Sari la conținut

Postări Recomandate

Salutare fataciosilor /

 

Din curiozitate am fost si eu la duduita ,intradevar face un oral foarte bun +CIm ii dau un 9+ zicea ca daca vreau si normal si am zis PASS

 

Locatie Vlaicu in spate la Kaufland usor de ajuns nota 9

 

oral 9+

aspect 6=7

 

Decartat 100 ron 

 

De revenit da !

Link spre comentariu

salutare.am fost si eu la doamna acum vreo 4 sapt.anunt gasit pe publi24 la sectia masaj,,este o femeie trecuta de 40 mica grasa..dac vrei in masaj erotic mai pune 50 ron in plus si dute altundeva,,masaj habar nu are sa faca,,oral e ok,,sincer sa dai 100 pt in oral ,,,,no way

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Salutati,

Din curiozitate am foat si eu la doamna mentionata mai sus.

Asa cum este frumos am revennit cu o revenzie:

sunat stabilit intalnirea in 45 de min.

ajuns la fix sunat din nou dirijat la scara care trebe si sunat la interfon.(locatie in spate la kaufland vlaicu).

Dupa intrarea in apartament am fost intrebat daca vreau sa raman (eu oricum eram curios de oral) asa ca spun ca da.

mergem in camera separata unde dona incepe cu un masaj bunicel , nu cel mai bun de care am avut parte dar destul de ok

dupa masaj incepe cu un aningulus bun dupa care trece la un oral care are tot ce ii trebe ( deep, etc)

Si acum notele:

Locatie - 9+(dus , curatenie etc)

 

ON - 9 este clar ca asta este punctul ei forte

 

NP - am zis pass

 

Aspect -7 (la fata este ok problema cea mai mare o reprezinta burta destul de mare)

 

Atitudine - 8+(incearca sa se faca placuta si vorbeste destul de mult)

 

De revenit?

 

Parearea mea este ca daca nu te deranjeaza aspectu fizic da.

Servicile sunt destul de ok

 

Halat - 100 de lei

Timp - 40 de min

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Salutati,

Din curiozitate am fost si eu la doamna mentionata mai sus.

Asa cum este frumos am revenit cu o recenzie:

sunat stabilit intalnirea in 45 de min.

ajuns la fix sunat din nou dirijat la scara care trebe si sunat la interfon.(locatie in spate la kaufland vlaicu).

Dupa intrarea in apartament am fost intrebat daca vreau sa raman (eu oricum eram curios de oral) asa ca spun ca da.

mergem in camera separata unde dona incepe cu un masaj bunicel , nu cel mai bun de care am avut parte dar destul de ok

dupa masaj incepe cu un aningulus bun dupa care trece la un oral care are tot ce ii trebe ( deep, etc)

Si acum notele:

Locatie - 9+(dus , curatenie etc)

 

ON - 9 este clar ca asta este punctul ei forte

 

NP - am zis pass

 

Aspect -7 (la fata este ok problema cea mai mare o reprezinta burta destul de mare)

 

Atitudine - 8+(incearca sa se faca placuta si vorbeste destul de mult)

 

De revenit?

 

Parearea mea este ca daca nu te deranjeaza aspectu fizic da.

Servicile sunt destul de ok

 

Halat - 100 de lei

Timp - 40 de min

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Salutati,

Din curiozitate am fost si eu la doamna mentionata mai sus.

Asa cum este frumos am revenit cu o recenzie:

sunat stabilit intalnirea in 45 de min.

ajuns la fix sunat din nou dirijat la scara care trebe si sunat la interfon.(locatie in spate la kaufland vlaicu).

Dupa intrarea in apartament am fost intrebat daca vreau sa raman (eu oricum eram curios de oral) asa ca spun ca da.

mergem in camera separata unde dona incepe cu un masaj bunicel , nu cel mai bun de care am avut parte dar destul de ok

dupa masaj incepe cu un aningulus bun dupa care trece la un oral care are tot ce ii trebe ( deep, etc)

Si acum notele:

Locatie - 9+(dus , curatenie etc)

 

ON - 9 este clar ca asta este punctul ei forte

 

NP - am zis pass

 

Aspect -7 (la fata este ok problema cea mai mare o reprezinta burta destul de mare)

 

Atitudine - 8+(incearca sa se faca placuta si vorbeste destul de mult)

 

De revenit?

