Sari la conținut

150 real la deplasare!


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

0764350563.Am luat-o rapid de pe publi24, cred...


 


Pe bune ca atat a vrut la deplasare.150 lei.


Nici mie nu-mi vine inca sa cred.Portofelul rade si acum:)


 


Ciutanca,19 ani,din Braila.Bruneta cu par lung,undeva la 1,65 cm si 57-60 kg estimativ.kilogramele in exces se cam vad pe fund.Care pe bune ca e bombat si misto.


 


Miroase misto dar ieftin.Dar misto!Mi-a spus ca Versace.O lasam pe ea sa creada asta!


Ca si note,9 pe linie.


Daca apelati la ea,nu fiti magarusi.Fata este deja timorata de faptul ca a schmbat orasul!


Munceste cu un taximetrist,care nu este peste.I-am lasat pachetul meu de tigari caci este total plouata.Ma rog,chiar ploua cand am fost cu ea pana jos.


Este bruneta,simpatica foc si cum spuneam,timorata.


Inca o data,daca apelati la ea,nu fiti magarusi!


  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

0764350563.Am luat-o rapid de pe publi24, cred...

 

Pe bune ca atat a vrut la deplasare.150 lei.

Nici mie nu-mi vine inca sa cred.Portofelul rade si acum:)

 

Ciutanca,19 ani,din Braila.Bruneta cu par lung,undeva la 1,65 cm si 57-60 kg estimativ.kilogramele in exces se cam vad pe fund.Care pe bune ca e bombat si misto.

 

Miroase misto dar ieftin.Dar misto!Mi-a spus ca Versace.O lasam pe ea sa creada asta!

Ca si note,9 pe linie.

Daca apelati la ea,nu fiti magarusi.Fata este deja timorata de faptul ca a schmbat orasul!

Munceste cu un taximetrist,care nu este peste.I-am lasat pachetul meu de tigari caci este total plouata.Ma rog,chiar ploua cand am fost cu ea pana jos.

Este bruneta,simpatica foc si cum spuneam,timorata.

Inca o data,daca apelati la ea,nu fiti magarusi!

 

 

merge o deplasare la tine si o fut eu??? :laugh2 ca nici eo n-am tona, daca nu astept sa isi gaseasca ea tona 

 

 

si baga si tu o poza cu dansa

Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

0764350563.Am luat-o rapid de pe publi24, cred...

 

Pe bune ca atat a vrut la deplasare.150 lei!

Scuze! Ti-am dat cu minus din greseala.
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
DESCRIERE ANUNŢ

Iti doresti sa petreci o ora – doua sau poate chiar mai multe in compania unei tinere domnisoare brunete care sa te rasfete si sa-ti ofere tot ceea ce-ti doresti? Sunt foarte ingrijita si discreta. Suna-ma si nu vei regreta. Rog si ofer discretie maxima. Doar la tine sau la hotel !!! Te pup !!

 

Telefon

0764350563
 

http://anunturi.cugetliber.ro/anunt-doar-la-hotel_912158

 

http://anunturi.telegrafonline.ro/anunt/10021918/roxana_noua_in_oras_/

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In Heaven
  • Oras:In Heaven

Salutare tuturor!Aceasta este prima mea recenzie pe nimfomane asa ca nu imi săriți in cap!

Abia ce a plecat domnișoara de la mine.

Aspect:9(foarte frumușica mai poate lucra la fundulet)

Gfe:9

Oral:eu îi dau 10(foarte umed si cu atenție la zonele adiacente)

Normal:9

Anal:nu face

Halatul:150(cea mai ieftină de pana acum)

O recomand cu cea mai mare plăcere si fiți băieți de treaba cu ea.Cheers!!!

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

si kweln si jiji....

in finalul recenziilor specificati ceva: sa nu fim magarusi sau sa fim baieti de treaba cu ea!

noi suntem baieti de treaba, dar de ce specifivati asta? va sugereaza ea? sau...??

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

a urcat preturile

motiv la ea......plec din oras, si vreau sa ard niste fraieri, asa.....de final.

Probabil din cauza strazilor inundate.Trebuia sa ajunga cu salupa :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

si kweln si jiji....

in finalul recenziilor specificati ceva: sa nu fim magarusi sau sa fim baieti de treaba cu ea!

noi suntem baieti de treaba, dar de ce specifivati asta? va sugereaza ea? sau...??

Nush ce fac altii,dar mie asa mi-a parut ok sa recomand.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

o fi sau nu o fi ok, treaba e ca cere acum 150/250, +50 pt CIM si doar deplasari... a incercat si ea piata la inceput, a vazut ca merge si a marit tarifele.. dar cu banii astia mergi la fete mult mai ok si mai de incredere gen Alice, Crina, bla bla bla..

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In Heaven
  • Oras:In Heaven

o fi sau nu o fi ok, treaba e ca cere acum 150/250, +50 pt CIM si doar deplasari... a incercat si ea piata la inceput, a vazut ca merge si a marit tarifele.. dar cu banii astia mergi la fete mult mai ok si mai de incredere gen Alice, Crina, bla bla bla..

Păcat chiar mi-a plăcut si as fi vrut sa mă mai viziteze odata dar la banii aia sunt si alte opțiuni.
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Păcat chiar mi-a plăcut si as fi vrut sa mă mai viziteze odata dar la banii aia sunt si alte opțiuni.

 

am sunat si eu zilele trecute.. dar 150/250 +50 CIM si camera de hotel.. plm :) exact.. sunt alte optiuni mult mai bune..

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In Heaven
  • Oras:In Heaven

o fi sau nu o fi ok, treaba e ca cere acum 150/250, +50 pt CIM si doar deplasari... a incercat si ea piata la inceput, a vazut ca merge si a marit tarifele.. dar cu banii astia mergi la fete mult mai ok si mai de incredere gen Alice, Crina, bla bla bla..

As vrea sa ma răsfăț si eu pic chiar daca e 300 ora,de Crina ma refer,mi-o poți recomanda?nu prea imi plac pozele cu ea brunetă dar cele cu ea blonda sunt criminale.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...