Sari la conținut

❤️tanya - 0731583275 ❤️


Vizitator

Postări Recomandate

Salutare la colegi, pupici Tanyei

În această seară am vizitat-o pe Tanya pentru prima dată de la revenirea ei în Timișoara. Am stabilit prin SMS ora, locația nouă pe Gh. Lazăr, tarifele le cunoșteam, în plus față de oferta de la întâlnirile trecute a adăugat în portofoliu FK și CIM contra cost, 50 lei fiecare. Am urcat, am discutat puțin, după care am trecut „pe cameră”. Am optat pentru ON (așa îl prefer), acesta fiind unul umed și luuuuuung, așa cum îmi place! In timpul lui am alternat cu sesiuni de FK, sărutări pe corp și momente in care (sper) eu am făcut-o pe Tanya să se destindă  :wink2 Am trecut la NP și am finalizat cu brio!

 

Note:
*Locație 9, nu la fel de selecta ca și cea din Lipovei dar curată
*Igienă 10
*ON 10
*NP nu a fost îndeajuns de lung pentru a da o notă, o să o dau data viitoare  :D 

Ne mai vedem!  :bye

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salutare la colegi, pupici Tanyei

În această seară am vizitat-o pe Tanya pentru prima dată de la revenirea ei în Timișoara. Am stabilit prin SMS ora, locația nouă pe Gh. Lazăr, tarifele le cunoșteam, în plus față de oferta de la întâlnirile trecute a adăugat în portofoliu FK și CIM contra cost, 50 lei fiecare. Am urcat, am discutat puțin, după care am trecut „pe cameră”. Am optat pentru ON (așa îl prefer), acesta fiind unul umed și luuuuuung, așa cum îmi place! In timpul lui am alternat cu sesiuni de FK, sărutări pe corp și momente in care (sper) eu am făcut-o pe Tanya să se destindă  :wink2 Am trecut la NP și am finalizat cu brio!

 

Note:

*Locație 9, nu la fel de selecta ca și cea din Lipovei dar curată

*Igienă 10

*ON 10

*NP nu a fost îndeajuns de lung pentru a da o notă, o să o dau data viitoare  :D 

Ne mai vedem!  :bye

Mulțumesc , te puupppp :x
  • Like 27
Link spre comentariu
  • Oras:Tennessee
  • Oras:Tennessee

Bărbații ăștia , unii vor negru ,unii rosu , nu mai știi cu ce sa te mai îmbraci , si voi spuneti de noi ca suntem complicate =))

femeile astea , cand se-mbraca in rosu , cand se-mbraca in negru , ca nu mai stii ce sa alegi !!! :hmmm  =))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Bărbații ăștia , unii vor negru ,unii rosu , nu mai știi cu ce sa te mai îmbraci , si voi spuneti de noi ca suntem complicate =))

Suntem chiar simplii...unii vor rosu altii vor negru...arătați bine in ambele culori...

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

femeile astea , cand se-mbraca in rosu , cand se-mbraca in negru , ca nu mai stii ce sa alegi !!! :hmmm  =))

 

 

Suntem chiar simplii...unii vor rosu altii vor negru...arătați bine in ambele culori...

 

 

Eu te vreau goala, vezi nu sunt pretentios de loc  :laugh2  :laugh2

 

Varianta mea e cea mai buna :)

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Varianta mea e cea mai buna :)

Nieet, sunt unii cărora le place lor sa dezbrace femeia si apoi rămâne si goala. Mie îmi place mai mult var asta...dinții se folosesc si in alte scopuri. Ha ! :)))))
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Nieet, sunt unii cărora le place lor sa dezbrace femeia si apoi rămâne si goala. Mie îmi place mai mult var asta...dinții se folosesc si in alte scopuri. Ha ! :)))))

De acord cu voi, cand o mai vizitezi pe Tania, intreab-o ce am rugat-o si ce i-am facut la ultima intalnire :P :)

Link spre comentariu

Păcat de topicul asta ca e poluat inutil, totuși nu e chat sau (cine mai tine minte) mirc. Tanya ar merita mai mult de atât. Ma refer aici la situația cu pozele făcute prin Mall. Asa ceva pur și simplu nu se face.

Ca să revin acum on-topic. Am revizitat-o pe Tanya. Programare prin sms, respectata "la minut", lucru important pentru mine. Locația de pe Gh. Lazăr e un mare plus, nu trebuie sa strabați tot orașul. Am putut sa ma împrospătez un pic, baie și prosop curate.

Întâlnirea a fost de parca m-aș fi revăzut cu o veche prietena. Tanya, foarte comunicativa și deschisa, îmi place ca poți discuta cu ea. Nu dau note, ca m-aș simți ca la școală. Însă de când am întrat pe ușa și pana am plecat m-am simțit foarte bine. Clar de revenit, sper sa nu ne părăsească prea curând. Tanya, mulțumesc pentru timpul petrecut împreună. Și nu mai da atenție la toate bârfele, n-are rost sa te consumi inutil. Te pup.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Păcat de topicul asta ca e poluat inutil, totuși nu e chat sau (cine mai tine minte) mirc. Tanya ar merita mai mult de atât. Ma refer aici la situația cu pozele făcute prin Mall. Asa ceva pur și simplu nu se face.

Ca să revin acum on-topic. Am revizitat-o pe Tanya. Programare prin sms, respectata "la minut", lucru important pentru mine. Locația de pe Gh. Lazăr e un mare plus, nu trebuie sa strabați tot orașul. Am putut sa ma împrospătez un pic, baie și prosop curate.