 

Parearea mea este ca daca nu te deranjeaza aspectu fizic da.

Servicile sunt destul de ok

 

Halat - 100 de lei

Timp - 40 de min

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am vizitat-o și eu pe doamna astăzi. Trezindu-mă foarte târziu astăzi și dându-mi toate planurile peste cap, decid să o vizitez pe doamna, fiind tentat de ideea unui masaj cu finalizare. Sun , îmi răspunde o voce foarte caldă și plăcută, stabilim ora pentru programare și primesc instrucțiunile despre locație, mă deplasez la ora stabilită la locație și aici surpriză, la intrarea în bloc o zăresc o femeie cu care mă știu bine, o salut și îmi continui deplasarea în speranța că v-a pleca din zonă. O sun pe doamnă să-i spun despre ce e vorba și foarte amabilă îmi spune că nu e nici o problemă și mă înțelege și că putem anula programarea, îi spun că nu vreau să o anulez, doar că întărzii câteva minute,în tot acest timp eram cu ochii pe cealaltă femeie, sperănd să plece. După 2-3 minute se rezolvă problema, ajung la doamna, mă întâmpină cu un pahar de apă rece, stabilim detaliile și trecem la acțiune.

Și acum notele:

Aspect fizic 6-7 - are în jur de 40 de ani și e cam plinuță, sâni mari.

Aspect față 9 - simpatică, cu zâmbetul pe buze mereu.

Masaj 9.5 - bun spre foarte bun

Oral 9.5 - cu deep și făcut cu pasiune

Normal 7 - obosește destul de repede, dar face orice să te simți tu bine

Gfe 9 - atitudine pro client, poți să o atingi și când te masează, chiar îi place. Nu știu dacă face FK, nu am încercat.

Anal nu face

Igienă 10, curată,cremuită,mirosea bine,hârtie de unică folosință pe masa de masaj și pe canapea. Impecabilă din punctul ăsta de vedere, ar putea să ia exemplu și cele mai tinere de la ea.

Locație 10, apartament în bloc nou, cu lift, climă și foarte intim.

De menționat faptul că deși îi suna telefonul(pe silențios), nu a răspuns din respect pentru client, pentru asta are o mare bilă albă de la mine.

Halatul 100 lei, plătiți la sfârșit, fără să-mi fie ceruți.

Timp petrecut- aproximativ 40 minute

De revenit- DA, raportul preț/calitatea serviciilor e foarte bun.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salut!

Acum vin de la ea, e super!

Sunat, anuns intrat, fara aere de suna pedte 10 minute.

M-a primit o femeie frumoasa, de 30+, imbracata intr-o rochie scurta dar decenta. Se face foarte placuta, vorbareata, nu un automat cu butoane.

Am lasat banul pe masa dezbracat eu si ea, intins pe masa.

Masajul.. nu m-am dus pentru masaj, a inteles si ea, deci au fost cateva mangaieri cu ulei.

Actiunea a inceput-o cu un anilingus in timpul masajului, executat in asemenea fel de am uitat de toate datoriile, m-a dus intr-o alta lume.

Intors, oral super, implicare multa, atentie la tot ce sta si atarna :-)) , masaj prostata.

Am cerut finalizare pe sani, a si sosit timpul, si s-a deschis poarta raiului.

Finalizat pe sani, dupa care m-a pus sa ii si ling😋

Nu am bagat botul, nu am intrebat de sex, data viitoare.

Scorul 100, meritati pe deplin.

Atitudine 10

Masaj.. nu m-a interesat.

Oral + anilingus 10

Locatia 10, apartament de bloc nou, aranjat, curat, primit prosop curat.

De revenit cu siguranta.

Recomand.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

În trecere azi prin Arad și cu timpul cam la limita am mers și eu la Claudia, pt.masaj și servicii extra. Locație ok, și ea e ok, raport calitate/preț f bun. Face masaj bun, cam puțin,oralul f bun, DT.cat cuprinde... 10,anilignus...10.OP.7,finalizare pe sâni. Plătit 100.Aspect 7.Curatenie 9,dus înainte și după,listerine.. Etc. Cum zicea unul mai sus, dacă nu ții la aspectul fizic, te poți bucura de serviciile oferite. Nu e urata,compenseaza prin amabilitate și GFE.. 10.

Pt mine e de revenit când ai chef de nebunii și ești pe fuga.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...