Sari la conținut

Roxana 0740 404 046


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Faina fata...as putea sparge cate o farfurie pe zi și ea cate un telefon daca mi-ar fi iubita,la nervi,glumesc ðŸ˜

Locatie.Blocuri colorate 10

Fata:Slim,cum imi place. Fățuca simpatica.Sâni nota 10, daca mă aștepta pe tocuri și lenjerie rămâneam mască.

Gfe.Te pupaceste nu se ferește,dar nu pe gura.Nici nu am cerut acum.

Oral: 9,suficient de adânc aproape Deep,știe să o pleznească de gură ,respectiv limbă, atentă și la zone.artista 😉

Normal.10 De mult nu am depus atâta pasiune să-i zic.

Am fost puțin reticent ținând cont la cat de frageda pare,dar m-am înșelat. Lins păsărică pana la un orgasm.Curata,nu am ce sa reproșez,Lăsați-o deasupra...o să vă rupe,se înfige adânc în bărbat,mi-a plăcut maxim.Se freaca si cu corpul de tine,o poti imbratisa,Sânii parca imi zgâriau trupul.Dupa care pe la spate,unde daca am vazut că nu cade din pat,in ritmul și stilul care îl agreez am terminat glorios cu bateria descărcată.

Achitat 150 de ron.la început pt.un nr.dar ne-am întins și din proprie inițiativă și de rușine am mai suplimentat cu 50.

Nu am fost grăbit.Povestea de final,pupat și go

De revenit da.

PS.am înțeles că stă până în aprilie.

  • Like 5
Link spre comentariu

Cat a fost la Pitesti am sunat de cateva ori sa o intreb cand vine la Oradea. Abia asteptam sa o revad!  :laugh2 Ieri a am reusit in sfarsit sa-i fac o vizita. Am sunat cu o zi inainte si am stabilit sa ne intalnim a doua zi la ora 14:00. Pentru ca in trecut mi s-a intamplat sa nu respecte programarea, la 13:30 am trimis un sms sa ii reamintesc de programarea mea de la ora 14:00. Nu am primit niciun raspuns si nici nu ma asteptam sa primesc.

 

De la 13:45 am inceput sa o sun... si am tot sunat-o... cam pana pe la 14:20. Am pierdut aproape o jumatate de ora stand ca melcul in parcare la Profi si sperand ca va raspunde. Pana la urma am renuntat si am plecat nervos, jurandu-ma ca nu o mai sun niciodata!

 

Dar... pe parcursul zilei, tot gandindu-ma la sanii aia mari si frumosi  :boob  :bow am zis ca as putea sa-i mai dau o sansa si cam pe la 17:30, cand aproape ca imi terminam programul de munca, am inceput sa o resun. A raspuns dupa putin timp si am stabilit o intalnire la ora 18:15.

 

Am ajuns la ora stabilita la binecunoscutul bloc cu balcoane colorate si am sunat-o. De data asta mi-a raspuns.  :laugh2 Asteptand liftul ma gandeam sa-i spun ca-i o neserioasa, ca nu respecta programarile si bla-bla-bla dar... cand am dat ochii cu ea si am vazut sanii aia mari si frumosi   :boob  :bow m-am inmuiat... dupa care m-am intarit!  :laugh2 

 

Ce sa fac? Sunt un om slab...  :laugh2 I-am zis de programarea mea si mi-a zis ca nu stie ce s-a intamplat. I-am zis si de sms, dar mi-a zis ca nu are credit sa raspunda la sms. Ce sa mai zic? Parca ar lucra pe pupe...

 

Am stabilit ce vreau si am intrat la dus. Partida a fost exact cum ma asteptam, n-are rost sa intru in prea multe detalii. Acelasi oral foarte bine executat, iar normalul a fost la fel! Mi se pare ca a slabit putin fata de data trecuta. Ce nu s-a schimbat e atitudinea, aceasi atitudine usor sictirita... Dupa parerea mea e de revizitat, dar nu prea des. Spor sa aveti!