Întâlnirea a fost de parca m-aș fi revăzut cu o veche prietena. Tanya, foarte comunicativa și deschisa, îmi place ca poți discuta cu ea. Nu dau note, ca m-aș simți ca la școală. Însă de când am întrat pe ușa și pana am plecat m-am simțit foarte bine. Clar de revenit, sper sa nu ne părăsească prea curând. Tanya, mulțumesc pentru timpul petrecut împreună. Și nu mai da atenție la toate bârfele, n-are rost sa te consumi inutil. Te pup.

Mulțumesc frumos , te pup :* te mai aștept pe la mine :x
Link spre comentariu

Ti-a explicat si @petre, cui dracului in afara de tine ii pasa de existenta lui, atata timp cat nu da nas in nas cu el. 

Si noi, cei din Timisoara il stim si n-avem nici o problema cu el atata timp cat nu ne deranjeaza. Ce sa facem, noi astia din vest suntem un pic mai destupati la minte...

Parca nu-mi vine sa cred ca ai putea sa fii Alexq...sincer , aveam o parere mai buna despre el, daca tu esti acela, chiar nu credeam sa ajungi atat de jos. Daca ma insel, imi cer scuze fata de Alexq...

 

 

Tu știi ca și eu am aceeași bănuiala ?

Scris , exprimare , seamănă leit

 

Salut, ma numesc George Preda, eu si fratele meu Tudor, l-am disturs emotional pe Sandor Kiss, aka alexquerty. Taniei deja i-am explicat povestea si este timpul sa facem lumina:

Pe scurt: ungurul  ala infect, ne-a distrus sora noastra scumpa, pe Diana, a fugit cu ea de la 20 de ani din Oradea in Bucuresti, cand s-au mutat toata familia, si-a schibat numele in unul romanesc, si a spart toti banii pe ea, a facut-o fericita, apoi i-a promis ca ii va face o casa, prostul a ramas fara bani, cu datorii, oare de ce? pentru ca a inceput sa ii bea si sa mearga la curvele de pe nimfomane, a mintit-o a inselat-o idiotul facea recenzii la curve dar l-am descoperit noi si i-am aratat totul Dianei, ea l-a lasat balta, cu datoriile la banca si cu rate la banci.

Ne-am folosit de asta impotriva lui, am complotat sa il distrugem, am postat in numele sau din decembrie cu conturi false, il stim din liceu deci stim tot despre el, mai ales ca ne-am dat prietenii lui atatia ani, l-am inscenat si am folosit-o pe Tania ca in final sa il facem sa recunoasca tot ce a gresit, deja am vorbit cu ea, recent, cand a iesit dupa ce a fost trimis de parintii sai, saracii de ei, la o clinica de psihiatrie, ne-a contactat, pentru ca a gasit pe whatsapp niste mesaje ce l-au facut sa vada realitatea, s-a rugat si ne-a implorat de noi sa il iertam, sa il lasam in pace, ca nu va mai intra pe forum si ca nu va mai merge la curve cat va trai, consider misiunea noastra, dupa atatia ani de planificare un succes, am reusit sa il distrugem si totodata, sa il salvam.

 

Va garantam ca el NU a venit in Timisoara ca sa faca poze, el este in Bucuresti, este disturs, s-a mutat la parintii sai, a stat in coma alcoolica 3 zile, de revelion l-am dus la spital, si am profitat sa ne dam el, interactionand cu tanya, el nu a vorbit cu ea din decembrie. Pana si postarea de la DG a fost a noastra, dar gata, deja am intrecut masura cu asta. Stim, am abuzat mult si ne pare rau, dar voi nu intelegeti si nici nu va dorim asta, sa treceti prin ce a trecut Diana...

 

Inca o data, si familia Kiss, si Preda isi cer scuze pentru deranjul creat, am cercetat si ne-am dat seama ca nu a fost o idee buna sa profitam de Tanya in modul acesta, orice acuzare asupra lui alex qwerty este nula, el nu este in stare si capabil de asa ceva, in schimb noi 2 frati, am fost!

Succes !

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

...

 

Va garantam ca el NU a venit in Timisoara ca sa faca poze, el este in Bucuresti, este disturs, s-a mutat la parintii sai, a stat in coma alcoolica 3 zile, de revelion l-am dus la spital, si am profitat sa ne dam el, interactionand cu tanya, el nu a vorbit cu ea din decembrie. Pana si postarea de la DG a fost a noastra, dar gata, deja am intrecut masura cu asta. Stim, am abuzat mult si ne pare rau, dar voi nu intelegeti si nici nu va dorim asta, sa treceti prin ce a trecut Diana...

 

Inca o data, si familia Kiss, si Preda isi cer scuze pentru deranjul creat, am cercetat si ne-am dat seama ca nu a fost o idee buna sa profitam de Tanya in modul acesta, orice acuzare asupra lui alex qwerty este nula, el nu este in stare si capabil de asa ceva, in schimb noi 2 frati, am fost!

Succes !

 

La aceasta ora si cand nu stiu daca Simona Halep va castiga sau nu, randurile citate mi se par remarcabile. Mai mult nu pot sa ma pronunt deocamdata...

Cred totusi ca e benefic pentru Tania sa fie supusa la teste de genul acesta, care o ajuta sa devina din ce in ce mai puternica pshihic.

Link spre comentariu

  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

pe Tanya nici atât :)))))

Hmmmmm....sa inteleg ca v-ați înțeles voi doua sa va supărați pe Baimareni👿 ( nu-i corect)

Cred ca am sa ma mut la Oradea sau Timisoara 😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...