Sari la conținut

0752354320 - NOUA ULTIMELE ZILE IN BACAU


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Catre ADMINISTRATORUL ACESTUI SITE!!!  Am rugamintea sa mi se stearga pozele de pe acest site,topic sau ce este,de la blonda din dristor si in postarea alina o fata interesanta, Alina2014

,nu VREAU POZELE si comentariile PE NICAIERI,DACA AM FACUT O GRESEALA NU VREAU SA O REPET, si nici nu dau explicatii,pretul mi-l fac eu cum vreau iar in leg cu pozele ele au fost date de mn unei prietene care a lucrat pe ele,imi vreau sterse pozele ptr ca altfel daca nu se respecta asta voi cere sa se stearga amandoua topicuri enumerate mai sus,in speranta intelegeri dumneavoastra ,o zi superba.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Art. 325

 

Răspândirea de materiale obscene

 

Fapta de a vinde sau răspândi, precum şi de a confecţiona ori deţine, în vederea răspândirii, obiecte, desene, scrieri sau alte materiale cu caracter obscen, se pedepseşte cu închisoare de la 6 luni la 4 ani sau cu amendă.

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

...

 

:slap2  Pozele puse de tine pe site-uri nu sunt sanctionabile?

 

Pentru stiinta ta: poti scrie cat vrei, administratorul nu citeste postarile, chiar sa vrea nu ar avea timp. Ti-as pune cum trebuie procedat dar tinand cont de postarile tale sunt ferm convins ca nu ai intelege.

 

Asuma-ti trecutul si mergi mai departe... viitorului sot i-ai spus cu ce te-ai ocupat sau vrei sa pice de fazan cand un fost client de-al tau se dovedeste a fi coleg de serviciu sau prieten cu el?

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Dupa stinta ta nu le-am pus eu

 

Sunt luate din calculator?! Sau le-ai postat public, NU ARE IMPORTANTA UNDE?

 

Nu este nici o problema daca dau site-ul in judecata

 

Succes... si cum dai in judecata o entitate ce e gazduita in alta tara? Chiar sunt curios... :rax2

Si sa nu uiti de Publi24... ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

E un serial sf care îsi face începutul, printre primele episoade cu chestia asta că o tipă moare într-un accident în timp ce-o sugea. Un serial tare ciudat...dar plin de semnificație!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...