Sari la conținut

Roxy


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Cum Tatiana si Larisa erau ocupate am sunat la domnisoara, a raspuns imediat si mi-a dat adresa,undeva in zona brd.Am urcat,am facut cunostinta,mai are doua colege blonde,una in bucatarie una era ocupata cu un client.Tipa e bruneta,cam 1,50 m si cam grasuta pt inaltimea ei.

Actiunea a inceput cu un oral neprotejat destul de banal,am pus prezervativul sa trecem la normal cu ea deasupra apoi schimbat in caprita pozitie in care am si finalizat.E buna pt o descarcare,nu iese cu nimic in evidenta.

Note:

Locatie:,8 din cate am vazut,curat,aer conditionat,patul in care s-a desfasurat actiunea cam scartaie dar nu e problema

Aspect:6

ON:6

NP:7

GFE:nu exista

Tarif:100 lei

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

colegele blonde le-am vizitat io una la 19 ani alta la 23  amundoua au acelas tarif 100 finalizarea cu 200 2 finalizari totul protejat  notele ar fi cam de un 8 pt amundoua la cea de 23 un minus pt sani are sanii ff lasati io le-am vizitata la o difernta de 2 zile una de alta nu va astepati la ceva woow fetele nu te grabesc dar nu sunt nici de lasat.

Link spre comentariu
  • Oras:un pic pe acasa,un pic pe afara
  • Oras:un pic pe acasa,un pic pe afara

La cea tinerica blondă a fost și eu, chiar lângă Brd, cealaltă stătea la tel.si fuma.Am intrat în camera, curată, într-adevăr patul scârțâie. Nu i-am. retinut numele dar mi-a zis că e din București și peste câteva zile urma să plece în Spania. Are tatuaj pe spate în zona lombară.

Locație -8

Aspect -7

Oral-7

Normal-8

Halat-100 o finalizare.

M-am simțit bine în prezența ei, ei, grăbește și se implică nu stă în sacul cu cartofi.As vrea să ajung la cealaltă blondă.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...