Sari la conținut

Vizitator mmy

Postări Recomandate

Vizitator mmy
Reputație: 0
http://www.ladoslunas.ro/Salonul nostru de lux va invita sa va relaxati cu un masaj profesionist si sa beneficiati de toate plcerile relaxarii:meloterapie,aromaterapie,dus asistat,bauturi gratuite,streaptease,jacuzzy,sampanie. Vreo recomandare de la cineva?aaaaaaa acum am vazut ca e salonul lu kent eva ... am dreptate ?
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

 

 

http://www.ladoslunas.ro/Salonul nostru de lux va invita sa va relaxati cu un masaj profesionist si sa beneficiati de toate plcerile relaxarii:meloterapie,aromaterapie,dus asistat,bauturi gratuite,streaptease,jacuzzy,sampanie. Vreo recomandare de la cineva?aaaaaaa acum am vazut ca e salonul lu kent eva ... am dreptate ?
aici este un thread cu discutii despre salonul de masaj erotic al evei kent  :wave:wave

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator Irina Ruxandra
Reputație: 0

imi pare rau sa va anunt ca acest salon nu ii apartine Evei Kent. ea a reprezentat imaginea acestui salon, la un moment dat, dar nu a fost niciodata al ei. e adevarat ca da bine in poza si ca imaginea ei a adus un oarecare aport acestui salon, dar colaborarea s-a incheiat cu mult timp in urma. locatia se afla pe strada Rodiei nr 45, foarte aproape de rondul de la Alba Iulia, nr valabil este 0731373898. au in jur de 8-10 fete, toate alese pe caciula si preturi incepand de la 130 ron/h masajul simplu, 200 ron masaj cu streaptease, 250 ron masaj erotic pana la 400 ron masaj cu Jacuzzi si altele. nu se ofera contact sexual, asa cum s-a presupus. e adevarat ca nu stii niciodata ce face fata in camera, dar oricare dintre cele care au fost prinse facand asta au prins aripioare(aica au zburat). asadar, daca doriti sa revedeti salonul, noua locatie si fetele sunteti asteptati cu mare placere.

Link spre comentariu
Vizitator euflo96
Reputație: 0
imi pare rau sa va anunt ca acest salon nu ii apartine Evei Kent. ea a reprezentat imaginea acestui salon' date=' la un moment dat, dar nu a fost niciodata al ei. e adevarat ca da bine in poza si ca imaginea ei a adus un oarecare aport acestui salon, dar colaborarea s-a incheiat cu mult timp in urma. locatia se afla pe strada Rodiei nr 45, foarte aproape de rondul de la Alba Iulia, nr valabil este 0731373898. au in jur de 8-10 fete, toate alese pe caciula si preturi incepand de la 130 ron/h masajul simplu, 200 ron masaj cu streaptease, 250 ron masaj erotic pana la 400 ron masaj cu Jacuzzi si altele. nu se ofera contact sexual, asa cum s-a presupus. e adevarat ca nu stii niciodata ce face fata in camera, dar oricare dintre cele care au fost prinse facand asta au prins aripioare(aica au zburat). asadar, daca doriti sa revedeti salonul, noua locatie si fetele sunteti asteptati cu mare placere.[/quote']pai cum au fost prinse daca nu se stia ce fac fetele in camera?daca stii,zi-ne si noua,te rog.
Link spre comentariu
Vizitator Obsedatu'
Reputație: 0

[align=justify]Chiar daca imi iau inca un warn de la comisar, nu ma pot abtine.Unde a fost introdus tester-ul, domnisoara Manager Irina Ruxandra? :huh:Sange in muschii maseuzei![/align]

Link spre comentariu
Vizitator mocu
Reputație: 0
... Unde a fost introdus tester-ul' date=' domnisoara Manager Irina Ruxandra? ... [/quote']Obsedatule, eu sper sa nu luam warn, asa incat ma hazardez eu sa vin cu un raspuns, care desigur nu inlocuieste/elimina confirmarea/infirmarea din partea domnisoarei Irina.Eu zic ca (99,95%) acel tester este un personaj de sex masculin, "angajat" de patron/manager sa faca o sedinta de masaj cu acea maseuza care este sub lupa.In camera fiind, doar cei doi actori principali (regizorul fiind in spatele usii inchise), cetateanul are ca sarcina "de serviciu" sa-i solicite damicelei serviciile extra mult dorite. De aici in colo e simplu.Irina, am dreptate, au ba?
Link spre comentariu
Vizitator Irina Ruxandra
Reputație: 0

ai perfecta dreptate!asa se procedeaza. vad ca te pricepi. vino sa te angajam tester, poate mai schimbam cate ceva prin saloane. ps:ca tester ai masajul moca:)

