Sari la conținut

🧜Ilaria 💜 Anal 💜 Incall/Outcall 💜0748531799


Postări Recomandate

  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

Sa nu uităm pentru ce este creat topicu.


Actiune s-a intamplat intr-o zi de vineri (da nu Vineri 13).  :ewpu 


Programare facuta telefonic, am sunat nu a raspuns (fiind la volan nu imi place sa scriu mesaj deoarece sunt un pic mai impulsiv in condus), am trimis mesaj a raspuns si in cele din urma am prins-o si la apelul telefonic (defapt conducea si ea, era tare daca ne si ciocăneam cu masinile, oare o dădeam la amiabilă  :laugh2 ). Am optat pentru 30 de minute, cadoul a fost de 200 de lei.


Ajuns la destinatie (zona Oncos in cartierul Buna Ziua, este aproape si de sensu giratoriu de pe Calea Turzii ) am găsit destul de uşor loc de parcare , dupa mine zona este acesibilă (da urmează ceva construcţii de ansambluri rezidenţiale), gasesti loc de parcare (mai ales le primu bloc inca nu are rezidenti). Am fost invitat la o cafea, dar am cerut  apa. Si am stat la povesti despre una despre alta, cu alte cuvinte ai ce povesti şi ştie sa intreţină discuţia (aici am studiat-o un pic să vedem ce şi cum am rămas plăcut impresionat). Pe urmă am plecat la duş, baia este dotată cu tot ce tebuie. 


 Oral bine facut, umed si adanc, am primit si priviri perverse in timp ce se juca cu soldăţelu, pe langă ca la sufocat între sâni  (nota ar fi de 9,3). Pe urmă am trecut si eu la degustat.


Tras haina pe soldăţel şi a început actiunea in dormitor. Mai întai classic (misionar),  pe urmă ea peste mine, urmat de linguriţă si contnuând cu doggy style. Şi a urmat o finalize între sâni. (nota ar fi de 9).


  De revenit desigur mai ales că ai şi ce povesti cu ea  :hihat 


  • Like 7
Link spre comentariu

Sa nu uităm pentru ce este creat topicu.

Actiune s-a intamplat intr-o zi de vineri (da nu Vineri 13). :ewpu

Programare facuta telefonic, am sunat nu a raspuns (fiind la volan nu imi place sa scriu mesaj deoarece sunt un pic mai impulsiv in condus), am trimis mesaj a raspuns si in cele din urma am prins-o si la apelul telefonic (defapt conducea si ea, era tare daca ne si ciocăneam cu masinile, oare o dădeam la amiabilă :laugh2 ). Am optat pentru 30 de minute, cadoul a fost de 200 de lei.

Ajuns la destinatie (zona Oncos in cartierul Buna Ziua, este aproape si de sensu giratoriu de pe Calea Turzii ) am găsit destul de uÅŸor loc de parcare , dupa mine zona este acesibilă (da urmează ceva construcÅ£ii de ansambluri rezidenÅ£iale), gasesti loc de parcare (mai ales le primu bloc inca nu are rezidenti). Am fost invitat la o cafea, dar am cerut apa. Si am stat la povesti despre una despre alta, cu alte cuvinte ai ce povesti ÅŸi ÅŸtie sa intreÅ£ină discuÅ£ia (aici am studiat-o un pic să vedem ce ÅŸi cum am rămas plăcut impresionat). Pe urmă am plecat la duÅŸ, baia este dotată cu tot ce tebuie.

Oral bine facut, umed si adanc, am primit si priviri perverse in timp ce se juca cu soldăÅ£elu, pe langă ca la sufocat între sâni (nota ar fi de 9,3). Pe urmă am trecut si eu la degustat.

Tras haina pe soldăÅ£el ÅŸi a început actiunea in dormitor. Mai întai classic (misionar), pe urmă ea peste mine, urmat de linguriÅ£ă si contnuând cu doggy style. Åži a urmat o finalize între sâni. (nota ar fi de 9).

De revenit desigur mai ales că ai ÅŸi ce povesti cu ea. :hihat

Multumesccccc!!!!! Te sarut!!!!!😙😙😙😙😙😙
  • Like 2
Link spre comentariu

Intrebarea este " nu ai telefon să o suni? Un mesaj ceva?" programarea ți-o faci aici pe forum? Imediat vi-ți fute tot pe forum.

Poluăm de'a lela topicele.