  • Like 3
Link spre comentariu

E bună rău păcătoasa asta mică. Cu programările aşa e, nu le prea respectă, am păţit şi eu să aştept o oră. Asta e rezultatul afluxului neîntrerupt de futalăi. Atitudinea e rezonabilă totuşi, ce nivel de GF să aibă una care suge cca. 20 de pule pe zi ?

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator ai vrea sa stii?
Reputație: 0

Stii cum e...greu sa fie si frumoasa si desteapta. Arata bine dar vrea sa te goleasca cat mai repede si atat. Daca esti genu care iti place sa domini,sa o futi intre sani,in gura,etc fiindca vrei sa iti faci numaru face strambe :)) oricum e o experienta interesanta. A fost prima data cand am futut o craioveanca si vorbeste asa muuult :)))

Link spre comentariu

Cat a fost la Pitesti am sunat de cateva ori sa o intreb cand vine la Oradea. Abia asteptam sa o revad! :laugh2 Ieri a am reusit in sfarsit sa-i fac o vizita. Am sunat cu o zi inainte si am stabilit sa ne intalnim a doua zi la ora 14:00. Pentru ca in trecut mi s-a intamplat sa nu respecte programarea, la 13:30 am trimis un sms sa ii reamintesc de programarea mea de la ora 14:00. Nu am primit niciun raspuns si nici nu ma asteptam sa primesc.

 

De la 13:45 am inceput sa o sun... si am tot sunat-o... cam pana pe la 14:20. Am pierdut aproape o jumatate de ora stand ca melcul in parcare la Profi si sperand ca va raspunde. Pana la urma am renuntat si am plecat nervos, jurandu-ma ca nu o mai sun niciodata!

 

Dar... pe parcursul zilei, tot gandindu-ma la sanii aia mari si frumosi :boob :bow am zis ca as putea sa-i mai dau o sansa si cam pe la 17:30, cand aproape ca imi terminam programul de munca, am inceput sa o resun. A raspuns dupa putin timp si am stabilit o intalnire la ora 18:15.

 

Am ajuns la ora stabilita la binecunoscutul bloc cu balcoane colorate si am sunat-o. De data asta mi-a raspuns. :laugh2 Asteptand liftul ma gandeam sa-i spun ca-i o neserioasa, ca nu respecta programarile si bla-bla-bla dar... cand am dat ochii cu ea si am vazut sanii aia mari si frumosi :boob :bow m-am inmuiat... dupa care m-am intarit! :laugh2

 

Ce sa fac? Sunt un om slab... :laugh2 I-am zis de programarea mea si mi-a zis ca nu stie ce s-a intamplat. I-am zis si de sms, dar mi-a zis ca nu are credit sa raspunda la sms. Ce sa mai zic? Parca ar lucra pe pupe...

 

Am stabilit ce vreau si am intrat la dus. Partida a fost exact cum ma asteptam, n-are rost sa intru in prea multe detalii. Acelasi oral foarte bine executat, iar normalul a fost la fel! Mi se pare ca a slabit putin fata de data trecuta. Ce nu s-a schimbat e atitudinea, aceasi atitudine usor sictirita... Dupa parerea mea e de revizitat, dar nu prea des. Spor sa aveti!

După ce te-ai chinuit sa o promovezi așa târziu te-a ..........😜

  • Like 1
Link spre comentariu

E bună rău păcătoasa asta mică. Cu programările aşa e, nu le prea respectă, am păţit şi eu să aştept o oră. Asta e rezultatul afluxului neîntrerupt de futalăi. Atitudinea e rezonabilă totuşi, ce nivel de GF să aibă una care suge cca. 20 de pule pe zi ?

 

Nu la GF ma asteptam. Cum zice si colegul ai vrea sa stii? "Daca esti genu care iti place sa domini,sa o futi intre sani,in gura,etc fiindca vrei sa iti faci numaru face strambe". E cam sictirita. Nu prea are nici rabdare, nici chef. Dar sanii aia... te omoara!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Băieți, m-ați făcut atât de curios de ce ziceți că o să mă duc cât de repede sa vad cum sta treabă. "fitoasa","fara chef","fast fack" etc. Iar legat de "dominare" nu știu ce să zic,Eu m-am simțit bine chiar am f.tut bine as zice.Nu am constatat nimic din ce spuneți voi, ce-i drept am fost o singura data până acum.