Link spre comentariu
Vizitator mocu
Reputație: 0
ai perfecta dreptate!asa se procedeaza. vad ca te pricepi. vino sa te angajam tester' date=' poate mai schimbam cate ceva prin saloane. ps:ca tester ai masajul moca:)[/quote']Irina, draga mosului, faptul ca am dreptate nu ma surprinde. Daca nu era asa nu ma hazardam sa scriu. Am ceva posturi aici pe forum, si fara falsa modestie, nu cred ca se poate regasi intr-unul din ele nici macar 0,01% bullshit. Asa deci, conchid, tot fara falsa modestie, da, ai dreptate, ma cam pricep.Acuma cu angajatul ca si tester, ar fi ceva probleme. Aspiratiile mele profesionale, materializate, de altfel, sunt ceva mai sus decat oferta ta. Oricum, multumesc.Si mai e o chestie. Pe mine, partea cu masajul ma intereseaza prea putin. Ma arde "la glanda" partea ailalta, mai complexa. Asa incat oferta, generoasa de altfel, cu masajul moca nu este foarte atragatoare pentru mine. Nici macar un masaj moca facut de catre tine (tot timpul am avut acest fetish, sa prestez cu "managerele" saloanelor. Uneori "s-a lipit", alteori nu.).Ah, si mai e o chestie. Eu sunt clujean. Pentru accomodation ar fi peste 300 euro/zi. Nu cred ca aveti asa buget (sau da, aveti?).
Link spre comentariu

Salutare,Desi nu prea ma atrageau ofertele de masaj, din cand in cand trebuie sa mai variem experientele.Asa ca m-am programat pe strada rodiei nr 45 , ajung in 15 minute, ajungand exact cum am promis.Am avut o ezitare, era o casa, eu obisnuit doar cu blocurile, parca nu prea imi venea sa intru , nu stiam ce e dincolo de usa metalica a curtii.Ma intampina o fata foarte vorbareatza, imi repeta meniul , ii spun initial ca tot timpul prima data merg pe varianta low, sa imi fac o impresie deci de 130 de roni si imi prezinta 2 fete. Prima era o baba nashpa, insa a doua..PFUUUIIIIUUUI UUUIT (stiti in desenele animate cand fluiera Pluto ? ) , Olga , dupa accent cel putin din Galati daca nu mai la est, la 1,75 , satena, dragutza la fata, slaba si intr-un costum sexy (aproape) negru, semi transparent. Pai cum sa o refuz ? Mergem pe varianta de 200 , la asa fata si costumatie de lucru , un streptease e obligatoriu.Dupa dusul de rigoare (un mic minus, la baie era ud pe jos, un fel de Balta Brailei, noroc ca sunt atent ca puteai lejer sa aluneci si sa dai cu capul de ceva) ma intorc in camera semi-obscura unde muzia de relaxare mergea in surdina.Olga, imi confirma ca e din Chisinau, ii mai dau o palma pe ste fund , o mai pup pe gat si urca pe un mini podium pentru streaptease. Nu poti sa spui ca se misca ea ca la Stip Club, insa hey pentru mine , la cum arata a fost numai bun, juniorul s-a facut mare mare, a venit langa mine ma intreaba cu ce sa inceapa, si o rog sa ma lasa sa incep eu sa ma mai joc putin cu sanii si palme peste fund. Masajul normal , well stie toata lumea cum e, nu e cazul sa va descriu apa calda insa masajul erotic a fost executat cunva frecand juniorul intre picioare , in reverse cow girl, o noutate pentru mine , senzatiile fiind foarte bune, am terminat in prezervativ uitandu-ma in oglinda si avand senzatia ca practic o fut , iluzie optica, insa foarte reala.Deci ...daca e Olga pe tura , eu recomand, si daca tot ajungeti , varianta de 200 merita luata. La restul nu stiu, sper sa nu prindeti 2 octogenare ;)))))))

Link spre comentariu
Vizitator Irina Ruxandra
Reputație: 0

multumim pentru recenzie Dan. intradevar avem o mica placere la baia de jos. asteptam instalatorul sa repare .ne cerem scuze pentru acest inconveninet si te mai asteptam pe la noi..pupici

Link spre comentariu
Vizitator Irina Ruxandra
Reputație: 0

pentru cei interesati organizam petreceri private si petrecerea burlacilor.preturile sunt negociabile, in functie de numarul participantilor si de numarul de fete dorite. pentru domnii carora le place diversitatea va recomandam sa ne vizitati in serile de miercuri, vineri si sambata. in aceste zile pe tura de noapte lucreaza toate domnisoarele(cu exceptie cele care au probleme de moment) :D) pupici

