Sari la conținut

Roxana 0740 404 046


Postări Recomandate

Vizitator bara77
Reputație: 0

daca toata lumea o lauda am zis sa merg si eu la "pomul laudat", o finalizare 150 ...fratilor e the BEST , locatia este undeva in centru banca ING telefonul e acelasi din titlu ...nu ratati nimic arata foarte bine e cea din poza, sani foarte mari, slabuta, stramta de iti vine sa strigi... :laugh2 , ce pot sa zic bani cheltuiti cu folos. am avut parte de cel mai tare ON cu deep si tot tacamul, apoi NP pe la spate ceva fantastic, stramta ca o menghina .. :laugh2 . Mai este o colega acolo dar nu deranjeaza, eu oricum tot la ea merg.. :)) MULTAM FATA DRAGA A FOST EXCELENT.

Note:

ON-10 cu felicitari 

OP-10

atat am putut ... :laugh2

curatenia in baie nu e la cele mai inalte standarde, la fel prosoapele - recomand cu prosopel sub brat de acasa :rax2  in rest e ok. RECOMAND eu sigur ma intorc 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am revizitat-o recent pe Roxana, de data asta mi-am luat o ora sa ma bucur de clipele petrecute cu ea...

Note nu dau, pentru gusturile mele e perfecta, iar oralul e cu steluta.

N-am fost inca la colega ei - cea cu tatuaj...dar le-as incerca intr-un trio pe amandoua.

 

Ce zici Roxi? O intrebi si pe colega ta daca accepta?

 

Cadou: 250

dtd: peste o ora, fara graba :)

De revenit... evident!

  • Like 3
Link spre comentariu

Salut!

Nu prea fac recenzii(imi cer scuze pt asta), dar...de data asta pur si simplu nu ma pot abtine!

Tocmai am terminat (pe Roxana :-) )...

Ce pot sa zic fata e wow!

Pentru mine prin felul cum arata si cum se comporta e nr 1...

Bn poate e si putin la "cald" mai ales ca e a treia oară când o vizitez si e pt prima data cand reusesc sa o si fut!!!bine poate e mult spus "fut" pt ca a durat cred maxim 5 minute, dar...

Sa detaliez:

Sunat,programat, ajuns(locație Magheru-ING)... întîmpinat cu o îmbrățișare, moment în care i.am simtit parfumul a si inceput starea de bn...â˜ï¸

I.am zis de la început că vreau să o si fut...

A început cu sărutări pe sfarcuri...apoi la sugestia ei "putin oral de incalzire(la mine sigur nu era nevoie...poate se referea la ea😋)

M.am bucurat apoi si eu de dani si corp...sărituri...mângâieri....

Apoi a pus prezervativul...lubrifiant...si la cererea mea doggy...unde poziția...priveliștea...pizda strâmta...si bineinteles excitarea mea, era cat pe ce sa ma si termin dupa primele secunde...dar am zis ca totusi vreau sa ma mai bucur un pic de curse prin acel loc minunat...😠asa ca vreo 6.7 poate 10 minute am alternat in a incerca sa o fut😎 si ai da limbi...miros perfect...nu fac asta niciodata cu excorte...dar v.am zis 1.o plac in general si 2. Miros si look demential al "pasaricii"

Spun asta ca un bun cunoscător si amator🤩

Finalizare perfecta pe spate, fund...si un pic pe cearceafðŸ˜

Am un regret totusi...ca nu a durat mai mult si ca n.am putut sa ma abțin si sa ma termin pe sânii ei dementiali...dar aici singurul vinovat sunt eu....

On: 10 (lins ooooo, supt învesti lasciv,deep)

Np: 10(doggy-priveliște bestială, pizda stramta- perfect)

Multumesc Roxi!

Sper sa mai stai...Sau macar sa revii!

Pwp

  • Like 8
Link spre comentariu

Salut!

Nu prea fac recenzii(imi cer scuze pt asta), dar...de data asta pur si simplu nu ma pot abtine!

Tocmai am terminat (pe Roxana :-) )...

Ce pot sa zic fata e wow!

Pentru mine prin felul cum arata si cum se comporta e nr 1...

Bn poate e si putin la "cald" mai ales ca e a treia oară când o vizitez si e pt prima data cand reusesc sa o si fut!!!bine poate e mult spus "fut" pt ca a durat cred maxim 5 minute, dar...

Sa detaliez:

Sunat,programat, ajuns(locație Magheru-ING)... întîmpinat cu o îmbrățișare, moment în care i.am simtit parfumul a si inceput starea de bn...☝

I.am zis de la început că vreau să o si fut...

A început cu sărutări pe sfarcuri...apoi la sugestia ei "putin oral de incalzire(la mine sigur nu era nevoie...poate se referea la ea)

M.am bucurat apoi si eu de dani si corp...sărituri...mângâieri....

Apoi a pus prezervativul...lubrifiant...si la cererea mea doggy...unde poziția...priveliștea...pizda strâmta...si bineinteles excitarea mea, era cat pe ce sa ma si termin dupa primele secunde...dar am zis ca totusi vreau sa ma mai bucur un pic de curse prin acel loc minunat... asa ca vreo 6.7 poate 10 minute am alternat in a incerca sa o fut si ai da limbi...miros perfect...nu fac asta niciodata cu excorte...dar v.am zis 1.o plac in general si 2. Miros si look demential al "pasaricii"

Spun asta ca un bun cunoscător si amator

Finalizare perfecta pe spate, fund...si un pic pe cearceaf

Am un regret totusi...ca nu a durat mai mult si ca n.am putut sa ma abțin si sa ma termin pe sânii ei dementiali...dar aici singurul vinovat sunt eu....

On: 10 (lins ooooo, supt învesti lasciv,deep)

Np: 10(doggy-priveliște bestială, pizda stramta- perfect)

Multumesc Roxi!

Sper sa mai stai...Sau macar sa revii!

Pwp

multumesc ptr aceasta recenzie atât de detaliată
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: UltraRZV
  • Oras:Oradea
  • Telefon: UltraRZV
  • Oras:Oradea

Salutare!

Duminică având mai mult timp liber am hotărât să o revizitez pe Roxana (fiind dator cu normalul de data trecuta).

Am sunat la nr din titlu, m-am programat în 40 min. Ajuns la destinație lângă banca ING de pe Magheru am fost întâmpinat de Roxana si colega ei,am intrat in camera,am hotarat ca stau o ora cu două finalizari am plătit onorariul inainte(din proprie inițiativă),am cerut să merg la baie pt o mica împrospătare si intors in camera a început nebunia. Prima finalizare a fost la on cu cim care nu mai are rost sa il redescriu.

În partea a doua a fost de-a dreptul minunat totul a început cu un masaj urmat de un on magnific după care am trecut la un lot unde m-am bucurat de sânii superbi ai Roxanei, după câteva minute de mișcări bune si contre imi spune ca a obosit si cer sa trecem la un dogy unde nu am mai rezistat mult si am finalizat in balonas.

Note

Aspect 10 - Mie imi plac fetele skinny, iar Roxana are niște sani superbi pt corpul ei.

Locație 8 - minusuri ud pe jos la baie, patul scârtie si nu au aer conditionat.

ON - 10++++ - deep, atenție la zonele învecinate. O adevărată profesionistă

NP - 10 - nu comentează la poziții geme frumos priveliște superbă

GFE 10 - ai ce sa discuți cu ea. Eu m-am simțit ca si cu o amantă. FK pe mine unu nu ma intereseaza

De revenit cu siguranta revin ( sper sa mai scap pana in 13 cand zice ca pleaca). Recomand cu incredere.

Spor confrati!!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0073456769
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0073456769
  • Oras:Cluj

Am vizitat-o zilele trecute pentru o oră și am decartat 250ron. Fata este foarte frumoasa, slăbuță și cu niște sâni rotunzi, tari și mari. Are o atitudine foarte plăcută, este sociabila și comunicativa, te face sa te simți foarte plăcut. Cred că punctul ei forte este oralul: DT, atenție la zone adiacente, umed, tot ce-mi pot dori.

Locație: 10 zona centrala

Aspect: 10 sânii sunt excepționali

Atitudine: 10 nu te grăbește, foarte plăcută

Sex: 8 plăcut dar nimic deosebit

 

Concluzie: merita repetată actiunea

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

De 10 minute am iesit de la domnisoara si m-am asezat pe o bancuta sa scriu recenzia, sa ma odihnesc putin, desi n-am facut nimic in afara faptului de-a sta pe spate cu pl-n sus :)) Factorii cauzanti Roxana+caldura de afara s-au spus cuvantul. Programare respectata la minut de Roxana, o fata foarte placuta per total. Din priprie initiativa m-am scuturat de cei 150 lei/fin. Mare plus ca nici nu s-a atins de ei, probabil sunt tot acolo unde i-am pus :)) vocea suava ma incurajeaza in a ma aseza cat mai comod pentru a putea incepe potopul. Zic potot pentru ca executa un oral umed, cu multa saliva. Ce sa mai vorbim de deep...suge cu o asemenea putere incat, la un moment dat, mi-a fost frica sa nu ma inghita :)) nu de alta, dar intr-o ora am programare la dermatolog :)) dupa vreo 10 minute de oral cu toate artificiile posibile am cerut sa-mi monteze capisonul. Totusi am vrut sa simt menghina despre care vorbeau colegii in recenziile anterioare. Si nu mi-a parut rau. Sa stiti ca strange bine "clestele" :))

Pentru mine a fost o experienta de nota 10, desi am un regret: trebuia sa raman o ora. Sezand pe aceasta bancuta, am intrat in starea unui batranel pensionar cu regrete, genul ala de batranel care sta cu orele si priveste santierele din oras :)))

O sa ma revansez data viitore.

Atitudine 10

Corp 9

On 3451

Np 10

Amenda 150

De revenit: da, cu siguranta

Ps. Cand ma incaltam a aparut colega ei, Ramona. Parea destul de draguta, mi-a atras atentia, desi nu am descifrat formele deoarece era in capot. Asta este, data viitoare le iau pe ambele :)))

Toate cele bune, dragi colegi.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Le-am "polenizat"pe ambele pasarici saptamana acesta pe rand ...... :)

Prima data am polenizat-o pe Ramona .

Nu e nimic de zis , tipa e faina , slabuta, draguta la fata cu niste sani enormi pt corpul ei , naturali un pic sub influenta gravitatiei.

La ON : tipa stie meserie, o suge f bine , cu tot ce vrei  nota 9

La NP : se misca bine , poti sa ii dai tare , in toate pozitiile . E foarte tare sa vezi sanii aia mari zburand in toate felurile cand o futi .  nota 9 

  Ce nu mi-a placut in schimb , este ca este prea rece, fara nici o implicare . E doar un "servici"pt ea din care castiga bani usor ..... zici ca nu ii place ceea ce face....   nota 7

 

Per total nota 8 .  De recomandat : Clar da . Merita sa futi o tipa cu asa tate .

 

  La colega am fost in alta zi , la fata nu e asa draguta ca Roxana , dar nici ea nu arata rau . Sani mai mici dar naturali si foarte tari ( ca doua pere ) . Slaba .  nota 7.5

   La OP : o suge bine si ea , cu de toate    nota 9 

  La NP : are o pizda micuta, cand am intrat in ea am crezut ca o rup , dar surprinzator a intrat . E stampta rau , dar si ei poti sa ii dai tare. Sta in orice pozitie . Se misca bine . Cu pizda asa stramta m-a terminat in max 10 min .........  :((((  nota 9 

Atitudinea ei la fel ca colega , destul; de rece ........

  Per total nota 8 .  De recomandat : DAAAA , merita sa futi o tipa cu asa pizda stamta ......

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Tomorrowland
  • Oras:Tomorrowland

Le-am "polenizat"pe ambele pasarici saptamana acesta pe rand ...... :)

Prima data am polenizat-o pe Ramona .

Nu e nimic de zis , tipa e faina , slabuta, draguta la fata cu niste sani enormi pt corpul ei , naturali un pic sub influenta gravitatiei.

La ON : tipa stie meserie, o suge f bine , cu tot ce vrei  nota 9

La NP : se misca bine , poti sa ii dai tare , in toate pozitiile . E foarte tare sa vezi sanii aia mari zburand in toate felurile cand o futi .  nota 9 

  Ce nu mi-a placut in schimb , este ca este prea rece, fara nici o implicare . E doar un "servici"pt ea din care castiga bani usor ..... zici ca nu ii place ceea ce face....   nota 7

 

Per total nota 8 .  De recomandat : Clar da . Merita sa futi o tipa cu asa tate .

 

  La colega am fost in alta zi , la fata nu e asa draguta ca Roxana , dar nici ea nu arata rau . Sani mai mici dar naturali si foarte tari ( ca doua pere ) . Slaba .  nota 7.5

   La OP : o suge bine si ea , cu de toate    nota 9 

  La NP : are o pizda micuta, cand am intrat in ea am crezut ca o rup , dar surprinzator a intrat . E stampta rau , dar si ei poti sa ii dai tare. Sta in orice pozitie . Se misca bine . Cu pizda asa stramta m-a terminat in max 10 min .........  :((((  nota 9 

Atitudinea ei la fel ca colega , destul; de rece ........

  Per total nota 8 .  De recomandat : DAAAA , merita sa futi o tipa cu asa pizda stamta ......

 

Ai scris invers numele ei, deoarece Roxana are sani mai mari nu Ramona.  :innocent

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...