Sari la conținut

Doamna matura km5 0734058332


Postări Recomandate

O baba Zdreanta baga-mi-as pula in ea de TIGAIE BATRANA!! I-am vorbit la telefon frumos ca doresc sa o vizitez si m-a intrebat cati ani am iar m-am gafat am adaugat 1 an peste 30 care ii am

 

Mi-a raspuns sex foarte bine du-te la alta sa-mi bag pula in farfuria ei din care mananca  cu morti mamei ei cu tot 

boschetarele astea batrane merita sa-ti scoti pula si sa te pisi pe ele si sa zici ca scuze asta e o fantezie de a mea 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

O baba Zdreanta baga-mi-as pula in ea de TIGAIE BATRANA!! I-am vorbit la telefon frumos ca doresc sa o vizitez si m-a intrebat cati ani am iar m-am gafat am adaugat 1 an peste 30 care ii am

 

Mi-a raspuns sex foarte bine du-te la alta sa-mi bag pula in farfuria ei din care mananca  cu morti mamei ei cu tot 

boschetarele astea batrane merita sa-ti scoti pula si sa te pisi pe ele si sa zici ca scuze asta e o fantezie de a mea 

 

are probleme la mansardă tipa!! sincer

  • Like 2
Link spre comentariu

are probleme la mansardă tipa!! sincer

Da coaie iti dau dreptate femeia e ticnita

Ceva de genul a decursc conversatia telefonica

Eu : Buna, Anuntul este valabil ? 

EA : Yeass  ( am zis in gandul meu femeia e de comitet de viata )  DE UNDEE  :)) e dusa cu pluta la nebuni cu asta :)

EU : Bun Doamna . tind sa mentionez ca am 31 de ani 

EA : FOARTE BINE DU-TE LA ALTA !!

 

nu va duceti coaie daca nu va incadrati  la ani ( 35 de ani ) va pierdeti timpul si nervi mari de tot 

din intuitie am zis ca am 31 de ani sa nu ma duc pana in km 4.-5 si dupa sa nu ma primeasca ............ eu cred ca ma procedat corect! ca i-am zis cati ani am 

IN FINE SA MOARA DE FOAME DA-O IN PLM CA GASESC ALTA

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Da coaie iti dau dreptate femeia e ticnita

Ceva de genul a decursc conversatia telefonica

Eu : Buna, Anuntul este valabil ? 

EA : Yeass  ( am zis in gandul meu femeia e de comitet de viata )  DE UNDEE  :)) e dusa cu pluta la nebuni cu asta :)

EU : Bun Doamna . tind sa mentionez ca am 31 de ani 

EA : FOARTE BINE DU-TE LA ALTA !!

 

nu va duceti coaie daca nu va incadrati  la ani ( 35 de ani ) va pierdeti timpul si nervi mari de tot 

din intuitie am zis ca am 31 de ani sa nu ma duc pana in km 4.-5 si dupa sa nu ma primeasca ............ eu cred ca ma procedat corect! ca i-am zis cati ani am 

IN FINE SA MOARA DE FOAME DA-O IN PLM CA GASESC ALTA

 

parca isi mutase locatia prin tomis nord....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

eu am mai avut 3 tentative sa ajung la ea si am ramas cu gandul la 4-5 nu am intrebat-o de locatie nu am apucat :)))

CAND ITI RASPUNDE FOARTE BINE DU-TE LA ALTA :))

 

imi pare rau de experienta avuta. Era beata, are si uuser aici.. DACA AI TIMP raspoieste topicul asta :))))))    .https://nimfomane.com/forum/topic/79771-0766-836-103/?p=2798811

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator oo_f1erbinti
Reputație: 0

Dacă ești gras sa sii ca nu te primește. Am pățit-o eu

Nici tu nu ai reusit sa ajungi la asta ? :))))  macar tu ai ajuns pana la usa :) Eu am incercat de vreo 2 sau 3 ori sa ajung la doamna dar de fiecare data uitam ca nu primeste decat peste 35 de ani ca varsta ... si spuneam ca am 30 si ma bloca :)) ... deci in concluzie spuneti ca aveti peste 35 de ani :) si incercati sa pareti mai maturi alea alea ....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Vă pot spune că doamna are ceva tabieturi și este puțin cam dificilă în ceea ce privește comportamentul celor ce vor să o viziteze. Depinde foarte mult starea în care se află .(sub euforia alcoolului). Eu am prins-o și superfres și euforică - comportament și prestație total diferite.

Link spre comentariu
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta

Nici tu nu ai reusit sa ajungi la asta ? :)))) macar tu ai ajuns pana la usa :) Eu am incercat de vreo 2 sau 3 ori sa ajung la doamna dar de fiecare data uitam ca nu primeste decat peste 35 de ani ca varsta ... si spuneam ca am 30 si ma bloca :)) ... deci in concluzie spuneti ca aveti peste 35 de ani :) si incercati sa pareti mai maturi alea alea ....

Nu am apucat sa ajung la ea la ușa. Nu mi-a văzut poza de la whatsapp și I s-a părut ca sunt gras
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

un om batron cu experienca va spun nu meregeti la ea.. macar locatie acum unde e.. ininte cand era pe km 4-5 era ok.. acum e naspa rau.. nici ea nu e cum trebuie.. asa ca cautati alta ..

Dar tu ce unde știi? Ai fost la ea? Daca da de ce nu faci o recenzie? ..întreb și eu...om bătrân
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Deci papp aly e doamna in pricina, referitior caci nu primeste barbatii sub 35 .... Pot spune caci am fost un caz fericit cu doamna Alina, venisem dintrun voiaj mentionez aveam 26 de ani in momentul respectiv se intampla in urma cu 2 ani, am gasit anuntul doamnei in ziar am sunat-o nu era disponibla momentan a ramas sa ma sune ea, bun si facut undeva in orei 16:00 ma suna si imi spune caci se indreapta spre casa si iso face un dus si ma asteapta la ea .... Ajung in locatia respectiva in maxim 40 de minute ...well o doamna la 40 de ani brunetica imbracata sumar, purtam o conversatie la o cafea si inevitabil doamna isi face curaj si ma saruta invitandu-ma in dormitor.... de aici toate au decurs nemaipomenit ... nu o mai lungesc caci as putea scrie intruna ...

Foarte friendly doamna Gfe 10, fk , deep blowjob, analingus .....

Adevarul caci daca sunteti pasionati de femei mature e perfecta.

 

Tin sa mentionez a fost prima mea doamna intalnita la timpul respectiv.

 

O seara buna.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...