Sari la conținut

Graviduță Cantemir


Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Am hotărât sa fac o noua descoperire, asa ca am răsfoit "anunțul" si am găsit aceasta domnișoara care mi-a atras atenția. Aveam de mult un fetiș cu o graviduță asa ca am zis sa o încerc si pe asta. Am sunat la numărul fin anunț, mi-a răspuns o doamna in vârsta, după voce părea de vreo 50 ani, care mi-a dat detalii despre colega mai tânăra. Foarte amabila doamna, mă îndrumat către locația cu pricina aflată in zona Restaurantului Budapesta, am urcat in apartament si am dat peste o domnișoara drăguța la fata, vârsta declarată de ea 24 ani. Am întrebat de la inceput de oral neprotejat, a confirmat, i-am înmânat bănuții, a plecat sa facă un dus si când a revenit ne-am apucat de treaba. Desi nu aveam mari așteptări s-a apucat de un oral demențial, a supt-o cu rotiri, cu multă saliva cateva minute, după care am trecut la normal, am mai pompat ceva si mi-am dat drumul pe burtica ei.

 

Locație 8 bloc curat civilizat, stradal usor de ajuns

 

Aspect fata 7 e drăguța, dar nu vreo frumusețe

 

Aspect corp 5 ceva kg in plus, nimic special din acest puncte vedere

 

Igiena 9, deși nu am ce sa scad, a făcut dus inainte, mirosea a parfum, mai rar dus după fiecare client la ele de 50 lei

 

Oral 9 neprotejat, rotirile alea in forma de 8 au fost demențiale, am scăzut pentru ca nu face finalizare orală sub nici o forma

 

Normal 6 nimic special, protejat cu un prezervativ verde ce imi făcea pula de extraterestru, data viitoare imi cumpăr eu

 

Gfe 5 nu excelează la acest capitol, fără pupături prea multe, in rest atitudine pro client

 

Tariful 50 lei finalizarea bine investiți eu cred ca mâine ii mai fac o vizita.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722696705
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0722696705
  • Oras:Bucuresti

Salut! Nu are nici o traba cu sarcina. E o tipa grasa cu o fata de cal, care are mai multe anunturi gen am revenit din concediu... Daca auziti de Cantemir 16 e teapa!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am sunat azi si in timp ce vb cu mine la telefon se mai conversa si cu alte persoane din camera. Clar de evitat. E o mare diferenta intre a fi insarcinata si a fi GRASA.

Multumesc pt informatii razvant.

Link spre comentariu

Am sunat azi si in timp ce vb cu mine la telefon se mai conversa si cu alte persoane din camera. Clar de evitat. E o mare diferenta intre a fi insarcinata si a fi GRASA.

Multumesc pt informatii razvant.

Stii vorba aia romaneasca cum ca...mama prostilor e mereu gravida. Asa si fata asta grasa care fraiereste clientii. E mereu gravida ci ei, adica ii pacaleste constant))) :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...