ANYMAROTU si a sters contul... Fie ca mai are cont sau nu Anymarotul a fost si va ramane un REPER pentru acest Forum. Anymatorule iti multumesc pentru tot, esti un mare domn si iti doresc toate cele bune! Sunt sigura ca desi nu mai esti "anymatoru" ... Sigur vei fi "ochiul din umbra" care mai urmareste ce si cum se mai petrece pe aici. Te sarut, te imbratisez cu drag si iti doresc tot binele din lume! Cu cont sau fara Ila te asteapta cu mare drag! 😗😗😗😗😗
  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator bubico
Reputație: 0

Am fost astazi la ilaria, ce sa mai... o scumpete de fata :). Programarea facuta prin sms. O mica neintelegere (vina mea is aiurit) dar totul s-a rezolvat ok. 

Locatia bine cunoscuta, retrasa. Parcare tot ce trebuie. Platit 200 de ron si am stat circa 40~45 de minute fara sa fiu grabit etc. Am stat doar la un oral.

Nu o sa o mai lungesc, concluzia mergeti fratilor ca merita!

 

Locatie: 10

Fata: 10

Oral: 9 

Normal: n/a

GFE: 9

 

De revenit? Clar! Te pup ilaria :P

Link spre comentariu

Am fost astazi la ilaria, ce sa mai... o scumpete de fata :). Programarea facuta prin sms. O mica neintelegere (vina mea is aiurit) dar totul s-a rezolvat ok.

Locatia bine cunoscuta, retrasa. Parcare tot ce trebuie. Platit 200 de ron si am stat circa 40~45 de minute fara sa fiu grabit etc. Am stat doar la un oral.

Nu o sa o mai lungesc, concluzia mergeti fratilor ca merita!

 

Locatie: 10

Fata: 10

Oral: 9

Normal: n/a

GFE: 9

 

De revenit? Clar! Te pup ilaria :P

Multumesc, Bubico! Mi ai scris pt programarea de Duminică însă am vazut msj prea tarziu si dupa cel mult 20 min daca nu am raspuns... Nu o mai fac in ideea de a nu deranja. Multumesc si te pup😗😗😗😗
Link spre comentariu
  • Oras:Blaj
  • Oras:Blaj

Fiind luni intr-o scurta trecere prin Cluj, aveam nevoie de o mica relaxare. Neavând prea mult timp la dispoziție, iar Ilaria era în drumul meu, așa că mi-am făcut o programare.

 

Ajung cu câteva minute la locația bine cunoscută și o revăd pe Ilaria. Mi s-a făcut puțin dor de sânii ei. Ne sărutăm și ne îmbrățișam, bucuroși că ne-am revăzut. Orice revedere a noastră e plăcută. Deși la Ilaria obisnuiesc sa iau o oră, de această dată, forțat de împrejurări a trebuit să mă mulțumesc cu mai puțin timp petrecut alături de ea. Am fost servit cu un pahar de apa. Am stat puțin timp la povești și m-am cerut la duș. După duș am purces în dormitor. A început cu un oral foarte bun, soft, plăcut și evident, nu putea sa lipsească sexul între sâni. Am schimbat câteva poziții și am finalizat.

 

Am mai servit un pahar de apă și am mai stat câteva minute la povești. Avem ce poveștii.

 

Notele nu-ti mai au rostul, am dat la recenziile precedente. Orice întâlnire dintre noi e minunată. Am stat peste 30 de minute.

 

Te pup, Ilaria! 💋

  • Like 7
Link spre comentariu

Fiind luni intr-o scurta trecere prin Cluj, aveam nevoie de o mica relaxare. Neavând prea mult timp la dispoziție, iar Ilaria era în drumul meu, așa că mi-am făcut o programare.

 

Ajung cu câteva minute la locația bine cunoscută și o revăd pe Ilaria. Mi s-a făcut puțin dor de sânii ei. Ne sărutăm și ne îmbrățișam, bucuroși că ne-am revăzut. Orice revedere a noastră e plăcută. Deși la Ilaria obisnuiesc sa iau o oră, de această dată, forțat de împrejurări a trebuit să mă mulțumesc cu mai puțin timp petrecut alături de ea. Am fost servit cu un pahar de apa. Am stat puțin timp la povești și m-am cerut la duș. După duș am purces în dormitor. A început cu un oral foarte bun, soft, plăcut și evident, nu putea sa lipsească sexul între sâni. Am schimbat câteva poziții și am finalizat.

 

Am mai servit un pahar de apă și am mai stat câteva minute la povești. Avem ce poveștii.

 

Notele nu-ti mai au rostul, am dat la recenziile precedente. Orice întâlnire dintre noi e minunată. Am stat peste 30 de minute.

 

Te pup, Ilaria! 💋

Te sarut, Florinel! Multumesc 😚😚😚😚
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Motto:

……………..

Tot astfel când al nostru dor
Pieri  în noapte-adâncă,
Lumina stinsului amor
Ne urmăreşte încă.

