Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Maia 0764889966 Adelina 0746767275

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
35 raspunsuri in acest thread

#21 alinul

alinul

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 7 Postari:
  • Inscris la:
    23 August 2017
  • Reputatie: 0

Postat 18 September 2017 - 11:54 AM

Singura sau tot cu , colega?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 alinul

alinul

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 7 Postari:
    • Inscris la:
      23 August 2017

Postat 18 September 2017 - 11:56 AM

Si spune si tarifele....ms
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 maia2014

maia2014

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 4 Postari:
    • Inscris la:
      21 August 2017
  • Reputatie: 1

Postat 19 September 2017 - 02:17 PM

Singura ,preturile sunt 100de lei o finalizare 150-40de min si 200de lei ora cu 2finalizari
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 valcea

valcea

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 11 Postari:
    • Inscris la:
      25 October 2016

Postat 20 September 2017 - 07:10 PM

buna astazi lucrezi?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 maia2014

maia2014

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 4 Postari:
    • Inscris la:
      21 August 2017

Postat 20 September 2017 - 07:14 PM

Buna da lucrez
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 >jokervs<

jokervs

VIP Member

• >Serious Contributor<
    • 345 Postari:
    • Inscris la:
      24 May 2011
  • Reputatie: 148

Postat 20 September 2017 - 08:44 PM

Tu ai 2 orgasme intr-o ora ia spune-ne maia2014 ??  :crazylove  :doggystyle  :doggystyle  :doggystyle

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 valcea

valcea

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 11 Postari:
    • Inscris la:
      25 October 2016

Postat 20 September 2017 - 08:49 PM

pana la ce ora lucrezi?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 valcea

valcea

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 11 Postari:
    • Inscris la:
      25 October 2016

Postat 20 September 2017 - 09:50 PM

maia mai lucrezi
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 dinoz

dinoz

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 158 Postari:
    • Inscris la:
      21 March 2015
  • Reputatie: 51

Postat 20 September 2017 - 10:38 PM

maia mai lucrezi

Muuuulta lumea idioata..ce scrie oare mai sus ? : ,,Postat Ieri, 22:14

Buna da lucrez . ,,

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 nebunake

nebunake

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 109 Postari:
    • Inscris la:
      13 February 2014
  • Reputatie: 11

Postat 21 September 2017 - 08:00 PM

te gasesc la inceputul saptamanii viitoare? 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 alexcristian

alexcristian

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 33 Postari:
    • Inscris la:
      16 February 2014
  • Reputatie: 8

Postat 04 October 2017 - 03:32 PM

Salut,

Am fost aseara din nou la Maia. Imi deschide un pic retinuta, era cel mai probabil din cauza frigului (mergeti la ea doar pe zi, seara e cald de va ingheata oO-le. La propriu). Mergem in bucatarie, imi da un pahar de Cola si fumeaza o tigara. Ii dau 150 de lei (pt 40 de min. ) ma duc la baie, ma dezbrac. Incep sa ii dau limbute si ea sa geama subtil. A inceput sa mi-o suga, cu atentie la zonele adiacente (pune accent pe ele, dar degeaba, din cauza frigului erau piatra). Dupa a venit cu pizda spre gura mea, s-a pus in pozitia 69 si am inceput sa o strang de la mijloc si sa imi "arunc" toata limba in pasarica ei(se umezeste repede). Mi-a pus prezervativul si s-a asezat peste mine. Am inceput sa o penetrez rapid si sa o strang in brate in timp ce ne pupam reciproc pe gat. Dupa s-a intors si a stat misionar eu putand sa o penetrez destul de greu, sprijindu-ma in maini, fiind foarte micuta si eu inalt. La final a inceput sa o suga si sa o frece dar am zis din nou, sa nu ma termin. Era super racoare si nu aveam "starea necesara". M-am imbracat, am mai vorbit putin si am plecat. O recomand, dar doar pe zi, cand e mai cald, asta doar pana rezolva cu caldura sau se muta de acolo.

LOCATIE : 7 - apartament curat, mare, paturi ok (data trecuta i-am dat 10, am scazut considerabil pentru ca...frig)

ORAL : 8 - a apus foarte mult accent pe oua, ele fiind absolut lipite de scrot

NORMAL : 8 - nu foarte stramta, poti sa o penetrezi rapid si mult timp daca "te tine"

ASPECT : 9   

• 1

#32 >xxxxxxxxxxxx<

xxxxxxxxxxxx

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 596 Postari:
    • Inscris la:
      03 September 2014
  • Reputatie: 124