Link spre comentariu
Vizitator Irina Ruxandra
Reputație: 0

Am stabilit un nou record. asa cum v-am promis... in fiecare seara de miercuri, vineri si sambata in salonul La Dos Lunas veti putea avea de unde alege. in fiecare dintre serile mai sus mentionate veti gasi cel putin 10 fete din care sa alegeti sa va petreceti placut timpul. va asteptam!! as scrie cateva cuvinte despre fiecare in parte, dar nu cred ca ar avea nimeni timp sa citeasca. prin urmare va invit sa le cunoasteti personal pe : Bianca ( 20 ani ,satena cu ochii caprui, supla, tip model), Maria (blonda miniona, matura, foarte plina de viata) , Celine (22 ani, roscata senzuala superba, ochii verzi, , Claudia (bruneta, ochii negri, ten perfect, miniona, delicata), Sara (blonda matura, prezenta deosebita), Simona (bruneta cu silicoane), Iza (satena superba miniona aspect copilaros,) Melissa (bruneta inalta, tip model), Alexandra (bruneta miniona, excentrica), Diana (blonda senzuala rafinata, foarte pretentioasa), Angela (bruneta pufoasa cu sanii marri), Mia (bruneta cu aspect de indianca,foarte tandra),Liza(blonda superba dansatoare de cabaret)

Link spre comentariu
si avand senzatia ca practic o fut ' date=' iluzie optica, insa foarte reala.[/quote']hai ca asta mi-a placut cel mai tare :))Nu prea vad sensul, ori te duci la masaj unde esti masat de un profesionist si pleci ca de la hamam de acolo, zen, ori te duci si te descarci, separat.Doua intr-una, ar fi si mai bine, dar...:dodgy:
Link spre comentariu
Vizitator chuckychuck
Reputație: 0

Salutare,In urma vizitei facute la Irina, m-am hotarat sa vizitez si salonul pe care am vazut ca il promoveaza aici. Am sunat am stabilit serviciile si preturile, am aflat ca au 7 fete frumoase, zic : mama sa vezi acum!!!Ajung la locatie, undeva pe la Piata Alba Iulia, Str. Rodiei nr 45 cred, un gard negru m-a intampinat foarte ursuz, de cum am ajuns. Am intrat m-au intampinat doua receptii si o tipa, receptionera cred, acra ca un mar paduretz, necopt, Ioana parca s-a prezentat. Mi-a zis ca deocamdata nu sunt decat 2 fete in locatie, cu toate ca vorbisem cu maxim o ora jumatate in urma. Mi-a prezentat cele doua caprioare, n-am retinut-o decat pe cea care am ales-o, Celine, care arata foarte bine imbracata !!! Locatia duhnea a tutun si m-a deranjat chiar si pe mine care sunt fumator. Am facut dusul de rigoare, prosop curat (finally un lucru bun) , a facut si d-soara dus si a venit cu prosopul pe ea. Cand l-a dat jos, sa mor, la cat de bine arata imbracata sexy, pe atat de nasoala era la corp. Imi venea sa plec inainte de a face ceva, dar platisem deja si mai lasasem si restul pentru cand ies, ca vezi domne nu are sa-mi dea rest, Ioana :( . Cearsaful era destul de mototolit ca sa-mi dau sema ca nu eram primul om care sta pe el in acea zi !!! Am inceput cu un masaj de relaxare, nasol, si un masaj erotic , cred ca s-a vrut, dar fara vre-un efect pentru ala mik :(.Ma gandeam cum a fost cu Irina si cum e acum, abia asteptam sa plec sa intru pe mess sa-i fac un scandal monstru, dar cand am vb cu ea mi-a spus ca nu se mai ocupa de acest salon.Concluzia 150 ron aruncati pe geam! ( ca n-am mai luat restul, am plecat val vartej de acolo, fara sa ma mai uit inapoi)Locatia 5 - o ridica prosopul curat ( am inceput sa ma gandesc , ca poate nu era decat uscat :) )Fata 5 - penru cum arata iimbracata =)) .Masaj jenant, nici nu dau nota.Am zis ca nu-mi mai trebuie alte masaje in afara de Irina si poate nici acolo .Bafta multa.