 

La steua (Mihai Eminescu)

 

Inca sunt marcat de intalnirea cu domnisoara Ilaria.  Un prieten mi-a recomandat-o , pentru ca , din propria initiativa nu cred ca m-as fi dus. Programat cu doua zile inainte prin SMS, pentru o zi de sambata, m-am prezentat la usa ei cu cateva minute mai devreme. Un pic am fost surprins ca pe tocuri Ila ma intrecea bine in inaltime. (Nu ca as fi complexat de inaltimea mea dar prefer sa fiu eu mai inalt decat partenera)

 

Dupa o scurta poveste de acomodare la un pahar de suc ne hotaram la meniu.

 

Mi-am dat seama ca la orizontala inaltimile nu mai conteaza si m-am mai destins.

 

Totul a debutat cu oral deosebit de bine facut cu atentie la zonele adiacente. Nu vroiam ca sa  se opreasca, dar nici sa ma termine asa. Asa ca i-am intors favorul , incercand sa o destind si sa o incalzesc si eu un pic.

 

In premiera pentru mine am avut parte de un sex intre sanii ei voluptosi si ... m-am oprit a doua oara sa ma termin. Cea urmat apoi e greu de povestit, schimband cateva pozitii, am finalizat glorios gâfâind ca dupa o alergare de cativa kilometrii.

 

La sfarsit am mai stat un pic la povesti inainte sa ies pe usa. Ila este o prezenta agreabila , draguta si amabila ceea te face sa te simti in largul tau

 

Ce note as putea sa dau ? :

ON : 10 e Bestial (Nu face CIM)

NP: 10

Sex intre sani : 11 cred

AP: 10

GFE: 10 Desi nu sunt adeptul FK (ma multumesc si cu saruturi pasionale pe buze) Ila il ofera la greu.

 

De revenit cu siguranta as reveni . (dar imi trebuie niste pantofi cu toc mai mare.)

Pot sa confirm daca mai trebuia, ca isi merita locul in top! Si ma bucur ca a ales sa vina la Cluj !

 

Amenda : 200 tigri. DTD apr 40 min.

 

Chiar si acum cand scriu aceste randuri “lumina stinsului amor / mă urmarește încă. “

 

Ila , iti mutumesc pentru .... placeri !!

 

 

Happy Hunting !!

  • Like 13
Link spre comentariu

Motto:

……………..

Tot astfel când al nostru dor

Pieri în noapte-adâncă,

Lumina stinsului amor

Ne urmăreÅŸte încă.

 

La steua (Mihai Eminescu)

 

Inca sunt marcat de intalnirea cu domnisoara Ilaria. Un prieten mi-a recomandat-o , pentru ca , din propria initiativa nu cred ca m-as fi dus. Programat cu doua zile inainte prin SMS, pentru o zi de sambata, m-am prezentat la usa ei cu cateva minute mai devreme. Un pic am fost surprins ca pe tocuri Ila ma intrecea bine in inaltime. (Nu ca as fi complexat de inaltimea mea dar prefer sa fiu eu mai inalt decat partenera)

 

Dupa o scurta poveste de acomodare la un pahar de suc ne hotaram la meniu.

 

Mi-am dat seama ca la orizontala inaltimile nu mai conteaza si m-am mai destins.

 

Totul a debutat cu oral deosebit de bine facut cu atentie la zonele adiacente. Nu vroiam ca sa se opreasca, dar nici sa ma termine asa. Asa ca i-am intors favorul , incercand sa o destind si sa o incalzesc si eu un pic.

 

In premiera pentru mine am avut parte de un sex intre sanii ei voluptosi si ... m-am oprit a doua oara sa ma termin. Cea urmat apoi e greu de povestit, schimband cateva pozitii, am finalizat glorios gâfâind ca dupa o alergare de cativa kilometrii.

 

La sfarsit am mai stat un pic la povesti inainte sa ies pe usa. Ila este o prezenta agreabila , draguta si amabila ceea te face sa te simti in largul tau

 

Ce note as putea sa dau ? :

ON : 10 e Bestial (Nu face CIM)

NP: 10

Sex intre sani : 11 cred

AP: 10

GFE: 10 Desi nu sunt adeptul FK (ma multumesc si cu saruturi pasionale pe buze) Ila il ofera la greu.

 

De revenit cu siguranta as reveni . (dar imi trebuie niste pantofi cu toc mai mare.)

Pot sa confirm daca mai trebuia, ca isi merita locul in top! Si ma bucur ca a ales sa vina la Cluj !

 

Amenda : 200 tigri. DTD apr 40 min.

 

Chiar si acum cand scriu aceste randuri “lumina stinsului amor / mă urmarește încă. “

 

Ila , iti mutumesc pentru .... placeri !!

 

 

Happy Hunting !!

Iti multumesc !!!! Te astept cu drag oricand ai placerea! 😘😘😘😘😘
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...