Postat 04 October 2017 - 04:25 PM

Salut,

Am fost aseara din nou la Maia. Imi deschide un pic retinuta, era cel mai probabil din cauza frigului (mergeti la ea doar pe zi, seara e cald de va ingheata oO-le. La propriu). Mergem in bucatarie, imi da un pahar de Cola si fumeaza o tigara. Ii dau 150 de lei (pt 40 de min. ) ma duc la baie, ma dezbrac. Incep sa ii dau limbute si ea sa geama subtil. A inceput sa mi-o suga, cu atentie la zonele adiacente (pune accent pe ele, dar degeaba, din cauza frigului erau piatra). Dupa a venit cu pizda spre gura mea, s-a pus in pozitia 69 si am inceput sa o strang de la mijloc si sa imi "arunc" toata limba in pasarica ei(se umezeste repede). Mi-a pus prezervativul si s-a asezat peste mine. Am inceput sa o penetrez rapid si sa o strang in brate in timp ce ne pupam reciproc pe gat. Dupa s-a intors si a stat misionar eu putand sa o penetrez destul de greu, sprijindu-ma in maini, fiind foarte micuta si eu inalt. La final a inceput sa o suga si sa o frece dar am zis din nou, sa nu ma termin. Era super racoare si nu aveam "starea necesara". M-am imbracat, am mai vorbit putin si am plecat. O recomand, dar doar pe zi, cand e mai cald, asta doar pana rezolva cu caldura sau se muta de acolo.

LOCATIE : 7 - apartament curat, mare, paturi ok (data trecuta i-am dat 10, am scazut considerabil pentru ca...frig)

ORAL : 8 - a apus foarte mult accent pe oua, ele fiind absolut lipite de scrot

NORMAL : 8 - nu foarte stramta, poti sa o penetrezi rapid si mult timp daca "te tine"

ASPECT : 9   

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 >jokervs<

jokervs

VIP Member

• >Serious Contributor<
    • 345 Postari:
    • Inscris la:
      24 May 2011
  • Reputatie: 148

Postat 04 October 2017 - 07:28 PM

Stimabil coleg.. ce se doreste a fi reply-ul la recenzia interlocutorului mai devreme ce sa intelegem urmatoarele : 

1. Astia de la RADET nu au dat drumul la caldura... urmeaza in intervalul 09-10.10.2017 sa se dea drumul la verificari de caldura la coloanele blocurilor ! 

2. Domnisoara presteaza si la temperaturi mai scazute si clientul ingheata si in pasarica ..( neincalzindu-se de nici o culoare cu tot cu paturi  :no2  :no2  :no2  )

3. Aceste servicii care un niste preturi nesimtite de 15 min.- 100 ron / 40 min - 150ron /  60 min - 200 ron  avand in vedere exista o variatie de 50 de ron per 30 min ...nu este corect sa ai asemenea preturi in opinia mea ...

4. Domnisoara se pupa doar pe gat ... hmm ..ar fi bine sa bage si FK in tacam..daca se poate  :crazylove  :crazylove  

5.  Stimabil interlocutor cand consideri ca e benefic de la 12:00 - 16:00 sa ne prezentam la domnisoara Maia ..pentru satisfactii sexuale ca da randament maxim ?? 

Pe curand !!   :138x  :138x

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 andrei1980

andrei1980

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 30 Postari:
    • Inscris la:
      13 September 2012
  • Reputatie: 10

Postat 05 October 2017 - 07:46 PM

Salut colegu Alexcristian. O intrebare am si eu daca nu te superi. De ce ai ales sa nu termini? Asa ai facut si prima data. Atunci a fost prezetvativul de vina, acum frigul. Putea sa te termine fata oral. Sau iti place sa te termini singurel, tu cu manuta ta? Fara suparare, dar daca nu dai un raspuns, cred ca recenzia nu e adevarata
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 unucuunu

unucuunu

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 20 Postari:
    • Inscris la:
      20 January 2016

Postat 12 November 2017 - 07:45 AM

Mai lucreaza?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 alexax

alexax

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 20 Postari:
    • Inscris la:
      06 October 2017

Postat 18 November 2017 - 09:23 PM

Am fost si eu la tipa asta Maia cum ii place ei sasi spuna , incep prin a spune ca tipa e punctuala adica isi respecta programarile are o igiena ok cu toate ca nu sia facut dus inainte de mine cred ca ce ajunsese in locatie , acum ca actiune :) tipa are in meniu oral si normal ora fiind 200 si o finalizare 100 , oralul este slab nota 7 cu o oarecare atentie la oua limbi ceva de genu,cred ca printre cele mai slabe bj de care am avut parte iar la normal nota 3 fratilor tipa nu se implica deloc cred ca am avut parte doar de 1 min ceva de genu habar nam nu e pusa pe fast-fuck dar are o prestatie de te doare capu am si lasato in pace nu iam zis nimic stiind in mintea mea ca la ea nu mai calc :) e sociabila adica am ras vorbit cu ea de una alta dar e din alt film cand vine vorba de futai ... baieti NU RECOMAND SUB NICI O FORMA BAFTA
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

4 useri citesc topicul

0 membri, 4 vizitatori, 0 utilizatori anonimi