Sari la conținut

Sonya 0765959339


Postări Recomandate

Buna baieti, sunt Sonya o fata noua pe forum, dar nu si in bransa.Va invit sa petreceti momente intime altaturi de mine,am 25 de ani si imi place sexul.

 

Servicii oferite:

 

oral neprotejat

normal protejat

french kiss

masaj erotic

alte fantezii discutabile

 

Tarife:

 

100 lei 30 de minute o finalizare

200 de lei 60 de minute doua finalizari

 

Ma gasiti momentan pe Nerva Traian.Va astept cu drag.Pozele sunt reale.

 

post-242125-0-15262100-1502289940_thumb.jpg

post-242125-0-36569800-1502289952_thumb.jpg

post-242125-0-93616100-1502289964_thumb.jpg

post-242125-0-26223700-1502289972_thumb.jpg

post-242125-0-48769700-1502289993_thumb.jpg

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

OK... am inceput sa imi revin dupa vizita la Sonya :)) !

 

Treaba sta cam asa... dupa un weekend extenuant si o zi de munca simteam nevoia sa ma relaxez un pic. Toata ziua m-am gandit incotro sa apuc si pe cine sa vizitez... am dat mai multe telefoane, dar nimic nu ma incanta 100%, aproape ca renuntasem la ideea de a mai face ceva in seara asta cand am mai dat un refresh si am gasit anuntul Sonyei.

 

Sunat rapid sa nu cumva sa o ia cineva inainte si la celalat capat al firului am dat de o voce calda dar directa, stabilit intalnirea in 30-45 de minute urmand sa revin cu un telefon cand ajung in zona. Ajuns in locatie... care sincer sa fiu mi se pare cunoscuta, dar din cate imi aduc aminte nu am vizitat nici una din colegele ei, posibil sa mai fie vreun apartament pe acelasi profil in zona. In fine... imi da ultimele indicatii, ajung la usa si dau peste Sonya... aceasta faptura superba care m-a facut sa ma emotionez un pic.

 

Actiunea nu o sa o povestesc deoarece a fost prea... intima ca sa o impart cu voi, dar ce pot sa va spun este ca a fost cea mai buna partida de dragoste/sex (ca nici nu stiu cum sa o numesc) de care am avut parte in ultimii ani!

 

O sa dau si note cu toate ca o sa par subiectiv, dar o sa incerc sa fiu corect.

 

Locatie: 9

Sonya- aspect : pentru mine 10... are un fund ferm si niste sani micuti dar frumosi.

Oral: 9 - si asta datorita faptului ca a durat prea putin... dar este vina mea ca eu nu am lasat-o mai mult.

Normal: 10 fara discutie, pentru mine a fost senzational... dar probabil ca s-a si produs un click intre noi.

GFE: 10 plus... m-am simtit ca la prima dragoste din liceu

Asa zisul halat : 200 ron pentru o ora care m-a dat peste cap.

 

De recomandat? Absolut! Cu toate ca as fi vrut sa o pastrez numai pentru mine... dar din pacate asta nu se poate, asa ca sper sa mai am si eu loc la ea cand mai prind o portita libera.

 

Sonya... iti multumesc pentru aceasta seara minunata, te pup si sper sa mai reusesc sa ajung pe la tine. :*

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

OK... am inceput sa imi revin dupa vizita la Sonya :)) !

 

Treaba sta cam asa... dupa un weekend extenuant si o zi de munca simteam nevoia sa ma relaxez un pic. Toata ziua m-am gandit incotro sa apuc si pe cine sa vizitez... am dat mai multe telefoane, dar nimic nu ma incanta 100%, aproape ca renuntasem la ideea de a mai face ceva in seara asta cand am mai dat un refresh si am gasit anuntul Sonyei.

 

Sunat rapid sa nu cumva sa o ia cineva inainte si la celalat capat al firului am dat de o voce calda dar directa, stabilit intalnirea in 30-45 de minute urmand sa revin cu un telefon cand ajung in zona. Ajuns in locatie... care sincer sa fiu mi se pare cunoscuta, dar din cate imi aduc aminte nu am vizitat nici una din colegele ei, posibil sa mai fie vreun apartament pe acelasi profil in zona. In fine... imi da ultimele indicatii, ajung la usa si dau peste Sonya... aceasta faptura superba care m-a facut sa ma emotionez un pic.

