Sari la conținut

DE EVITAT! Nou venita in timisoara - 0737226168 / 0760316223


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna sunt noua in domeniu ...ma numesc Adelina ...am 170 cm 45 kg sunt satena iti indeplinesc orce fantezie vino si nu vei regreta timpu petrecut alaturi de mine ...te astept cu drag ...nu raspund la nr privat si la msj

 

Fata e in turneu, zica are 22 de ani si ca-i din Bacau.

Minte la telefon că numărul este 70 de lei. Ma duc hotarat pe un numar; dupa ce ies de la dus dezbracat ii dau banii inainte si brusc situatia se schimba: imi spune ca de fapt doar oral este 70 de lei si de fapt vrea 150 de lei, dar ca o sa fie o ora. Trec peste, ii dau 150 de lei, trecem la treaba iar dupa 20 de minute iau o mica pauza, timp in care imi spune ca a programat pe cineva in 10 minute. Nu trece 1 minut si presupusul client bate la usa.

Apoi ma grabeste repede spre iesire, si ma roaga frumos sa astept 45 de minute ca ma suna ea, sa ma intorc sa continui treaba. Cand am iesit, pe trepte statea presupusul client, iar 7 metri mai incolo niste gherțoi intr-o masina inmatriculata pe Bulgaria parca.

Am avut rabdare, am asteptat, dar degeaba... dupa ce am asteptat o ora, nu m-a sunat si dupa ce am tot incercat sa o sun.. mi-a dat cu reject la telefon si nu a raspuns nici la sms-uri.

Am fost naiv sa cred ca merita intelegere si rabdare o tupeista ca asta. Nesimtita mai mare nu am vazut pana acum.

Clar de evitat! Cu asa comportament nu merita sa ii fim clienti niciunul. Mai bine stateam acasa.

P.S.: Este urata cu spume la față, se vede ca este o țărancă! Si ca bonus are si niste pete dubioase pe spate, pe umeri.

post-166085-0-73134500-1501717147_thumb.jpgpost-166085-0-19993300-1501717148_thumb.jpgpost-166085-0-62228500-1501717148_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

deci nu trebuie sa mai lasam de la noi, e simplu daca ai stabilit un pret la telefon aia e, nu vrea.......simplu, fucking pleci te pisis pe ea de curva ca macar asa isi ia si ea teapa si nu face bani.......poate isi ia si bataie de la peste!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...