Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * - - 2 Voturi

0765129556 dristor

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
128 raspunsuri in acest thread

#121 eutuel123

eutuel123

VIP Member

• Membru Premium
  • 1493 Postari:
  • Inscris la:
    16 February 2015
  • Reputatie: 722

Postat 20 November 2017 - 05:00 PM

Din ce mi-a spus ca si mie mi-a venit sa o tin de par sa o fut pe la spate, nu ii place sa ii atingem fata ca face cosuri, nu ii place sa ii atingem parul ca se ingrasa parul...merita fututa bine 😈
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#122 bebelutu

bebelutu

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 5 Postari:
    • Inscris la:
      16 August 2017
  • Reputatie: 5

Postat 20 November 2017 - 07:23 PM

App , mie mi-a spus ca are 24 ani , si ca este de 4 ani in domeniu . Stie si germana si italiana fata 😂😂😂😂
    • 1

#123 mihai03

mihai03

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 7 Postari:
    • Inscris la:
      04 May 2015
  • Reputatie: 10

Postat 21 November 2017 - 03:37 PM

Salutare ,acum am plecat si eu de la domnisoara!
    Locatie_Burebista
    Am ajuns in locatie am dat de cele 2 la prima vedere am ramas placut surprins si am zis ca vreau 1h ,am stat putin de vorba (colega ei chiar nu arata rau cum am auzit pe aici,bruneta cu breton chiar la fel de tanara mai ca eram tentat sa raman cu ea dar am zis sa o incerc pe Bianca ca e super slaba si parea mai inocienta.Ma intreaba daca vreau dus i am zis ca sunt dusat a zis ok sa lungit pe pat si a zis sa o mangai deja imi placea unde duce actiunea,am stat putin de joaca apoi a trecut la oral (cel mult laudat) o ia la supt si dar era cu ochii la serialul de le AXN.Deja nu prea imi placea ce se intampla , se trezeste asta mic cu greu dupa ce am vazut ce stil are....apoi am zis sa incerc anal nu a comentat, asa am.si terminat primul numar,apoi am mers la dus ma spalat am incercat si al 2 a numar dar nu a mai mers Gogut la ce chef a vazut ca are asta mica de el.
    Note
    Fata :8
    Oral:6
    Anal:9 aici sa scos
    De revenit :doar daca nu osa am de ales si sunt in zona respectiva dar asta doar pentru anal ,oralul laudat pe aici nu are nici o treaba sau cel putin poate nu am inspirat o eu sa il faca cu patos si cum trebuie
    Deci concluzia este ca daca aveti noroc sa nu va nimeriti cand e serialul preferat poate o aa aveti parte de ceva mai bun fata de ce am primit eu.Bafta.
    • 1

#124 >coolman33a<

coolman33a

Always on time

• >Serious Contributor<
    • 249 Postari:
    • Inscris la:
      15 December 2010
  • Reputatie: 20

Postat 21 November 2017 - 03:59 PM

Care seriale era, sa ne uitam la ce ora facem programare cu ea 😁😁
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#125 mihai03

mihai03

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 7 Postari:
    • Inscris la:
      04 May 2015
  • Reputatie: 10

Postat 21 November 2017 - 05:45 PM

Tanar si nelinistit 😂😂😂...plm ceva politist de prin anii 80, ma mai si intreba daca il urmaresc😂😂😂
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#126 ndle93

ndle93

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 8 Postari:
    • Inscris la:
      19 April 2017
  • Reputatie: 0

Postat 21 November 2017 - 11:21 PM

Dar o recomanda cineva pe colega ei? Și are poze pe undeva?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#127 >florin c<

florin c

Daredevil

• >Serious Contributor<
    • 214 Postari:
    • Inscris la:
      22 June 2015
  • Reputatie: 2

Postat 22 November 2017 - 12:25 AM

Am fost și eu la donșoara' , locația cea noua de pe Burebista . Sunat , programat și urcat în mașină 😁 . Am ajuns , locația arata mult mai bine decât cea veche din Dristor și curat . Bianca mă aștepta intr-o rochie neagra scurta frumoasa cu niste ciorapi tip plasa destul de mișto . Mă întreabă cat vreau sa stau , spun că o ora și ne apucam de treabă . Începe cu un oral bun spre foarte bun , îl ia foarte adânc fraților , păcat că nu insista prea mult , pentru că după 5 minute fata pune prez și de urca pe mine . La normal se mișca ok , nu a comentat la nici o poziție , intradevar nu te lăsa să îi pui mana nici pe fata nici în par , finalizez și stăm un pic de vb. Mă întreabă dacă am net pe telefon , mă uit un pic la ea și zic că da , dar pt ce ai nevoie ? Ce credeți , fata a intrat pe redtube , a căutat filme cu gangbang anal și a inceput sa de masturbeze lângă mine în pat . Foarte plăcută priveliștea , timp de 5 minute numai asta a făcut , după care mă ia iar de soldățel , de data asta mai cu talent și și atenție la zonele adiacente . Fiind destul de târziu și fata obosise deja , după câteva minute bune de oral ne oprim și gata , s a terminat experiența mea pe ziua de azi cu Bianca .
    Acum să dau și niște note :
    Oral : 9 , destul de bun și plăcut
    Normal : 8, se mișcă bine fata in pat
    Atitudine : 9 , fata s a purtat frumos cu mine , m-a întrebat dacă îmi place , a luat inițiativa și m-am simțit bine cu ea
    Anal : nu am mai incercat , dar din alta întâlnire cu ea va pot spune că pare să îi placă și o face bine . Dacă ar fii sa dau și aici o nota ar fii tot 9.
    Locație : 8 , arată ok
    Nu știu cum dau unii note , dar eu m-am bazat pe ceea ce am simțit și cum s-a comportat fata , am dat cum am considerat .
    Tarif 120 lei/h , am stat aproximativ 50 de minute . Per total , o întâlnire ok . Recomand pt amatorii de slim . Seara buna !!!
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#128 juseppe05

juseppe05

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 119 Postari:
    • Inscris la:
      17 August 2011
  • Reputatie: 208

Postat 23 November 2017 - 12:31 AM

Daca tot a avut compotament de cacat macar a acceptat sa ii faci facefuck ?

Nu a fost facefuck. Voia sa mai prinda ceva la tv. O mai lua din cand in cand deep,dar nu facefuck.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#129 mdnk17

mdnk17

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 18 Postari:
    • Inscris la:
      23 November 2017
  • Reputatie: 21

Postat Ieri, 13:57

am fost de mai multe ori ...e buna rau de futut !!! recomand la finalizare ...la ora te cam grabeste , are ceva mai putine minute ora la ea !!! :laugh2  :laugh2  :laugh2

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

3 useri citesc topicul

1 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi