Sari la conținut

Poze reale Mall Vitan - 0762567630


Postări Recomandate

  • Oras:Bucureti
  • Oras:Bucureti

Cateva detalii...

 

Locatia este acum pe Ferdinand colt cu Mihai Bravu.

Profilul este real dar vorbim de un travestit care arata OK si care mai are mult pana sa poti sa te raportezi altfel la el.

Locatia : Foarte OK

 

Prestatie : Nu este foarte profesionist(a) in ceea ce face, pun pe seama tineretii . Punctul forte este oralul. Anal+Oral : pasiv/activ si ce mai vrei (nu am incercat altceva)

Am luat 1 ora dar nu a durat decat 30 minute pt ca nu a mai putut/vrut a doua oara...nu m-a deranjat neaparat dar nu se face dupa ce iei banii...

 

Pret : 150 RON

 

 

Iar partea cu 19x5 cm. cu care se promoveaza o punem tot pe seama tineretii  :laugh2 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara baieti, entuziasmat dupa promovarea recent obtinuta am decis sa imi indeplinesc si fantezia asta,sa merg la o travestita (transexual ar fi mult spus luand in considerare adevarata semnificatie a termenului). Glumeam adevarul este ca deja inspirat din nebunia unui fost coleg din UK am deja destul de multa experienta in domeniu, si si in Romania am mai vizitat de-a lungul timpului transexuale sau travestite. Pana acum cateva zile am fost reticent imi a aborda subiectele acestea din cauza sa zic asa unei temeri de a nu fi etichetat. Eu unul mi-am propus sa experimentez tot ce cred ca-mi place, in consecinta mi-am format o experienta destul de vasta si variata in domeniu sexului. Am decis ca aici pe forum aceste experiente pot ajuta pe multi dornici sa incerce, mai ales ca asemenea subiecte sunt greu de abordat intre barbati in viata de zi cu zi, tocmai de frica sa nu fim judecati.


 


Gasesc anuntul Yanevei pe clasicul anuntul.ro, mai citesc eu fragmente mai mult sau mai putin clare pe diverse site-uri despre Yaneva si imi iau inima in dinti si sun. Raspunde o voca calma si imbietoare. Asta se intampla acum o saptaman pe la pranz. Din pacate nu prea am aflat un program clar, zice ca dupa ora 13 pana np tarziu. Eu imi amintesc ca am ajuns la ea pe la un 14 jumate. Vorbim aflu serviciile oferite de ea in amanunt: oral neprotejat si anal protejat  (pasiv si activ, eu am ales pasiv fiindca na eu o vad ca pe o femeie speciala) si decid sa aleg o ora cu 2 fin pentru 200 ron, fin este 150 ron. Locatie e in blocul din spatele lui Rin Grand Hotel de pe Calea Vitan.


 


Sun cu o jumatate de ora inainte sa plec de acasa, ajung in zona de unde ma directioneaza ea catre garsoniera. O garsoniera mare, cu baie curata, pat maricel desi il tine strans gen canapea, dar la cerere il desface si va puteti destinde pe el. Acolo facem cunostinta si ma intreaba daca poate sa ma serveasca cu ceva, foarte amabila si deschisa. M-a asteptat in niste blugi scurti, un top negru, mulat pe corp cu buricul la vedere, si pe tocuri. Eu refuz pentru moment, las onorariul pe masa si incepem sa ne atingem.    


 


Cum v-am spus nu prea am fost reticent din cauza ca nu e prima data si cam stiu ce caut. Incepe sa se desbrace, apoi o rog sa ramana pe tocuri si sa stea in picioare in dreptul eu. Eu pe pat ii ating fundul si incep sa-l mangai si s-o ling pe fund si picioare spatele si apoi sa-i fac un anilingus de vis. Era epilata toata, iar inghinal era rasa destul de bine, oricum clisma facuta avea un miros fain. I-am dat limbi si pe 000 apoi s-a intorscu fata la mine si sa pus in genunchi si a inceput si ea sa-mi suga amicul cu saliva cu atentie la ooo frumos. Ne-am asezat pe pat unul cu capul intre picioarele celuilalt pe laterala si ne-am supt-o reciproc cu atentie la ooo si eu si la inghinali si fund. Am facut noi si un 69, nu ma mai saturam de fundul ei bombat. Ce-i drept este ciudat sa-i simti minerul ei si 000 pe pieptul tau, dar se vedea ca se excitasela maxim.


