Sari la conținut

🧜Ilaria 💜 Anal 💜 Incall/Outcall 💜0748531799


Postări Recomandate

  • Oras:Blaj
  • Oras:Blaj

Piersicuta domle, piersicuta... nici o descriere, nici o poza cu ea, Ilaria poate ne ajuti.

Mi-ar place sa cred ca este cum imi doresc eu ..

 

Ilaria are cateva poze cu ea, dar sa ai tu bunavointa sa rasfoiesti putin topicul. O sa gasesti poze sexy cu ea. 

Dar cel mai bine, daca vrei sa o vezi in toata splendoarea ei, in intimitate, atunci fa-i o vizita si o sa vezi daca e sau nu pe placul tau.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Piersicuta domle, piersicuta... nici o descriere, nici o poza cu ea, Ilaria poate ne ajuti.

Mi-ar place sa cred ca este cum imi doresc eu ..

 

Piersicuta e cu labiile externe mici.

 

Alte detalii mai doresti?

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Am avut o experienta foarte frumoasa cu ilaria...nu intru in detalii .. o scumpete de fata..

Foarte modesta si frumoasa.. o experienta as puteA SA zic  de nota 9.5

A lipsit poate putina nebunie.... nu stiu, am stat si putin.. poate data viitoare o sa stau mai mult si vom vedea ce va fi..

   Recomand! 

Link spre comentariu
  • Oras:Iad
  • Oras:Iad

Revenit la Ilaria...Premiera pentru mine sa revin la cine am fost.

 

După gustul amar si bilele pline după plimbarea din ORADEA unde nu am gasit nimic Acuma îl înțeleg pe Adriano10(Dacă nu ma înșel) de ce vine la Cluj. SLABĂ rău piata de acolo. Am zis sa ma răsfăț la mine in satul de baștină,in Cluj Napoca..

 

M-am dus direct la pont .

 

Ilaria aceași fata frumoasa si primitoare....Chiar își merită locul in top..Iar pentru alții care rămân dezamăgiți de ea ca poate ei doamne a fost rece cu voi ,gândiți-va ca poate sunteti si voi de vină..

Am petrecut o frumoasa ora in compania superbei Ilaria..

Sar direct la note pentru ca nu mai contează detaliile..

 

Aspect:9

ON:9.5

Normal:10

Gfe:10***

Cadou:250

Timp petrecut undeva la 1h.

 

Ea o sa fie singura cu care o sa mai fac o premiere,adică o sa mai ajung pe ea ca merita..

 

Seara buna tuturor.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

.......

 

După gustul amar si bilele pline după plimbarea din ORADEA unde nu am gasit nimic Acuma îl înțeleg pe Adriano10(Dacă nu ma înșel) ......

Ai fost pe aproape. Asa ca atunci cand mai treci prin Oradea dai o bere fiindca m-ai botezat. :)
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iad
  • Oras:Iad

Ai fost pe aproape. Asa ca atunci cand mai treci prin Oradea dai o bere fiindca m-ai botezat. :)

Hai ca nu am fost nici departe 😂😂 am scăpat un O in plus😂😂😂 am sa mai vin si fac 3beri😂😂

 

 

 

 

** Ilaria pentru cel mai carismatic client al tau nu se poate un abonament la tine?😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna !Am revenit si eu la Ilaria, de data asta pentru foua ore... imi place compania ei, este o fata frumoasa,prietenoasa si o gazda excelenta.M-a asteptat cu o sticla de vin rosu si doua pahare...Ai ce vorbi cu ea, este o fata inteligenta si cu bun simt.In rest locatia este aceasi, curat cu tot ce e nevoie.Pot sa dau pentru intreaga actiune nota 10.Ar putea fi si 10* daca ar face CIM...Ilaria merita locul in Top cu siguranta.Am sa revin cu placere la ea ori de cate ori voi avea ocazia .

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

...

Ar putea fi si 10* daca ar face CIM...

 

Pai specialitatea ei e COT (Cum On Tits, sau marleneste spus, <da-ti drumu' pe tate>, adevaru-i ca si are material suficient unde poti decarta "samanta".

Link spre comentariu
Vizitator vi3rmis0r
Reputație: 0

Buna!

Ieri am vizitat si eu pe domnisoara,locatia usor de gasit,apartament frumos,curat,baie foarte ok.

Domnisoara e foarte draguta si prietenoasa,cu un corp de diva si cu tate de...hmmmm...doamne dumnezeule ce tate are😊Cadoul meu a fost 300,o ora cu total

La actiune am inceput cu un ON,dupa care am trecut la sex intre sani,pana cand si soldatelul s-a imprietenit cu domnisoara.Am primit caciulita si am trecut la treaba,NP prima data in pozitia misionarului,dupa care am schimbat la doggy,aici ar trebui sa urmeaza AP,dar nu am mai rezistat si am finalizat in prezervativ.

