Sari la conținut

GEANINA - 0734972301


Postări Recomandate

  • Oras:unde vrea PLM
  • Oras:unde vrea PLM

Intalnit si eu cu dra Geanina,precizez ca nu este fata din poze dar nu mi-a parut rau ptr bani.fata face un oral de exceptie,se umezeste natural,etc. Are cam 1.70 si vreo 60kg.deci nu este slim dar are niste sani foarte fermi si mari.Note: oral 10,normal 8 ,gfe 9.confirm tariful 300ron../ora +hotel

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Intalnit si eu cu dra Geanina,precizez ca nu este fata din poze dar nu mi-a parut rau ptr bani.fata face un oral de exceptie,se umezeste natural,etc. Are cam 1.70 si vreo 60kg.deci nu este slim dar are niste sani foarte fermi si mari.Note: oral 10,normal 8 ,gfe 9.confirm tariful 300ron../ora +hotel

 

 

Sun la domnisoara de 2 zile si nu raspunde. Mai aveti si alt numar de tel sau un id de mess?

Link spre comentariu
  • Oras:unde vrea PLM
  • Oras:unde vrea PLM

Revin cu o noua recenzie ptr domnisoara din titlu:acum vreo 2 zile am sunat,am stabilit ora de intalnire si dupa ce am ajuns la hotel am sunat sa-i comunic nr camerei.Fata a fost destul de punctuala i dupa cateva schimburi verbale am trecut la orale unde fata este de nota10(oral foarte umed).Ostilitatile au decurs ca de obicei(nu este prima data cand ma vad cu dra) oral,normal+finalizare orala,fara graba sau cronometru.Am stat cca 1,5ore ptr care am decartat 300ron+50cazarea.Notele :oral-10,normal-8,gfe-10,ptr cine vrea o tipa mai plinuta(nu grasa) cu niste sani gen Luciu -recomand cu caldura!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Geaninuta, te rog mai clarifica o data situatia pt ca in multitudinea de off-topic-uri sunt putin nedumerit....

1. Mai lucrezi, sau te-ai retras?

2. Ai trecut deja la sistemul pe recomandari / circuit inchis, sau inca te mai putem suna?

3. Ploiesti sau Bucuresti?

4. Locatie sau outcall? Si daca outcall, doar la hotel sau si la client?

 

PS: in cazul in care inca mai lucrezi si accepti si clienti noi, ar trebui sa gasesti o modalitate prin care am putea sa vedem niste poze... ceva. Nu am sa fac acum o analiza a pretului (pe care esti libera sa il stabilesti), insa pt Ploiesti e f mare, fapt care ne indreptateste pe noi, potentialii clienti, sa aflam inainte de a fi la hotel pe ce dam banii. Nu ti se pare normal sa stim pe ce dam banii? Asta este motivul pt care ti-am cerut o data un ID de mess, pe care nu mi l-ai dat si nici nu am sa mai insist.

In concluzie, ar fi frumos daca am avea si noi macar o idee despre cum arati, inainte de a fi in camera de hotel, gen ID mess, iesire la un suc, etc.

 

Cu respect, 

Juan

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Geanina, recunosc, te sun de 3 saptamani dar hotelul forum exista in bariera bucov, hotelul europa exista pe strada gheorghe grigore cantacuzino 

cand am fost la hotel forum in prima saptamana am inchiriat camera si nu mi-ai mai raspuns la telefon

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...