 


De mentionat este ca pe picioare se iritase de la epilat si avea cateva bubite, dar din ce stiu eu dupa 2 zile de la epilare trec ca isi hidrata pielea cu crema. Inca ceva cand am intrebat daca face tratament hormonal a zis ca nu, deci este foarte feminina de la bunul Hesus, chiar are picioare si fund foarte feminin, sa nu mai zic de fata cei drept machiata dar mi mi-a placut. Yaneva dupa 1 an de tratament hormonal si cu inca 3kg in plus pe ea ar arata bestial ca o transexuala in toata regula, dar na e corpul ei si ea decide.


 


Imi pune caciulita pe nebun si decidem sa incepem in capra, anal se umezise bine de tot nu a fost nevoie de lubrifiant. O bag usor si incet ca sa fie placut sa nu doara, apoi imi cere ea din ce in ce mai tare, pana cand se auzeau plescaiturile ooolelor mele de ale ei si de fundul ei. Privelistea e marfa are un fund si un spate sexy, pielea fina si un pic mai inchisa la culoare. Am mai schimbat inca 3 pozitii, am continuat cu pozitia mea preferatala femei, eu peste ea de la spate, unde am executat si niste FK cam superficial, dar a existat. Apoi s-a urcat ea pe mine, in pozitia clasica numai ca se vedea ca fata de o femeie are forta in picioare si stand pe tocuri in pat se infigea in amicul meu si zambea, iar eu ii frecam usor piciticul ei (estimez ca avea undeva la 14-15 cm asa, marime medie).


in sfarsit imi spune ca incepe s-o usture un pic si atunci se pune pe spate si in pozitia misionarului eu termin frumos ea gemand de place. Ea nu si-a dat drumul, doar niste precum, care tot mai iesea din cand in cand in timpul futaiului.


 


M-am dus repede sa fac un dus, prosoape curate, papuci nu in schimb,baia mare cu cada frumos, curat totul. Ii zic apoi sa ma serveasca cu o cola, avea mai multe prin frigider. Ea se baga la o tigara, eu cola, vb despre cateva chestii. Isi luase blugii scutii in care ma asteptat pe ea. Au mai sunat niste telefoane, le ignora numai daca ii spui ca e k raspunde si oricum nu vb mult, apoi imi spune ca ea s-a curatat cu servetele umede, ma miram ca nuse ducea la dus. Am fost cam sceptic, dar s-a dovedit ca fusese deajuns, mirosea iar frumos, nu am de ce sa ma plang.


 


Incepem iar lungiti pe pat sa ne satisfacem reciproc,apoi cand mai aveam putin si explodam in 69, se coboara frumos cu fundul exact in dreptul minerului si incep sa o pleznesc cu parul peste fund, piticul ei invartinduse si lovinduse de pat. Ma excita priveliste, al meu pe fundul ei, se tot freca de ea si ea cu ooole si piticul atarnand in aer si-l mai masa ea din cand in cand. Am pus prezervativul si am rugat-o sa ramana in pozitia aia, reverse cowboy si sa se infiga usor in mine. Zis si facut, am facut un anal de vis, o mangaiam pe picioare si ea se ondula infipta in gigel. Apoi s-a ridicat pe tocuri eu o mangaiam pe spate si a inceput usor sa se ridice pe gambe si sa se arunce in ala mic de nu mai stiam de mine, fosta sportiva are zvac in ea. 


 


A urmat o perioada de vis in pozitiile alea pe care tot le alterna ca de mai obosea si ea, dupa care cand mi-a zis ca incepe sa o usture am schimbat iar in capra si am finalizat in ea, cum imi place mie de fel. CIM am vb cu ea, nu face si nici eu nu ceream oricum, placerea mea maxima e sa ejaculez in ele. Am stat iar un pic de vorba sa imi trag sufletul, apoi m-am imbracat, mi-am terminat cola, m-am mai jucat cu fundul ei asa din picioare in oglinda, ca tot imi zicea ca s-a ingrasat, iar eu incercam sa o conving ca mai tre. Fiecare cu gusturile lui. Anal e destul de stramta, dar si in a doua faza ea nu si-a dat drumul, in fine nu ma omoram sa-si dea sincer. Avand mereu clienti probabil ca devine greu.


