Sari la conținut

Masaj Erotic Ferdinand/Hasdeu 100 ron 0728 637 523


Postări Recomandate

  • Oras:Vartescoiu
  • Oras:Vartescoiu

Binele comunității mai presus de orice!!! Deci recenzii pentru uzul națiunii ero(t)ICE!!!

După o anumită vârstă, cam 40 zicea ex medicul și ex primarul Oprescu, dacă atunci când te dai jos din pat dimineața și nu te doare nimic, înseamnă că ești mort 😔😔😔.

Și ce poate fi mai util decât sa îmbini senzualul cu erotismul. Deci pe scurt vreau sa ma duc la masaj. Masaj masaj, dar sa fie cu de toate la pachet: și plăcere, și curățenie și o damă mai apropiata de cerințele unui amorțit de 40 și ceva mai mulți ani. ÃŽn cele din urmă am optat pentru posesoarea topicului și sincer foarte bine am făcut.

Conversația plăcută pe whatsapp, răspunsurile prompte și cu bun simt m-au determinat sa merg la ea. Locația în spatele liceului Hașdeu, garsonieră curata și accesibil de ajuns. Pentru asta notam cu 8, nu pot da maxim ca nu curgea apa calda, dar nimic imputabil doamnei.

Experiența în sine a fost una extrem de plăcută, eu optând pentru masajul de relaxare și erotic. Donna, titulara și partenera de masaj este o femeie frumușica și dulce. Foarte curată, mult bun simt și orientată pro client. Am reușit sa rezonez plăcut cu ea, asta și prin perspectiva vârstelor apropiate (aviz amatorilor de puștoaice nu căutați ca nu îndeplinește cerința). Masajul de relaxare bine și tandru executat, plăcută la atingere, permisiva și foarte cooperanta. Curățenia și igiena impecabila, iar pentru doritorii de cunnilingus acesta poate fi o opțiune in extra meniu pe care o puteți solicita. Overall notele acum:

-masajul de relaxare 10

-masaj erotic 9+

-GFE - 10, dar nota bene se aplică celor care CNP-ul începe cu cifra 1.

Am admirat faptul ca după ce am terminat glorios a continuat sa ma maseze ușor pe gambe și picioare. Toată admirația pentru asta 🙂

Cadoul 100 masajul plus o ciocolată din partea mea. Timp total 55-60 minute DtD

No sex. Nu am cautat, nici nu am întrebat.

Sa fie bine ca să nu fie rău va doresc.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Draga Dona pentru tine posteaza colega. Ea este putin mai rigida si in semnatura confirma ca "NU accept cunnilingus" lucru pe care noi il stim.

Dar nu toti stiu ce cont are fiecare si posibil sa pierzi din clienti.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Voi intelegeti de ce insista sa ne invite la ea sau "la colega", din moment ce "colega" are propriul thread deschis în aceeași secțiune?

e f confuzant... macar daca ar specifica clar in semnaturi linkuri catre ambele threaduri, si sa mentioneze ca sint 2 etc

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

  Salutare,

Acum ceva timp a vizitat-o pe eudona.

Programare facuta prin telefon. Locatia este in spatele liceului Hasdeu, la parter.

Eudona este o doamna matura, de etnie care se face foarte placuta.

Am ales masaj erotic pentru o ora cu doua finalizari.

Actiunea a inceput cu prima finalizare facuta prin handjob. Partea a doua a sedintei a constat in masaj erotic, la care consider ca s-a implicat si ca s-a descurcat foarte bine. Finalizarea nr. 2 a avut loc in pozitia 69; unde am avut placerea sa-i admir labiile mari (cele mai mari pe care le-am vazut eu vreodata).

La final am facut dus cu apa rece, deoarece nu era apa calda.

Si acum notele:

Locatie: 7 (am scazut pentru lipsa apei calde)

Doamna: 9 (pentru cei interesati de mature)

Masaj: 9

Igiena: 10

Gfe: 9 ( nu am incercat fk)

Halatul: 120

Categoric de revenit

 

Daca am uitat sa scriu ceva, va rog, fiti ingaduitori.

  Multumesc.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...