Sari la conținut

❤️tanya - 0731583275 ❤️


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Vizitat si eu zilele trecute ac caprioara. Programat in 15 min. la loc cunoscut. Primit in tinuta sexy, tocuri. Lasat cadou 150 pt o fin.dus si inceput cu explorarea unei fete frumoase, fata 10, sanii10, corp 9(pt viitor recomand mers la sala). Op foarte bun, mai ales privitul in ochi cu madularul in gurita... 😆. Op, 10. Normal la fel 10, numai misionar, alte pozitii, sper data viitoare. Gfe 9(lipsa fk) prietenoasa, amabila. De revenit, DA.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Vizitat astazi pe Tanya....programare de ieri pentru azi...

Am ajuns la locatie asteptat 10-15 min.urcat in apartament de lux.. Am cerut un dus inainte deoarece ma plouat puntin...am stat la vorba la o tigare...dupa aceia am mers in camera si am inceput actiunea printr-un ON deep umed fara atentie la oo care a durat aprox 10-15 min dupa aceia ma rugat sa facem pozitia misionar pt ca eram primul pe ziua asta...finalizat in caciulita... Note:

 

On -8.5 cum am spus fara atentie la oo si sa folosit de mana all time

 

Np 9.5 stramta in bazin gemete usoare foarte placute.

Gfe 10 chiar ai ce vb cu ea e deschisa la toate subiectele

 

Igiena 10 miroase frumos.

 

Timp aprox 45 de min..a tras cu ochiul de 2 ori la ceas(cred).

 

De revenit cu siguranta da. E foarte frumoasa sani corp fata...

 

Halatu 150...merita toti banii...

 

Bafta la ciocaneala!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Da, am !
  • Oras:Da, am !

E faina fata, poze reale, super raportul pret calitate ! Eu vin destul de rar in Timisoara, dar  chiar cu documentarea prealabila nu am gasit ceva asemanator decat la scoruri inalte ! Referitor la actiune, am nimerit fix tipul de oral care-mi place si m-am limitat la el in ideea ca merita revizitata !

Bafta tuturor !

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna, astăzi am fost si eu la Tanya, si acum im tremura picioarele .note: locatie 10, atitudine 10, aspect 10 , am stat 2 numere OP tipa știe meserie , nota 10 , si al doilea nr . OP cu finalizare între sânii :)). Nota 10 ce mai nadia Comăneci . Pentru cunoscători un fel de Are aceiași atitudine ca si Bianca de la top , ..... Dar la 19 ani spune multe despre ea . Ce mai o adevarata gheișa (vb . Serios ) .as putea sa continui cu laudele la nesfârșit, parca e prea frumos sa fie adevărat . Ce mai mie mi-a plăcut .......

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:timis
  • Oras:timis

Salut, nu am sa intru in detali pt ca deja sunt prezentate în restul recenziilor, vream doar sa las o recomandare, fata este extraordinara,si chiar o recomand cu incredere.

Imi pare rau ca nu o sa mai am ocazia sa ma întorc la ea înainte sa plec din tara.

 

Nota generală asta de 10.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...