 


Note: - Aspect - 8 nu se da ceea ce nu e, desi in anunt ar putea modifica, sa fie travestita foarte feminina , nu transexuala deocamdata cel putin, dar e f ingrijita si                           se vede ca depunde un efort considerabil sa arate asa


 


Locatie - 9 nu e penhouse, dar ce are e spatioasa, curata si chair e singura, n-am nici un dubiu


 


Oral - 8 mai are de studiat, dar se implica si e atenta si la partile adiacente


 


Anal - 9 e belea, chiar un anal pe cinste, nu ai cum sa experimentezi la femei asa ceva, chiar si comparat cu alte transexuale sau travestite e top, ii place a fost             cred si click-ul asta cu mine, si comunica perfect cand simte ca se apropie usturimea iti zice din timp sa poti sa termini linistit


 


GFE - 8 vb, e deshisa si chiar incearca sa te faca sa te simti relaxat, dar mi-a zis ca o ajuta sa fiti si voi comunicativi, chiar daca sunteti la prima experienta si                  aveti emotii e normal


 


Halatul cum am zis 200 ron 2 fin oral anal,150 ron juma de ora o fin. Nr. tel nu stiu daca mai e valabil cel afisat in anunt, eu la asta am sunat: 0728.955.778.


 


Sa mai adaugam si poze mainoi cu amica, muscaoas de fund.


 


O recomand cu sinceritate, chiar si pentru cei care cautati altceva si nu ati mai fost cu o travestita, poate reprezenta un inceput reusit.


  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

As mai face si un update la anunt: Yaneva, transexuala, buna, dragilor, eu sunt Yaneva, am 19 ani, ts 1,73 60 kg, , ofer masaj si servicii sexuale domnilor educati si seriosi contracost, cer si ofer discretie si bun simt, speak English, multumesc 0728.955.778

 

http://assets0.anuntul.ro/media/foto/imgs/11/50/2013/9/7/16117362.jpghttp://assets2.anuntul.ro/media/foto/imgs/11/50/2013/9/7/16117361.jpghttp://assets1.anuntul.ro/media/foto/imgs/11/50/2013/9/7/16117363.jpghttp://assets2.anuntul.ro/media/foto/imgs/11/50/2013/9/7/16117364.jpghttp://assets0.anuntul.ro/media/foto/imgs/11/50/2013/9/7/16117365.jpghttp://assets1.anuntul.ro/media/foto/imgs/11/50/2013/9/7/16117366.jpghttp://assets2.anuntul.ro/media/foto/imgs/11/50/2013/9/7/16117367.jpghttp://assets0.anuntul.ro/media/foto/imgs/11/50/2013/9/7/16117368.jpg

 

Unele poze pot sa zic ca o avantajeaza putin, si in fine mai are un semn mic pe abdomen, dar sa fim seriosi nici noi nu suntem perfecti, eu unul m-am simtit bine acum depinde fiecare cu ce ganduri pleaca la drum, fiti deschisi nu aveti ce pierde...........

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

In primul rand, as-i dori sa multumesc tuturor celor ,care au scriis de mine pe accest sait!

 

Va multumesc tuturor clientiilor care si-au exprimat placerea si a scriis de mine pe accest minunat forum ,cu care voi ma-ti  cunooscut! 

Vreau sa dpecific, ca am evoluat mult in materie de aparitia mea in fata voastra , ma-m intretinut ,am mers la solar,pensat ,epilat ,si am ales o locatiie unde sa va simtiti bine! 

 

Va multumesc inca o data si va pupacesc pe toti!!

 

 

 

 

                                                                                              YANEVA-TS 0728955778

 

post-117733-0-57542500-1398706662_thumb.jpg

post-117733-0-85631400-1398706666_thumb.jpg

post-117733-0-52535700-1398706670_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Intru pe acest site de aproximativ 6 luni,am vazut anuntul yanevei cu ceva fotografii interesante.incerc sa aflu daca aceasta yaneva este serioasa,dar vad ca posteaza si asa numitii "rivali" ,sau se pune accent pe faptul ca nu vorbeste corect gramatical,asta pe mine nu ma intereseaza deloc,eu vreau sa stiu daca sunt pozele reale si daca te grabeste,sau face serviciul pana la final.Astazi am vorbit cu el/ea pe ym si vorbeste destul de frumos,pozele sunt confirmate la web,eu zic ca este feminina si am sa incerc serviciile.Va voi anunta.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Intru pe acest site de aproximativ 6 luni,am vazut anuntul yanevei cu ceva fotografii interesante.incerc sa aflu daca aceasta yaneva este serioasa,dar vad ca posteaza si asa numitii "rivali" ,sau se pune accent pe faptul ca nu vorbeste corect gramatical,asta pe mine nu ma intereseaza deloc,eu vreau sa stiu daca sunt pozele reale si daca te grabeste,sau face serviciul pana la final.Astazi am vorbit cu el/ea pe ym si vorbeste destul de frumos,pozele sunt confirmate la web,eu zic ca este feminina si am sa incerc serviciile.Va voi anunta.

multumesc !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...