Sari la conținut

[de verifica] reala?! 0787476944


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

am fost la ea in seara asta pentru un masaj de relaxare, stie sa faca masaj, nu a avut ulei dar a spus ca se va conforma si va cumpara, Locatie vis a vis de Bershka Unirii . Este dragutza. Recomand pt. masaj. Pt. sex si alte nebunii poate vor face altii recenzii

 

PS: m.a invitat sa fac dush si am refuzat politicos, facusesm acasa.

 

Sanatate!

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 24006
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

am fost la ea in seara asta pentru un masaj de relaxare, stie sa faca masaj, nu a avut ulei dar a spus ca se va conforma si va cumpara, Locatie vis a vis de Bershka Unirii . Este dragutza. Recomand pt. masaj. Pt. sex si alte nebunii poate vor face altii recenzii

 

PS: m.a invitat sa fac dush si am refuzat politicos, facusesm acasa.

 

Sanatate!

De ce nu ai facut sex cu ea? Arata bine fata? Draguta, tanara?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

De ce nu ai facut sex cu ea? Arata bine fata? Draguta, tanara?

 

Era prea curat ( tocmai ce facuse dus acasa) .....cum sa faca sex  ??????? :) , iti dai seama ca la plkecare mai trebuia sa faca un dus....:)

 

PS. Face bine masaj...da' nu avea ulei :)))...da'  lasa ca imi cumpar...aidepulamea...

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Rond Alba Iulia
  • Oras:Rond Alba Iulia

am fost la ea in seara asta pentru un masaj de relaxare, stie sa faca masaj, nu a avut ulei dar a spus ca se va conforma si va cumpara, Locatie vis a vis de Bershka Unirii . Este dragutza. Recomand pt. masaj. Pt. sex si alte nebunii poate vor face altii recenzii

 

PS: m.a invitat sa fac dush si am refuzat politicos, facusesm acasa.

 

Sanatate!

Asa ceva......=))

Zuluf, tu esti ? =))

https://www.youtube.com/watch?v=joqzsatzh9k

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

am fost la ea in seara asta pentru un masaj de relaxare, stie sa faca masaj, nu a avut ulei dar a spus ca se va conforma si va cumpara, Locatie vis a vis de Bershka Unirii . Este dragutza. Recomand pt. masaj. Pt. sex si alte nebunii poate vor face altii recenzii

 

PS: m.a invitat sa fac dush si am refuzat politicos, facusesm acasa.

 

Sanatate!

cum ti-a făcut masaj fără ulei?
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

A mai activat pe la Romana.

 

E scunda, cam 1,60, sanii mari, chiar foarte mari si lasati(nici nu se putea altfel). Are o atitudine ok, nu te grabeste in nici un fel. 

 

Oralul este slabut, normal ceva mai bine, gfe...se implica bine in timpul actului. La igiena nu stiu ce sa spun...eu am o problema cu mirosurile si de fiecare data(am fost de 3 ori la ea) cand am pus-o capra am simtit un miros. Cred totusi ca mirosul va venit de la prezervativ.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...