Sari la conținut

Antonia pentru prima data in Cluj 0748307236


Postări Recomandate

SUPERBA!!!!

De cand a plecat Olivia nu am crezut ca o sa mi gasesc in curand o alta muza.

Dupa mai multe incercari am reusit in sfarsit sa ne intalnim, nu numa sa vb la tel. Oricum inca de la tel am avut sentimentul de I must have sooo badly.

Cand am intrat pe usa m-a strans puternic in brate, m-a sarutat, nici nu am apucat sa o vad bine. Gfe 10+.

O teenegeritza frumoasa, cdudutza, joviala, dezinvolta, un moment extraordinar. Ne am distrat ca in 1997 cand mi am facut eu tatuajul , ea nu era nascuta...

Trecem la actiune, FK din belsug, nota 10, ON cu lins de coaie sarguincios executat, alternat cu FK. NP , ce mai, ce priveliste minumata, bestial.

Socializat putin la o tigara, dus.

I am sugerat ca poate ar fi bine sa stea o perioada mai lunga de timp, sa pot sa o savurez neantrerupt.. Sper sa tina cont de sfatul meu... Ne am dat intalnire maine dimineata ptr sexul de ramas bun.. dupa pleaca.. Zice ca de saptama viitoare revine...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am sunat, am făcut programare pentru ora X, cu înțelegerea de a reveni cu un apel pentru comunicarea locației. Procedez întocmai, dar la telefon mi se relatează că are pe cineva și să vin la X + 30 min.

Ce gust amar... Adevărul e că pur și simplu am... obosit să mai fiu tolerant, să mai fiu amabil, să mai fiu domn. Toate fufele astea care, dacă primesc două-trei recenzii măgulitoare, își iau nasul la purtare - ce silă au ajuns a-mi cauza...

De evitat pe temei de neseriozitate!

  • Like 9
  • Minus 14
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am sunat, am făcut programare pentru ora X, cu înțelegerea de a reveni cu un apel pentru comunicarea locației. Procedez întocmai, dar la telefon mi se relatează că are pe cineva și să vin la X + 30 min.

Ce gust amar... Adevărul e că pur și simplu am... obosit să mai fiu tolerant, să mai fiu amabil, să mai fiu domn. Toate fufele astea care, dacă primesc două-trei recenzii măgulitoare, își iau nasul la purtare - ce silă au ajuns a-mi cauza...

De evitat pe temei de neseriozitate!

Aici îți dau dreptate, de regulă îmi fac îmi programările din timp, rareori pe ultima sută de metri, la Antonia mi-am făcut două programări și nu am ajuns la nici una, prima dată : era încă la Oradea și mi-a spus că ajunge ziua următoare, ok, ii spun pe ora 11:00 și te sun la 10:30 pentru confirmare, e ok? Ea da, foaie verde, nu a răspuns la apel, la fel am pățit și a doua oară, programare în aceeași zi, dar peste câteva ore, dar de asemenea neconfirmata din partea ei, poate a treia oară să fie cu noroc. Mai încerc săptămâna viitoare, dacă nu merge, la revedere, alta, sunt destule Doamne mulțam :)
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Deci sa ne intelegem eu nu oblig pe nimeni sa vina înțelegeți? Si nu sunt neserioasă daca mi sa intamplat o chestie ce era sa fac sa o las ca sa ce sa te iau si sa fac ca si cum as fi obligată?? Ca nu inteleg ??

MAI SPECIFIC O DATĂ NU OBLIG SAU FORTEZ PE NIMENI SA VINA... O SEARA FRUMOASA

 

Te aflii intr-o mare confuzie, d-soara. Ca nu fortezi pe nimeni sa vina la tine, asta e perfect corect si nimeni nu contesta.

Dar daca cineva stabileste o intalnire cu tine, si apoi sta prin fata blocului ca nu raspunzi, asta e alta treaba. Adica de data asta tu il fortezi sa isi piarda timpul, si nu invers.

Roger?

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Unde mi-e bine!!!!!
  • Oras:Unde mi-e bine!!!!!

Aici chiar trebuie insistat . Eu de n-spemi de ori am sunat-o și pana la urma am dat de ea. Arhicunoscută locație pe Pădurii (locația cu doua camere)unde am avut și alte năzbâtii sa zic așa .Antonia,după părerea mea,o fata de la țara,ok ca și fizic,nimic de obiectat la capitolul asta.Atunci era la început de drum,(nu știu acum cum e) dar eu am fost mulțumit de serviciile prestate. Menționez,ca întâlnirea a avut loc anul trecut undeva prin luna Iunie(dacă bine rețin minte).E ok fata

Link spre comentariu
  • Oras:Cluuuuj
  • Oras:Cluuuuj

Eu am tot evitat sa mai zic ceva in speranta ca vin cu o recenzie. Filmul meu are doua episoade:

