Sari la conținut

Dana - 0728757810


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

sangre, nimic!

Gemul de caise e preferatul meu! Si daca Dana si-l intinde pe corp iar eu il ling...mmmm! :laugh2

Deja ma ia tremuriciul!

 

nu te juca cu sanatatea, pune o suba pe tine :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Localhost
  • Oras:Localhost

Oferă finalizare orala în standard?? Scuze, dar nu am găsit informația

"Serviciile mele sunt urmatoarele:

 

Sex oral, normal in diferite pozitii, finalizare orala sau pe corp, 69, FK, sex intre sani. Sexul oral se poate si neprotejat in functie de igiena, sexul normal obligatoriu protejat. NU accept sex anal si finalizare pe fata."

Da, accepta CIM

  • Like 2
Link spre comentariu

"Voi pune analize la inceputul lunii viitoare. Am facut analize de sange acum o saptamana insa au iesit negativ pentru ca e prea devreme, asa cum se astepta si medicul dermatolog. Pentru ca dupa cum spune tot el, virusul intra in sange si poate fi detectat la analize doar dupa ce roseata de pe corp trece, roseata pe care inca o mai am pe penis."

  Asa zicea pe 28 decembrie 2017 individul zis @ jmmchu. Stiti cine e. N-a pus niciun fel de analize. Nici n-a mai zis nimic. Adica a aruncat petarda cu sifilisul si a uschit-o. Pai cum vine asta ? Ramane asa ? Unu' arunca o acuzatie grava la adresa unei fete, acuzatia se dovedeste a fi o minciuna, si totul e OK ? Nici macar nu-l injura nimeni ? Io m-am mai luat o data de el, pe 30 decembrie. Daca nu pune analizele si nu-si cere scuze Danei, o sa-l trimit la origine, bineinteles. Si-n rest ?

 

   P.S.

     Exista un personaj care-si  da aere de vataf al forumului. Isi zice Laury. In desteptaciunea lui astrala, i-a transmis "sincere felicitari" individului @ jmmchu, mai mult, l-a ridicat la rangul de "erou al forumului". Ca sa vezi !! Cata nesimtire, cata jegosenie, cata ipocrizie ! Cum dreak va suporta pamantul asta, mah ! 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"Voi pune analize la inceputul lunii viitoare. Am facut analize de sange acum o saptamana insa au iesit negativ pentru ca e prea devreme, asa cum se astepta si medicul dermatolog. Pentru ca dupa cum spune tot el, virusul intra in sange si poate fi detectat la analize doar dupa ce roseata de pe corp trece, roseata pe care inca o mai am pe penis."

  Asa zicea pe 28 decembrie 2017 individul zis @ jmmchu. Stiti cine e. N-a pus niciun fel de analize. Nici n-a mai zis nimic. Adica a aruncat petarda cu sifilisul si a uschit-o. Pai cum vine asta ? Ramane asa ? Unu' arunca o acuzatie grava la adresa unei fete, acuzatia se dovedeste a fi o minciuna, si totul e OK ? Nici macar nu-l injura nimeni ? Io m-am mai luat o data de el, pe 30 decembrie. Daca nu pune analizele si nu-si cere scuze Danei, o sa-l trimit la origine, bineinteles. Si-n rest ?

 

   P.S.

     Exista un personaj care-si  da aere de vataf al forumului. Isi zice Laury. In desteptaciunea lui astrala, i-a transmis "sincere felicitari" individului @ jmmchu, mai mult, l-a ridicat la rangul de "erou al forumului". Ca sa vezi !! Cata nesimtire, cata jegosenie, cata ipocrizie ! Cum dreak va suporta pamantul asta, mah ! 

 

 

Buna,

Indiferent ca jmmchu a scris sau nu lucruri adevarate, eu oricum am facut analizele pe 5 ianuarie, am postat rezultatele lor aici, puteti sa le vedeti cu o pagina, doua mai sus.

Scuze ? Nici nu astept din partea lui sau a altcuiva, in primul rand e un mediu online si fiecare se exprima cat se poate de liber. 

Daca intr-adevar el are ceva, chiar ii doresc insanatosire grabnica. 

 

O duminica frumoasa.

  • Like 10
Link spre comentariu

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Buna,

Indiferent ca jmmchu a scris sau nu lucruri adevarate, eu oricum am facut analizele pe 5 ianuarie, am postat rezultatele lor aici, puteti sa le vedeti cu o pagina, doua mai sus.

Scuze ? Nici nu astept din partea lui sau a altcuiva, in primul rand e un mediu online si fiecare se exprima cat se poate de liber.

Daca intr-adevar el are ceva, chiar ii doresc insanatosire grabnica.

 

O duminica frumoasa.

ðŸ‘ðŸ¿ðŸ‘ðŸ¿ðŸ‘ðŸ¿ðŸ‘ðŸ¿ðŸ‘ðŸ¿

Un raspuns admirabil!

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...