 

Actiunea nu o sa o povestesc deoarece a fost prea... intima ca sa o impart cu voi, dar ce pot sa va spun este ca a fost cea mai buna partida de dragoste/sex (ca nici nu stiu cum sa o numesc) de care am avut parte in ultimii ani!

 

O sa dau si note cu toate ca o sa par subiectiv, dar o sa incerc sa fiu corect.

 

Locatie: 9

Sonya- aspect : pentru mine 10... are un fund ferm si niste sani micuti dar frumosi.

Oral: 9 - si asta datorita faptului ca a durat prea putin... dar este vina mea ca eu nu am lasat-o mai mult.

Normal: 10 fara discutie, pentru mine a fost senzational... dar probabil ca s-a si produs un click intre noi.

GFE: 10 plus... m-am simtit ca la prima dragoste din liceu

Asa zisul halat : 200 ron pentru o ora care m-a dat peste cap.

 

De recomandat? Absolut! Cu toate ca as fi vrut sa o pastrez numai pentru mine... dar din pacate asta nu se poate, asa ca sper sa mai am si eu loc la ea cand mai prind o portita libera.

 

Sonya... iti multumesc pentru aceasta seara minunata, te pup si sper sa mai reusesc sa ajung pe la tine. :*

bro...finalizari???cate??...
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

bro...finalizari???cate??...

Sorry... eram si somnoros si inca dat peste cap :)) .

 

1 sau 2 depinde cat poti intr-o ora si ca varsta 25 de ani, nu este skinny dar este exact pe gustul meu, putin impanata, dar cu carnea. Asta se vede si in poze, care sunt reale.

Link spre comentariu

OK... am inceput sa imi revin dupa vizita la Sonya :)) !

 

Treaba sta cam asa... dupa un weekend extenuant si o zi de munca simteam nevoia sa ma relaxez un pic. Toata ziua m-am gandit incotro sa apuc si pe cine sa vizitez... am dat mai multe telefoane, dar nimic nu ma incanta 100%, aproape ca renuntasem la ideea de a mai face ceva in seara asta cand am mai dat un refresh si am gasit anuntul Sonyei.

 

Sunat rapid sa nu cumva sa o ia cineva inainte si la celalat capat al firului am dat de o voce calda dar directa, stabilit intalnirea in 30-45 de minute urmand sa revin cu un telefon cand ajung in zona. Ajuns in locatie... care sincer sa fiu mi se pare cunoscuta, dar din cate imi aduc aminte nu am vizitat nici una din colegele ei, posibil sa mai fie vreun apartament pe acelasi profil in zona. In fine... imi da ultimele indicatii, ajung la usa si dau peste Sonya... aceasta faptura superba care m-a facut sa ma emotionez un pic.

 

Actiunea nu o sa o povestesc deoarece a fost prea... intima ca sa o impart cu voi, dar ce pot sa va spun este ca a fost cea mai buna partida de dragoste/sex (ca nici nu stiu cum sa o numesc) de care am avut parte in ultimii ani!

 

O sa dau si note cu toate ca o sa par subiectiv, dar o sa incerc sa fiu corect.

 

Locatie: 9

Sonya- aspect : pentru mine 10... are un fund ferm si niste sani micuti dar frumosi.

Oral: 9 - si asta datorita faptului ca a durat prea putin... dar este vina mea ca eu nu am lasat-o mai mult.

Normal: 10 fara discutie, pentru mine a fost senzational... dar probabil ca s-a si produs un click intre noi.

GFE: 10 plus... m-am simtit ca la prima dragoste din liceu

Asa zisul halat : 200 ron pentru o ora care m-a dat peste cap.

 

De recomandat? Absolut! Cu toate ca as fi vrut sa o pastrez numai pentru mine... dar din pacate asta nu se poate, asa ca sper sa mai am si eu loc la ea cand mai prind o portita libera.

 

Sonya... iti multumesc pentru aceasta seara minunata, te pup si sper sa mai reusesc sa ajung pe la tine. :*

Multumesc pentru recenzie te mai astept cu mare drag😘😘😘
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...