Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: nelupop2
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: nelupop2
  • Oras:Baia Mare

Ba e Lory, apoi Blonda cu forme rubensiene, acum e Melinda :rax2 . Tot aceeasi marfa, grasa si obraznica, setata pe bani. Dupa ce ai platit nu stie cum sa te termine mai repede, iar daca nu termini cand s-a gandit ea, are atitudine de tiganca, ,, hai odata, termina mai repede, daca nu termini te dau afara” etc. Fugiti repede de la usa ei :no2

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

Ba e Lory, apoi Blonda cu forme rubensiene, acum e Melinda :rax2 . Tot aceeasi marfa, grasa si obraznica, setata pe bani. Dupa ce ai platit nu stie cum sa te termine mai repede, iar daca nu termini cand s-a gandit ea, are atitudine de tiganca, ,, hai odata, termina mai repede, daca nu termini te dau afara” etc. Fugiti repede de la usa ei :no2

Bagati mai oameni buni balena la alea de evitat .

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

S-a inchis la non stop? :)))) E o fufa care incearca marea cu degetul de mult timp. MA rog,fufa cui e...poate vom afla intr-o zi

Zilele trecute am gasit si titularul :)) oricum este cineva greu la spate, aici nu pot da nume, cei care sunt umblati cred ca cunosc persoana.

Link spre comentariu

Vizitator danezudan
Reputație: 0

SIncer,asa cum descrii nu...stiu despre cine ar fi vorba,poate daca ai detalia.Oricum,care o vizitati sa nu uitati sa va luati si un harpon cu voi! :P

Era una cat casa in spate la tarom, si mai avea pa una tot asa cat buda de mare, blonde amandoua, dupaia a ramas doar asta si a pescuit ea cv pustoaica are si topicuri deschise o gramada balena aici, daca nu ma insel sa tot invartit in zona maramuresului si pe bd bucuresti 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...