 

1. Joi: sun sun sun sun sun Raspunde! Programat peste 1 ora. Ajung dupa 45 minute: sun sun sun sun sun la 15 minute dupa ora programata imi raspunde “ aaaa pai peste jumatate de ora pot sa te iau “ zic pas si ma programez pe Vineri la ora X

 

2. Vineri, ora X fara 15 minute sun sun sun sun sun sun sun sun sun sun sun sun sun sun sun..... raspunde dupa 4 ore fata de ora X:

 

“ ce programare ????? Eu???? Nu!!!!!.... eu acuma m-am trezit ! .... plec din cluj ! “

 

 

Acuma nu ma supar dar vreau sa ma adresez mentorului si sa-i ofer oportunitatea de a-i expune un curs despre customer care, vanzari, planning, logistica etc. GRATUIT !

 

Pentru ca da a nu inveti customer care, vanzari, logistica etc, businessul tau este unul de moment care nu are veci un viitor stralucit!

 

Asa ca, Gina, ma poti contacta prin PM si stabilim o cafea !

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Nu te crede mai desteapta decat e cazul! Lumea nu iti cere decat SA RESPECTI PROGRAMARILE! Ce pula mea e asa greu de inteles! Dupa ce mai multi iti zic ca esti varza si NU RESPECTI programarile tu vi cu replica asta de cacat? Si asa ca o ultima remarca sa stii ca ESTI NESERIOSA in momentul in care spui unui om ca poate veni la tine la ora x si apoi...te faci ca ploua! 

 

Deci sa ne intelegem eu nu oblig pe nimeni sa vina înțelegeți? Si nu sunt neserioasă daca mi sa intamplat o chestie ce era sa fac sa o las ca sa ce sa te iau si sa fac ca si cum as fi obligată?? Ca nu inteleg ??
MAI SPECIFIC O DATĂ NU OBLIG SAU FORTEZ PE NIMENI SA VINA... O SEARA FRUMOASA

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde mi-e bine!!!!!
  • Oras:Unde mi-e bine!!!!!

Antonia,cel mai simplu lucru e sa te duci in orice magazin și sa-ți cumperi o agenda ,un caiet in care sa notezi cine ,când și la ce ora dorește sa te viziteze.E o investiție minima ptr tine(dacă dorești fac un pustiu de bine ptr tine)dar nu mai încurci programările și nu mai faci lumea sa se ducă la o cafea... sau ce o fii.

Scuze ptr intervenție și sper sa ne revedem zilele astea... Te pup

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Aici îți dau dreptate, de regulă îmi fac îmi programările din timp, rareori pe ultima sută de metri, la Antonia mi-am făcut două programări și nu am ajuns la nici una, prima dată : era încă la Oradea și mi-a spus că ajunge ziua următoare, ok, ii spun pe ora 11:00 și te sun la 10:30 pentru confirmare, e ok? Ea da, foaie verde, nu a răspuns la apel, la fel am pățit și a doua oară, programare în aceeași zi, dar peste câteva ore, dar de asemenea neconfirmata din partea ei, poate a treia oară să fie cu noroc. Mai încerc săptămâna viitoare, dacă nu merge, la revedere, alta, sunt destule Doamne mulțam :)

Ești un băiat în regulă - odată îmi doresc să bem ceva împreună - dar în punctul ăsta părerile/atitudinile noastre diferă. Tu ești dispus să tolerezi, să mai încerci, pe când eu sunt mult prea orgolios și am deja prea multe meciuri în picioare ca să mă mai duc la o pizdă neserioasă, oricât ar fi ea de minunată.

În trecut, o singură dată, poate mai făceam și eu o încercare, în prezent am terminat cu "moliciunea". Pe lângă aspectul legat de orgoliu, nici nu mai am timp (nici măcar o secundă) de irosit cu frivolitatea și lipsa cuvântului dat.

  • Like 5
  • Minus 14
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ești un băiat în regulă - odată îmi doresc să bem ceva împreună - dar în punctul ăsta părerile/atitudinile noastre diferă. Tu ești dispus să tolerezi, să mai încerci, pe când eu sunt mult prea orgolios și am deja prea multe meciuri în picioare ca să mă mai duc la o pizdă neserioasă, oricât ar fi ea de minunată.

În trecut, o singură dată, poate mai făceam și eu o încercare, în prezent am terminat cu "moliciunea". Pe lângă aspectul legat de orgoliu, nici nu mai am timp (nici măcar o secundă) de irosit cu frivolitatea și lipsa cuvântului dat.

I-am atras atenția chiar pe topic Ginei http://nimfomane.com/forum/topic/96082-gina-0744192244/page-2, se pare că nu a învățat nimic. Cum ziceam mai sus, sunt altele la rând :)
  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...