Per total:

Locatia:9

Domnisoara:9.5

ON:9

NP:10

AP,GFE,FK:din pacate nu am avut parte din aceste servicii,raman de recuperat😎

Timp petrecut impreuna:1h cu 1 fin

Recomand tuturor si multumesc Ilaria de timpul si serviciul acordat

O sa mai revin,te pup😙😙😙😙😙😙

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Fratilor , am fost azi si mi-am ridicat premiul. Da, Ilaria isi merita locul in acest top select din toate punctele de vedere. Nu voi detalia întâlnirea noastra, dar  pot sa va spun ca a fost exceptional. Ce-mi pare rau, ca nu am reusit sa ma ridic la nivelul ei si nu am trecut  prin experienta sexului anal ( ca doar tot a fost la oferta), poate data viitoare. Ilaria, te pup!

  • Like 3
Link spre comentariu

Fratilor , am fost azi si mi-am ridicat premiul. Da, Ilaria isi merita locul in acest top select din toate punctele de vedere. Nu voi detalia întâlnirea noastra, dar pot sa va spun ca a fost exceptional. Ce-mi pare rau, ca nu am reusit sa ma ridic la nivelul ei si nu am trecut prin experienta sexului anal ( ca doar tot a fost la oferta), poate data viitoare. Ilaria, te pup!

Iti multumesc pentru tot! Esti un drăguț! Te sarut 😘
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Oare cum as putea descrie o intalnire perfecta?ceea ce stiu este ca totul a fost la superlativ,Ilaria este o femeie in adevaratul sens al cuvantului,mi-a incantat toate simturile,a fost chimie din partea mea 100>100,sper ca i-am placut si eu...     stiu ca unii dau note dar in cazul meu notele nu isi au rostul,O femeie frumoasa,sexi,inteligenta,buna la pat...ce poti sa iti doresti mai mult?  

  • Like 3
Link spre comentariu

Oare cum as putea descrie o intalnire perfecta?ceea ce stiu este ca totul a fost la superlativ,Ilaria este o femeie in adevaratul sens al cuvantului,mi-a incantat toate simturile,a fost chimie din partea mea 100>100,sper ca i-am placut si eu... stiu ca unii dau note dar in cazul meu notele nu isi au rostul,O femeie frumoasa,sexi,inteligenta,buna la pat...ce poti sa iti doresti mai mult?

Multumesc mult! Te sarut! Ieri mi ai scris pt programare însă nu am lucrat, începând de astăzi cu tot dragul! 💋💋💋💋
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:depestetot
  • Oras:depestetot

bravo Ilaria vad ca ai inceput sa pui si poze mai indraznete. E bine, daca ne aducem aminte faptul ca la inceput te-ai ferit si de poze reale. bravo. Ce nu inteleg e ca pe noi nu ne lasi sa iti prindem sfarcurile pe semne ca ti-s sensibile si tu ne pui poza cu ele prinse....ei ei :))

Link spre comentariu

bravo Ilaria vad ca ai inceput sa pui si poze mai indraznete. E bine, daca ne aducem aminte faptul ca la inceput te-ai ferit si de poze reale. bravo. Ce nu inteleg e ca pe noi nu ne lasi sa iti prindem sfarcurile pe semne ca ti-s sensibile si tu ne pui poza cu ele prinse....ei ei :))

Marc! Marc! Marc!... intr-adevar sânii imi sunt foarte sensibili, acesta fiind un lucru care nu-l pot controla... fiecare cu plusuri si minusuri însă nu cred ca reprezinta un impediment in ă petrece clipe frumoase alaturi de mine! Inca un aspect! Pozele mele au fost reale intotdeauna, poate ca au fost brurate... ceea ce este un lucru "sănătos" pt mine! Poate ma confunzi! Pozele mele au fost, sunt si vor fi intotdeauna reale. Afișez ceea ce sunt, cui ii place va astept cu drag,cui nu piata este una largă pentru toate genurile si gustirile. Pozele sunt din ce in ce mai îndrăznețe deoarece competitia este ACERBA! Mulțumesc 😘😘😘😘😘
  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Marc! Marc! Marc!... intr-adevar sânii imi sunt foarte sensibili, acesta fiind un lucru care nu-l pot controla... fiecare cu plusuri si minusuri însă nu cred ca reprezinta un impediment in ă petrece clipe frumoase alaturi de mine! Inca un aspect! Pozele mele au fost reale intotdeauna, poate ca au fost brurate... ceea ce este un lucru "sănătos" pt mine! Poate ma confunzi! Pozele mele au fost, sunt si vor fi intotdeauna reale. Afișez ceea ce sunt, cui ii place va astept cu drag,cui nu piata este una largă pentru toate genurile si gustirile. Pozele sunt din ce in ce mai îndrăznețe deoarece competitia este ACERBA! Mulțumesc

competitia e buna!

pe langa aspectul fizic,atitudinea e urmatorea care face diferenta!succes Ilaria,cat mai susu!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...