirosuri. Mi s-a parut ciudat ca nu m-a intrebat de dus, m-am cerut eu direct; sau poate ca nu a mai apucat din moment ce asta a fost primul lucru pe care l-am facut dupa ce am facut cunostinta, caci ma simteam super aiurea dupa 4 ore la volan. Ca minusuri pe langa treaba cu prosopul si papucii, am observat absenta gelurilor pentru igiena intima si a apei de gura; poate ca fata are si le tine doar pentru ea, dar ar fi placut sa le puna si la dispozitia clientilor; mie unul, imi place sa fiu cat mai fresh in pat. Oricum, dau un 8 aici.
Actiunea a fost partea cea mai dubioasa din toata intalnirea si nu din cauza fetei, ci din cauza mea, ca nu am mai avut demult astfel de "intalniri" si eram si super obosit; nu numai oboseala de pe drum, ci o oboseala cumulata. Ce mi-a placut cel mai mult a fost ca fata m-a asteptat sa ies de la dus imbracata, asa ca am avut placerea sa o dezbrac singur, ba chiar s-a intors cu spatele la un moment dat ca sa ii pot desface mai usor sutienul (o mega bila alba aici). Ne-am imbratisat, m-am jucat cu tatelele si cu bucutele, apetisante si unele si altele si am incercat si un pic de FK. Aici a fost putin cam ciudat, ca piercing-ul acela mi s-a parut ca incomodeaza si am renuntat. A trecut apoi la oral neprotejat (alegerea mea), unde se descurca destul de bine, nu inainte de a-l sterge pe gogu cu un servetel umed; nu pricep care e faza cu servetelele umede, mai ales ca eram proaspat venit de sub dus, dar nu am acordat prea multa importanta. Poate nu am mai avut eu parte de prea mult timp de un oral ca la carte, dar mie mi-a placut oralul Emiliei, chiar daca nu e chiar DT si nici nu da prea multa atentie zonelor adiacente. Ritmul si ruperile de ritm au fost pe placul meu, presiunea buna, asa ca dau un 9. Oricum nu am apucat sa testez prea mult, ca in 5 minute mi-am dat drumu' in gurita fetei; ba chiar s-a repezit cu gura in gogu cand a vazut ca sunt gata. M-a mai sters odata cu un servetel umed si a fugit la baie.
Pentru mine, devenise clar dupa oral ca nu va exista un al doilea numar, asa ca am rugat-o sa imi faca un masaj, iar fata s-a conformat intr-o maniera surprinzator de naturala. Evident, fata nu este profesionista, deci nu exceleaza la acest capitol si de aceea nici nu dau nota, dar pot spune ca a fost o senzatie super placuta sa stau intins pe burta, complet relaxat, cu o fetiscana care sa isi plimbe mainile pe pielea mea. Numai ca Emilia, desi o anuntasem ca nu mai sunt in stare de un numar, parea hotarata sa nu renunte si la un moment dat a inceput cu atingeri tandre, suflat in ureche si unduit cu sanii pe spatele meu, de inclin sa cred ca ar fi urmat si un al doilea numar, de nu ar fi sunat telefonul, bata-l vina. A trebuit sa ma scuz, am fugit la dus, m-am imbracat si dus am fost.
De GFE, nu stiu ce sa zic. Fata este clar pro client, este politicoasa, are voce placuta si incearca sa se faca placuta. Si este si corecta: se utia la ceas cand incepe actiunea, necontorizand astfel dusul de inceput. Parerea mea este ca mai are de invatat cum si cand sa ia initiativa. Din cate am vazut, fata nu initiaza FK, dar il sustine natural cand este initiat de client, ceea ce este placut, dar cred ca intalnirea ar fi mai condimentata daca ea ar fi ceva mai indrazneata. Nu dau nota aici deoarece consider ca nu am avut suficient timp pentru a evalua aceasta parte si deoarece cred ca fata este inca in formare.
Una peste alta, mie mi-a placut intalnirea si nu regret decat ca nu am fost mai odihnit si ca nu am avut mai mult timp la dispozitie pentru a ma bucura de corpul tanar si proaspat al Emiliei. Cei 150 Lei pentru o ora au fost o investitie foarte buna, chiar daca nu am putut sta mai mult de 40 minute. As reveni cu mare placere la Emilia daca as mai ajunge prin Galati, dar cum stiu ca asta nu se va intampla, nu pot decat sa o recomand altora.

Sa recapitulam:
Locatie 9
Fata 8
Igiena 8
Oral 9
Normal N/A
GFE nu m-am lamurit
  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...