Sari la conținut

Doamna matura km5 0734058332


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare

Știe cineva ceva de doamna ? Am sunat ieri și mă anunțat că face programări între 09:00-11:00 maxim 5 clienți pe zi , nu mi a dat detalii despre servicii , doar mi a spus că tot ce îmi trece prin cap și lucrează doar la ora 100 Ron

 

Telefon 0734058332

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mihai_d
Reputație: 0

Așa arăta când era mai tânără, acum este puțin schimbată ce să-i faci vârsta

Eu am fost de două ori până acum , mi-a făcut un masaj de relaxare și apoi un număr

Oral neprotejat ok nic wow

Normal protejat mai multe poziții ,se mișcă ok

Pentru masaj și un număr am dat 150 ron

Ultimă oară când am fost spunea ceva de genul că sar retrage , legat de vârstă nu ma întrebat niciodată și am sub 35 dar sunt pe aproape

Link spre comentariu

o cunosc si eu pe dansa intradevar pozele nu sunt recente,am fost mai demult la ea,e ok,nu comenteaza la pozitii am platit pentru o ora si a fost fara graba nu se uita la ceas si parea ca ii place,gemea natural(sau asa mi-a lasat de crezut)pentru o ora am platit 250 lei,per total aspect igiena servicii ii dau un 8.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici si pe acolo
  • Oras:Pe aici si pe acolo

o cunosc si eu pe dansa intradevar pozele nu sunt recente,am fost mai demult la ea,e ok,nu comenteaza la pozitii am platit pentru o ora si a fost fara graba nu se uita la ceas si parea ca ii place,gemea natural(sau asa mi-a lasat de crezut)pentru o ora am platit 250 lei,per total aspect igiena servicii ii dau un 8.

250 ora? Parca era 100...a aliniat preturile cu piata?

Link spre comentariu
  • Oras:Intre văi
  • Oras:Intre văi

o cunosc si eu pe dansa intradevar pozele nu sunt recente,am fost mai demult la ea,e ok,nu comenteaza la pozitii am platit pentru o ora si a fost fara graba nu se uita la ceas si parea ca ii place,gemea natural(sau asa mi-a lasat de crezut)pentru o ora am platit 250 lei,per total aspect igiena servicii ii dau un 8.

 

250 ...a cerut ea???? ai cerut tu ceva anume decat ce are in meniu.... 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...