Link spre comentariu
Vizitator Irina Ruxandra
Reputație: 0

salonul LA DOS Lunas nu mai exista nici el...in aceeasi locatie va fi un night club cu alte preturi, alte servicii si alte fete...si alta denumire:D.thread inchis=))

Link spre comentariu

Salonul s-a rebranduit si acum se numeste Sweet Touch. Gasit anuntul in AT:

 

DOMNISOARE SENZUALE te asteptam sa te relaxezi si sa te lasi pe mainile celor mai senzuale domnisoare, pline de rafinament si dornice sa te faca sa te simti pe culmile placerii ! vizite hotel

 

M-am programat. Locatia este pe strada Rodiei foarte aproape de rond Alba Iulia.

 

Ajung la ora stabilita. Vila usor de gasit cu locuri de parcare suficiente in zona. Ma intimpina receptionera care imi prezinta meniul. Apar si fetele dupa cateva minute. 6 domnisoare din care 4 acceptabile si doua ceva mai interesante. Aleg domnisoara subtire si inalta, care parea si putin mai timida decat restul.

 

Sunt condus in camera, primesc prosop si sunt condus la dus. Dusul este comun, si am avut ceva de mers pana la el (-1 pentru discretie). Camera amenajata simplist, dar placuta. Ma intorc in camera unde domnisoara ma astepta doar in prosop. Pentru fanii slim o adevarata placere de privit. Domnisoara (nu-i mai retin numele) are un tatuaj pe spate. In camera se pot auzi voci de pe hol (-1).

 

Masajul de relaxare bun si domnisoara din cate am inteles a facut cursuri de masaj. In timpul masajul am purtat si o scurta conversatie. Masajul a fost efectuat pe tot corpul incepand cu talpile. Body masaj foarte bun si cu suficient ulei. Poate aici ar fi ajutat-o niste sani un pic mai mari. Ma intorc si continua masajul pe fata schimband mai multe pozitii si tehnici. Atingeri pe corp permise fara zone intime. Finalizat in timp ce domnisoara se freca cu sanii de junior. 

 

Locatie: 7,5

Fete disponibile: 7

Domnisoara aleasa: 8

Masaj relaxare: 9

Masaj erotic: 9

 

Achitat 150 lei. Timp door-to-door 1h si 10 minute.

 

De revizitat.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Salutare la toata lumea

Sa va povestesc si  experienta mea in acest salon rebreduit in Sweet Touch

Au anunturi in AT.

Am sunata despre detalii si servici si mi sa oferit urmatoarele servicii:

Masaj erotic 150lei ora

Masaj tantric 200 lei ora

Fata de la receptie mi a recomandat masajul tantric.Am intrebat cate fete sunt disponibile  mi sa comunicat ca sunt disponibile 4 fete.Am zis ca am de unde alege si mi am facut programarea in 30min.Ajung la salonul cu pricina mi sa prezentat fetele care nu erau deloc atragatoare, doar una era cat de cat ok la corp am ezitat un pic dar pana la uram am luat o pe fata nu retin numele.Receptionera in continuare mi recomanda masajul tantric si am ales varianta masaj tantric.Pana aici totul este in regula.Ajungem in camera totul curat baie in camera prosop curat gel de dus.Fac dus merge si fata la dus revine dupa 5 min. Incepe cu  masajul de relaxare  simt ca fata nu are experienti si o intreb de cat timp lucreaza si imi spune ca de 2 saptamani.Masajul de relaxare a durat max.15 min.dupa care imi spune sa ma intorc a dat cu ulei pe pula si inceput frecare cu burta si din cand in cand o lua intre sani.Asta a durat 10 min am zis sa incerce altceva ca asa numai termin,sa uitat la mine asa de  urat zici i-am cerut sa o fut,si imi spune ca ea nu stie altceva si ca colegele ei nu i-a aratat altceva.Am zis sa incerce cu fesele a incercat dupa 3 min a zis ca a obosit si nu mai poata.Fata asta nu era in stare sa imi faca nici macar o laba simpla.Atunci am cerut intre sani sicu  ajutorul meu si cu pula semi ercta am reusit sa termin dupa inca 10 min.Deci inca o data sa va amintesc ca platisem pentru MASAJ TANTRIC si am primit cel mai prost masaj pana acum.Am fost la destul de multe masaje dar asa ceva nu patisem pana acum.

 

Si acum notele:

Locatie      7 usor de ajuns

Fata  5

Masaj de relaxare 3

Body masaj 0   pentru ca nu a fost

Masaj tantric 0 fata nu auzise de asa ceva

Achitat 200 mai de graba aruncati

Timp door-to-door 50min maxim

 

A FOST O BATAE DE JOC NU MAI CALC ACOLO NICODATA

CEL MAI URATA EXPERIENTA PANA ACUM

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...