Sari la conținut

❤️tanya - 0731583275 ❤️


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

si ca o incheiere , bineinteles , cu scuzele de rigoare prietenei mele Tanya .. ca ii scriu pe topic :)) RĂUTATEA VINE DIN FRUSTRARE.

Concluzie trasa de psihologi .

PS: eu oricum intentionez sa ma mut in Ardeal, dar cu tot cu resedinta pe buletin. Ma bucur ca am reusit sa cunosc si o alta parte a Romaniei. Nu m-as mai muta de aici in veci.

 

Inteleapta decizie. :)

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Buna seara ! Nicu sunt. Ma căuta cineva ? :))))))))))) (normal ca e o gluma) nu m am putut abtine

. :))))))

 

 

fugi ma de-aici , ca eu sunt nicu !!!o astept jos sa mergem la mall !!! :laugh2

 

E bine, e chiar minunat sa glumim, si eu in prima mea recenzie am glumit pe seama lui.

Eu insa chiar stiu cine e Nicu, fara sa-l fi  cunoscut in realitate. Nicu e un monstru cu suflet de copil...Un om deosebit....Cine nu crede, n-are decat sa se documenteze! Aveti suficient material pentru asta pe acest forum.

Si fiti convinsi, niciunul dintre voi n-ati dori sa fiti in locul lui...cei care mi-au citit postarile stiu ca nu arunc vorbe in vant...

Nicule, nu te cunosc, dar sunt alaturi de tine. Sa-ti dea Universul si legile lui santate tie si celor dragi tie!

Link spre comentariu

Uhm. Buna. Probabil ca voi fi off-topic intreband despre o programare (avand in vedere cum au decurs ultimele pagini de discutii din acest topic), dar mi-ar placea sa imi fac o programare pentru joi. La ce ora incepi programul? Eu sunt din Arad, iar joi voi avea drum prin Timisoara si as dori sa te vizitez. Am incercat sa te contactez telefonic, insa mi-ai dat ocupat si mi-au cerut sa iti trimit sms, dar fiind la Digi Prepay, acest lucru este cam imposibil (sad, but true). WhatsApp am inteles ca nu ai pe acest numar, asa ca aceasta metoda de contact/programare a ramas singura valabila din punctul meu de vedere.

So... joi, la ce ora incepi programul? :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Uhm. Buna. Probabil ca voi fi off-topic intreband despre o programare (avand in vedere cum au decurs ultimele pagini de discutii din acest topic), dar mi-ar placea sa imi fac o programare pentru joi. La ce ora incepi programul? Eu sunt din Arad, iar joi voi avea drum prin Timisoara si as dori sa te vizitez. Am incercat sa te contactez telefonic, insa mi-ai dat ocupat si mi-au cerut sa iti trimit sms, dar fiind la Digi Prepay, acest lucru este cam imposibil (sad, but true). WhatsApp am inteles ca nu ai pe acest numar, asa ca aceasta metoda de contact/programare a ramas singura valabila din punctul meu de vedere.

So... joi, la ce ora incepi programul? :)

Buna , i-ați cartela de Vodafone =))

Joi încep de la ora 12:00

Pentru programare te rog contactează-ma miercuri seara , este cel mai Ok așa

  • Like 26
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Dupa ce ati postat atatea detalii, credeti ca nu a intrat militia pe fir? PLM, forumul asta e monitorizat mai mult decat credeti.

 

normal ca doar citesc si militieni si merg si ei la fetite ca sau saturat doar de ciorba acasa .

mai vor si cite un desert sa nu mai zic ca poate unii sunt si impresari .

te pup dulce Tanya 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

normal ca doar citesc si militieni si merg si ei la fetite ca sau saturat doar de ciorba acasa .

mai vor si cite un desert sa nu mai zic ca poate unii sunt si impresari .

te pup dulce Tanya

 

Te pup :*
  • Like 26
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...