Sari la conținut

Ared


Postări Recomandate

Salutare tuturor din nou o altă experiență aiurea ca va fii şi ultima
Sun fată din anunț îmi răspunde foarte drăguț foarte primitoare o întreb prețul Si îmi zice 100 fin op Si np sau 120 fin cu op o întreb dacă este ea în poze ea cică foarte convingător ca îi ea... o întreb locația îmi ared 4 chhh mi-a mirosit ceva urât, dar zic cu speranță sa nu fie locul cu experiența anterioară, ajung sun la interfon Si vad ca iese o cioară vagaboanta doar pe usa doar în chiloți Si sutien de şi era cioară avea un cu super bun două buci bombate partea cu burtica nu am mai băgat-o în seamă si cu asta ma acaparat înăuntru, intru şi îi dau 100 ca aveam la mine doar 115 lei si zice pai nu vrei neprotejat ?, da dar nu mai am doar atât la mine!, pai dai şi pe aia ca til fac neprotejat oralul bun zic, zice sa ma dezbrac pana vine ea bun , Gogu era treaz deja ma întind pe pat şi vad ca scoate prezervativul sa mi-l pună, si zic păi nu ai zis ca faci oral neprotejat?, la care zice ea ce vrei să te fac cu ruj sa te pătez?. Si în gândul meu Fututi morti mati de zdreanță face oralul Si îi zic sa îl facă mai adânc zice ca nu poate că îi prea mare cică vrăjeală pe ea, ca sa nu plec nefutut de acolo am trecut repede la normal i-ar când să dau mai tare în ea oprește-te că mă doare, Dumnezeu mati, o pun capră ca mi-a plăcut bucile alea faine "mi-e mi-au plăcut bucile ei" dau si dau si mă termin după câteva minute mă împinge să îl scot pe Gogu din ea si zic către ea că de ce îi asa pe grabă zice ca tre mine că ai venit sa futi nu s-a te simți bine, ceee!, bag pula mă îmbrac nu avea rost sa mai zic nimic că este vina mea ca am mers acolo, când să plec zdreanța zice ceau zic către ea dă-te dracu!, deci fraților când au zis alti ca nu îi de mers la areduri m-am gândit că au fost doar câteva experiențe aiurea dar uite ca îi adevărat, pt ce-i care încă nu stiu FUGITI DE ARED-DURI, FUUGITI CAND ZICE CA AU LOCAȚIA La ARED

Link spre comentariu

Salut Totem, poti sa pui daca te rog si anuntul cu pricina, pentru ca si eu sunasem la una acum recent si m-a indrumat tot la R4 si nu mai stiu care dintre anunturi a fost.

mersi fain.

nu mai este fata dar toate de la adresa aia ared R4 ap38 is doar tepare, tot ce trebuie facut este sa va feriti de zona aia 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...