Sari la conținut

Adda 0763221256


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Cum ma plimbam eu prin Lotus Mall cu gandul de a ma duce la film pe cine credeti ca vad - Pe ADDA care vorbea la telefon.  Bineinteles ca am recunoscut-o dupa tatuajul de pe picior. era imbracata cu niste pantaloni scurti de blugi si cu o bluza alba cam transparenta fara sutien ce lasa sa se vada sanii ei superbi. Deci in realitate nu e chiar asa de "barbat" cum ati zis unii. Mie chiar mi-a atras atentia. Si vroiam sa merg la ea ( pana la urma am mers la alta fata ) dar avea telefonul inchis. Va dati seama ca nu puteam sa merg la ea sa o intreb de oferta pentru ca vorbea la telefonul personal. Na si asa am pierdut-o 

 

PS - acuma am reusit sa dau de ea la telefon. Mi-a spus oferta - 150 cu 300. OP sau ON - in functie de igiena, cunni, NP, mici fantezii - cartier prima - daca nu o vedeam in Lotus nu mergeam la ea mai ales ca in Prima nu e prea bun locul pentru fete.

 

Ce e rau e ca pleaca maine asa mi-a spus la telefon.

 

Poate se intoarce :) vom vedea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Buna dragilor tin sa va informez ca nu am avut telefonul inchis....a fost o problema de la cartela daca va uitati acum pe site am schimbat numarul pentru ca nu mai mergea sa fiu sunata Seara faina

Asta înseamnă că mai rămâi în Oradea? Că aseară spuneai că pleci azi.

Link spre comentariu
  • Oras:La mine
  • Oras:La mine

No, astea-s niste poze care-mi plac. Iar daca-s reale (cum zic colegii) chiar mi-a trezit interesul, sper ca prestatia sa fie pe masura. 

E devarat ca la fata e putin baietoasa, dar cred ca e din cauza ca ne-au resetat pozele cu transexuali care au umplut anunturile ..  :dontgetit 

  • Like 1
Link spre comentariu

Dupa ce am plecat de la annis de ce ?v am scris acolo am ales pe domnisoara cu fata interesanta.hm locatie ok in prima fata e reala fata nui chiar asa rea.merge .corpul e ok sani superi silicoane sa nu uitam.dupa ce am achitat 150 pt un nr.cerut de ea.a plecat sa si ascunda banii.s a intors goala dupa ce a inceput actiunea.

Vroia sa desfaca prez.cand l am intrebat oralul nu e fara?(totusi 150) zize daca vreau (zicea ca nu ca si ma ridicam) deci oral destul de slab am vrut 69 sa pus dar era cu mirosuri :( hm m am tras repede hai sa punem caciulita pozitii nu si cand sarutam sanii aia frumosi si corpul mirosea de a nespalat :( .l am pompat putin sa tremin bineinteles pe corpul ei!n a zis ca nu se poate:))) dupa aia si a comebtat putin ca de ce n am intrebat o .na bine serios ?de ce ?ca sa nu zica ca nu!! :))

Deci domnilor:

On :6-7

Np: 6

Aspect: corp 8 fata 6 miros 4

Amenda 150 cerut inainte

De recomandat? NU !

Eu ii doresc drum bun spre acasa

  • Like 9
Link spre comentariu

Betman se pare ca tu ai o problema serioasa cu mine prima data spui ca sunt barbat acum ca vezi doamne miros ma spal de mai multe ori ca tine pe zi dragule....dar asa sunteti voi ce sa faceti nu aveti altceva de facut....la ce ora ai fost tu la mine ca eu ieri am lucrat cu 3 clientii unu care fusese in prima zi sa reintors unul care mi.a fost de doua ori ieri la diferite ore si inca o persoana care a venit destul de tarziu..... sau poate esti domnul care a venit cu 100lei pentru o finalizare totul neprotejat si ti.am spus ca nu poate de aceea esti asa frustrat... imi cer scuze daca aberatiile acestui domn sunt luate in calcul...nu lucrez de o saptamana doua stiu sa ma comport cu oameni si sa imi fac treaba zic eu destul de ok...va doresc o seara frumoasa

  • Like 1
Link spre comentariu

Betman se pare ca tu ai o problema serioasa cu mine prima data spui ca sunt barbat acum ca vezi doamne miros ma spal de mai multe ori ca tine pe zi dragule....dar asa sunteti voi ce sa faceti nu aveti altceva de facut....la ce ora ai fost tu la mine ca eu ieri am lucrat cu 3 clientii unu care fusese in prima zi sa reintors unul care mi.a fost de doua ori ieri la diferite ore si inca o persoana care a venit destul de tarziu..... sau poate esti domnul care a venit cu 100lei pentru o finalizare totul neprotejat si ti.am spus ca nu poate de aceea esti asa frustrat... imi cer scuze daca aberatiile acestui domn sunt luate in calcul...nu lucrez de o saptamana doua stiu sa ma comport cu oameni si sa imi fac treaba zic eu destul de ok...va doresc o seara frumoasa

adda imi pare rau dar timpul s a folosit bani s o dus iar daca te puneai sa citesti de 2 ori am specizat ca am platit 150 ron! iar asta e alta data sa te speli mai mult! nu doar cu un servetel umed dupa finalizare pe tine si pui prosop pe tine! asta nu se pune ca si dus!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...