Sari la conținut

Blonda sexi


Postări Recomandate

  • Oras:Mars
  • Oras:Mars

Blonda sexi noua in oradea , fac si deplasari la hotel sau pensiune

 

Ofer servicii de calitate domnilor generosi

 

Super incantat de poze, o sun pe Pisi blond si sexi o intreb daca pozele sunt reale si imi zice ca da si sa vin pe aluminei la Edina. Odata ajuns la edina o sun si nou si nu raspunde... astept 2 min, aprind o tigara si o sun din nou, dupa care imi zice sa mai astept 2 min... ma resuna dupa cateva min si imi zice sa vin pe aluminei, spre 6 martie, “blocul cu banci in fata†😠Nu sunt din oras dar vin destul de des in oradea si nu stiu orasul lafel de bine ca cineva care locuieste aici... Si incepe sa tipe la mine ca de ce mai sun daca nu stiu unde sa vin ca ea mi-a explicat unde sta si ca nu e obligata sa imi spuna mai mult pt ca nici ea nu e din oras ðŸ˜

O calmez si scot de la ea intr-un final nr blocului... odata ajuns acolo mai astept 5 min in fata blocului pana a coborat sa imi deschida, era imbracata in pantaloni scurti si un maiou alb, arata destul de bine dar cu siguranata nu e cea din poze, nu e lafel de slaba ca in poze dar nici grasa nu este iar parul e mult mai scurt decat in poze... sigur sigur pozele nu ii apartin dar arata ok.

Odata ajuns inauntru, comunicare minima spre zero, invitat la dus, dupa un ON anost si fara chef timp de maxim 2 minute dupa care mi-a pus prezervativul si mi-a zis,†tu deasupra sau capra? “ vruiam ea deasupra dar nu a acceptat... foarte fitoasa, se comporta ca si cum mi-ar face un serviciu... am ales sa stau eu deasupra, implicare zero, fara gemete, fara atingeri fara nimic... chiar se uita la o telenovela, zici ca nici nu eram acolo...

termin repede si plec, langa pat observ ambalajele deschise de la prezervativele folosite, erau 6... daca a mai fost cineva ieri la ea si le-a numarat am putea vedea care inaintea cui a fost 😂

In concluzie:

ON: 4

NP: 1 ( unu pt prezenta...)

Fk: inexistenta

Comunicare: 4 ( cate un punct pt fiecare cuvant care la spus de cand am intrat pana cand am iesit)

Aspect: 8 arata bine la corp si ok la fata, undeva in jur de 22 ani...

Locatie: 8 (aprtament cu 2 camere, probabil ca in una era pestele, usa inchisa cu geam mat dar se putea observa o anume miscare in camera... arata bine apartamentul dar era murdar..)

Cadou: 150 ron

De revenit? Cea mai scumpa laba! Clar nu, nici nu recomand. Nesimtita, aroganta si cu aere de diva. Fast fuck!

Am presimtit de cand sa crizat la telefon ca asa va fi dar am ales sa merg totusi sa vad daca este cea din poze si sa ii fac si o recenzie...

 

Sunt curios, dca a mai face cineva o recenzie daca sa intamplat lafel...

post-61339-0-55487200-1502521370_thumb.jpeg

post-61339-0-61818000-1502521380_thumb.jpeg

post-61339-0-55389400-1502521390_thumb.jpeg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Urma sa fac eu o recenzie... dupa un inceput identic cu cel al colegului, ajung in fata blocului si imi spune ca intr-un minut coboara sa-mi deschida. Imediat apare the fish care se plimba acolo pe alee. Se uita la mine ma analiza. Am zis ca mai stau un minut dar nimeni nimic. Atunci the fish o suna ca sa coboare iar in acel moment m-am tirat. De evitat.

  • Like 3
Link spre comentariu

scenariu asemanator, ieri dupa amiaza !

ma directioneaza spre magazin Edina, dupa care inchide direct.cand ajung la Edina, sun si sun .. intr-un final raspunde: ca sa intru pana in capat pe strada cu interzis si pe ea sa n-o tin la telefon, ca n-are timp ! ajuns la scara, vad "rechinu" iese din scara si se aseaza langa masina mea ! pret de 2 minute nu am coborat,am lasat doar geamu jos, la care el o suna si-i spune ceva de genu: te-a prostit ala fa, nu e nimeni jos !

intre timp ma suna ea, ala aude si se departeaza .. nu i-am raspuns evident ! i-am dat mesaj : tu si pestele tau, n-o sa va hraniti din buzunarul meu !

si dus am fost ...

  • Like 2
Link spre comentariu

patit si eu la fel pe la inceputul lui august, frumusica la corp dar atitudine de mahala, plus ca m-a cam lovit un miros cand am pus-o capra !!! am simtit si eu prezenta pestisorului de aur in camera ei "personala" cica, jeg in apartament, actiunea pe o canapea penibila din imitatie de piele , nici vorba de cearceaf, plus ca prin geamul larg deschis puteai admira vecinii ( sau ei pe tine in actiune ). Note: 1 pe linie......DE EVITAT

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...