Mie mi-a răspuns prompt,când am ajuns a răspuns și am urcat.

In timpul șederii mi-a repetat de 2 ori minim,din cate rețin "daca nu mă grăbesc",ma îmbiat cu cu cafea și apa

Mi-a recomandat un film in timpul discutiei,mi-a mai arătat ce și-a luat recent...

Sa oferit sa îmi de-a un pachet de tigari,că eu am rămas fără,toate astea înainte să ii înmânez banii.

Chiar super amabila fata.

Am stat 1 ora,poate chiar peste,door to door și venisem doar pt.un Nr.

Și nici nu mă consider un macho man.

Dar cum spuneam sânt chiar curios cum se comporta la a 2 vizita.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator ai vrea sa stii?
Reputație: 0

Băieți, m-ați făcut atât de curios de ce ziceți că o să mă duc cât de repede sa vad cum sta treabă. "fitoasa","fara chef","fast fack" etc. Iar legat de "dominare" nu știu ce să zic,Eu m-am simțit bine chiar am f.tut bine as zice.Nu am constatat nimic din ce spuneți voi, ce-i drept am fost o singura data până acum.

Mie mi-a răspuns prompt,când am ajuns a răspuns și am urcat.

In timpul șederii mi-a repetat de 2 ori minim,din cate rețin "daca nu mă grăbesc",ma îmbiat cu cu cafea și apa

Mi-a recomandat un film in timpul discutiei,mi-a mai arătat ce și-a luat recent...

Sa oferit sa îmi de-a un pachet de tigari,că eu am rămas fără,toate astea înainte să ii înmânez banii.

Chiar super amabila fata.

Am stat 1 ora,poate chiar peste,door to door și venisem doar pt.un Nr.

Și nici nu mă consider un macho man.

Dar cum spuneam sânt chiar curios cum se comporta la a 2 vizita.

norocosule :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Nu vreau sa fiu norocos ,că dacă sant,voi aveți dreptate

Norocos?,un drac,sânt victimă

Ajuns din nou la Roxana,urcat la fel de ușor fara probleme.

Nu vreau sa scriu copilării dar trebuie să vă împărtășesc experienta.

Rareori dar se mai întâmplă sa ai parte și de minuni cand umblii la fetite si ea este una pentru mine.

Daca prima întâlnire a fost reușită atunci pot să spun că a doua a fost și mai reușită.

Fata asta este o zână și misiunea ei este de a ne fute direcțiile noua bărbaților mai slabi de îngeri.

Când am văzut-o în fața mea abia mi-am putut controla gesturile,vroiam sa sar pe ea și să o devorez toată,dar m-am liniștit căci ne-am luat în brațe încă din primul minut de când mă aflam în apartament.

Era machiata,avea un ruj strident pe buze,îi venea bine,vroiam sa o mușc tandru de buză dar de frică că primesc o pălmuță care o să și îmi placă,am preferat sa ascund instinctul animalic ce mi-l dădea.

Actul sexual...

Oral... pfffuuu,și acum o vad în fața mea cum scotea limbuța pe lângă organ in timp ce mă sugea + cum sa mânjit toată pe gură până pe bărbie grație rujului,doamne cat de sexi mi sa părut.

Și că tot santem in postul Paștelui,a vopsit și ouă ,asta ulterior când m-am

șters cu un servetel vazusem

Sexul in sine...ca doi iubăreți ,in poziția misionarului,cu imbratisari unde mi-a și fost suficient grație oralului demențial.

Fata asta te îmbrățișează cu căldură,drag,numai ia știe cum o face.

Daca a fost actorie,merita Oscarul.

PS.Bine că pleacă din oraș și să nici nu se întoarcă,că dacă ar rămâne mi-aș face abonament intensiv,gen de 2 ori pe săptămână și îndrăgostit la final

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...