Sari la conținut

0748656145 Ella


Postări Recomandate

  • Oras:Terra
  • Oras:Terra

Am reusit sa o vizitez din nou pe aceasta fatuca, si am fost chiar primul! Nu am apucat sa recenzez mai devreme, dar e bine de stiut ca fata a mai pus pe ea, are forme frumoase, e super draguta, si per total mai frumoasa decat atunci cand ne-am intalnit prima data. Mie personal imi place foarte mult, este genul meu de fata, skinny dar cu forme. Chiar m-a surprins de cum arata, si fiind a doua intalnire a fost mai dezghetata, dar totusi impune niste limite, si e greu sa o faci sa le depaseasca. Actiunea a decurs nu tocmai cum as fi vrut,m-a multumit,dar nu pe deplin. Depinde in ce stare o prinzi si cum reusesti sa faci click cu ea. In prima mea recenzie despre ea, am laudat-o pentru deepthroat-ul care mi l-a facut, de data asta nu a mai reusit sa il faca asa de bine,se ineca si isi facea greata ;)) in schimb am reusit sa ma sarut cu ea, desi nu ofera sarut. Are niste buze de mori, carnoase si rosii, foarte naturale, numai bune de sarutat. La capitolul cunilingus/anilingus iar stam prost, ca nu m-a prea lasat sa o ling,se gadila sau nu ii place, sau se excita prea tare, nu stiu precis;am mai incercat sa ii fur cateva limbi, dar in zadar. Aici ii dau minus mare, ca eu sunt mare lingau.....dar in schimb am futut-o dur in mai multe pozitii, ba mai incet ba mai tare, eu zic ca i-a placut, ca strangea perna intre degete, se musca de mana, si facea niste gesturi foarte misto, poate daca ma mai vad inca o data cu ea, ar merge si mai bine treaba. Mie mi-e tare draga, nu stiu daca si eu ei, dar cu siguranta si ea mie! Am finalizat oral, dar am scapat si pe afara, nu prea ii place, data viitoare stiu exact ce sa fac. Per total sunt multumit de reintalnirea cu superba domnisoara, este loc si de mai bine, o recomand pentru cei care le plac acest gen de fata, cei care cauta GFE, nu prea au ce primi, e mai dificil sa faci click cu ea;eu am facut, dar partial doar. De revenit, am de gand, sper sa mai capete incredere si sa se dea mai bine pe brazda, cel putin o data o mai incerc, daca nu reusesc sa ma multumesc mai bine si nu o sa pot sa ma bucur mai bine de frumusetea si de tineretea ei,eu o las balta ca mai sunt multe...eu ii doresc mult succes si sa aiba parte doar de baieti buni ca noi!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am la ea, acum cateva luni (ianuarie 2018). Locatia de atunci a fost in Manastur. A stat doar cateva zile in CJ (fara anunt pe publi24) - mi-a placut ca e mai discreta. Mi-a spus ca e din Bistrita. 

21 de ani declarati (arata de 19-20), fumatoare, miniona (160-163cm), blonda, frumoasa la fata si corp. Vorbeste frumos, are un accent placut.

 

Actiunea:

M-a primit intr-un apartament cochet si modern, cu 2 camere decomandate (singurul minus ar fi ca era apa in baie pe jos).

Zambareata, pusa pe glume, foarte deschisa si joviala, parca am facut sex cu iubita din liceu.

A inceput cu un ON vreo 5 minute iar la cererea mea am continuat cu un NP (Lady on top), doggy, lingurita, ON si la final CIM pana ultima picatura. Aici nu pot spune ca ii place extraodinar dar nici nu a schitat niciun gest. A continuat s-o suga pana am terminat tot de pompat - din partea mea aici 10 (sunt mare fan CIM). A plecat la baie, dar mai intai mi-a aratat prin gesturi unde sunt servetelele si sa ma ajut singur (la fel, altii mai pretentiosi ar putea-o depuncta aici).

 

 

Parere personala:

Aspect figura: 9

Aspect corp: 8.5 (are ceva forme, ii mai trebuie 1-2 luni la sala/tonifiere si e perfecta)

Daca s-ar machia si s-ar imbraca de club/sexy (m-a primit in haine normale de casa) - dupa mine ar fi de 10.

 

Igiena: 10 (fara mirosuri suspecte, fara parfum strident), dupa actiune a facut un dus.

GFE: 9.5 (aici tine foarte mult de interactiunea cu ea si e subiectiv)

 

ON: 8.5 / daca alegi varianta cu CIM urca nota (din nou e subiectiv)

NP: 9 

 

Halatul de atunci: 150 - NP, ON & CIM / 100 lei totul protejat fara CIM.

 

Parere personala: Eu as reveni frecvent la ea daca ar sta mai mult timp in CJ, mi-a placut foarte mult, m-am simtit foarte bine cu ea.

 

Nota personala: 9+

 

Toate bune,

John

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...