Sari la conținut

Bruneta, Dr. Taberei-0733582566


Postări Recomandate

Vizitator lionman
Reputație: 0

Disponibila pana la ora 20(ultima programare).

 Buna Elly, m-ar interesa o sedinta / o ora de cunnilingus, sarutari si mangaieri&imbratisari + alte mici fantezii  precum, footfetish. Astept raspunsul tau, mersi.  :kiss2

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Oralul este mecanic dupa cum au spus si alti colegi de pe aici,vorbeste foarte mult,ii spui sa stea sus pe tine ,ea sta umeri craci ca asa functioneaza ea prima pozitie cica,si tot asa,nu recomand,decat in cazul in care aveti niste bani de aruncat.

eu bag de seamă că nici nu ai fost 😂😂

Link spre comentariu
Vizitator lionman
Reputație: 0

dar nu mai bine o suni??

Nu sunt genul care sa puna astfel de intrebari la telefon.  Eu am intrebat-o pe ea aici, astept raspunsul ei si daca este unul pozitiv o sa o sun daca sunt convins 100%.   E treaba ta daca crezi ca se merita  sa raspunzi la fiecare postare.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Elly, m-ar interesa o sedinta / o ora de cunnilingus, sarutari si mangaieri&imbratisari + alte mici fantezii  precum, footfetish. Astept raspunsul tau, mersi.  :kiss2

. Buna, cred ca cel mai bine imi dai un telefon, sa imi spui mai detaliat ce doresti, pentru ca din ce mi-am scris aici reiese ca vrei o ora numai de cunni, sarutari si mangaieri, si din start iti spun ca raspunsul meu este nu.
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator lionman
Reputație: 0

. Buna, cred ca cel mai bine imi dai un telefon, sa imi spui mai detaliat ce doresti, pentru ca din ce mi-am scris aici reiese ca vrei o ora numai de cunni, sarutari si mangaieri, si din start iti spun ca raspunsul meu este nu.

ÖK, Ms pentru raspuns. Ai inteles bine, asta si vreau. Daca ti se pare mult atunci de 30 minute ce spui:). Mi se pare dificil sa discut astfel de chestii la telefon. Daca ma decid sa te sun imi fac prpgramare si discutam face2face. Spor la treaba!:)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Inseamna ca te futi pe.gratis..

. Comentariul tau spune mult mai multe despre tine. E simplu, prestez anumite servicii, daca nu prestez serviciile pe care le preferi tu, te rog treci peste si cauta la categoria anunturi, fete pe piata cu serviciile solicitate sunt foarte multe. Comentariile rautacioase gratis, nu isi au locul aici, si nu la adresa mea.
Link spre comentariu
Vizitator recull
Reputație: 0

Am fost pentru prima oara la Elly astazi, sunat cu o ora inainte, facut programare si in 50 de minute am ajuns la locatie, undeva in Drumul Taberei pe langa Piata Moghioros. Foarte usor de ajuns. 

Se deschide usa si observ un corp bine fit si un chip normal cu o prezenta de spirit matur. Am vazut ca celelalte recenzii spun ca e foarte protocolara si nu ai ce sa vorbesti dar din punctul meu de vedere daca ai un gram de imaginatie usor usor o poti deschide la vorba pe diferite subiecte. Ai ce sa vorbesti cu femeia.

Din ce am inteles are undeva la 32-33 de ani si sincer arata bine la corp pentru aceasta varsta. Are 2 catei simpatici care ii tine in bucatarie pe parcursul intalnarii iar la final am insistat sa le dea drumul sa ma joc un pic. 

 

Acum sa incepem cu notele avand in vedere ca eram primul client in ziua respectiva si eu eram pentru prima data la ea: 

 

Locatie: 8.5 (o garsoniera simpla dar curata cu dus, geluri si tot ce trebuie, eu am primit si papuci de unica folosinta + prosop proaspat spalat)

Corp: 9 raportat la varsta declarata (a intrat la dus inainte de actiune, eu nu am avut nevoie, am venit fresh)

Fata: 8 (o fata normala din punctul meu de vedere, ce-i drept isi ascunde un pic dantura ii recomand sa investeasca un pic aici)

Oral: 8 (am ales neprotejat, cu presiune pe cap, nici nu prea am stat mult pentru ca am vrut sa vad cum e la normal) 

Normal: 8.5 (protejat, mici retineri fara gemete extraordinare, sta in ce pozitie doresti e foarte atenta la ce-ti doresti si iti spune din timp ca daca nu-ti convine ceva sa-i atragi atentia) 

GFE: 8 (e o chestie subiectiva, trebuie sa stii cum sa o iei din punctul meu de vedere, dar femeia e dezghetata, nu e lemn, iar pentru o prima intalnire mi se pare destul de ok)

 

CIM: NU

FK: NU

 

Cu siguranta este o optiune de TOP din Drumul Taberei dar sa nu exageram e abia prima intalnire si ce am apreciat cel mai mult la ea e ca de la inceput am achitat 100 de lei, am intrat pe usa la fix am inceput o scurta discutie (10 minute o tigara + un pahar de apa), am inceput actiunea care a durat cam 20 de minute si am finalizat, am mers la un dus scurt (5 minute) am revenit m-am imbracat si am mai stat aproximativ 15 minute la o tigara + 2-3 pahare de apa + m-am jucat cu cateii un pic. Timp total petrecut 50-60 de minute si din respect am intrebat daca trebuie sa mai adaug 50 de lei si mi-a zis ca nu e nevoie. E foarte important gestul, ca nu e fel ca celelalte fomiste de pe forum. Desi am stat doar un numar ca si timp petrecut a fost aproape o ora. 

 

De revenit ? O gandire matura cu mult fair-play, este posibil sa revin, cred ca am mai mult de descoperit la fatuca si plus ca in Drumul Taberei nu prea ai ce altceva.

Pretul este corect ? DA

 

Ciocane tari !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...