Sari la conținut

care va excita astazi mai mult?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Cel mai mult m ar excita sa ii fac un oral intr o toaleta in club.

Prin 2014"in Brussel am avut o experienta frumoasa cu una din Venezuela.am luat o de la strada,ne am dus undeva mai ascuns.am inceput sa-i dau limbi in fund,supt si apoi m a penetrat.totul a durat scurt.s a finalizat la mine in gura,dar am scuipat apoi,n am putut inghiti

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Voi astazi ati intrat pentru prima oara pe internet? Nu vedeti in pula mea ca i-a pus cineva pularoiu ala cu copy paste acolo? Ba si va mai mirati cand va luati teapa la curve. Incredibil...

Crede-ma ca am avut de-a aface cu ea in realitate, are o pula imensa, mult mai mare decat a multora dintre noi.

Link spre comentariu
Vizitator moonnight
Reputație: 0

Crede-ma ca am avut de-a aface cu ea in realitate, are o pula imensa, mult mai mare decat a multora dintre noi.

Crede-ma ca ala e Photoshop, arunca o privire la odrobelele din poza cu masa de biliard si o sa vezi cat de blurata e zona aia. Nu e copy / paste, exista un tool in Photoshop cu care poti sa maresti anumite zone din layout, cu asta ma ocup, sunt art director.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Crede-ma ca ala e Photoshop, arunca o privire la odrobelele din poza cu masa de biliard si o sa vezi cat de blurata e zona aia. Nu e copy / paste, exista un tool in Photoshop cu care poti sa maresti anumite zone din layout, cu asta ma ocup, sunt art director.

Ceva de genulpost-230824-0-03601500-1504380631_thumb.jpg
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iata ca mai sunt si transe serioase care stiu sa respecte clientul, meseria si pe ea insasi!
Bravo, ai o bila alba!
Restul mizeriilor( stiu Ei care), dati va anunturi pe site uri specializate si lasati barfa si bagarea in seama aiurea. Va folositi de forumul asta ca e gratis ca daca va percepea bani nu mai gaseai picior de travestiti pe aici.
Sa fim seriosi, nu sunteti decat niste gay frustrati de care fuge toata lumea.
Sa mergi sa futi o transa e ceva tabu, incitant, in schimb, sa ti apara la usa o matura in dres si ala rupt, nu ti face altceva decat sa ti intoarca stomacul pe dos!!

Varianta respectiva nu o m-ai am dar iti pun un selfie

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...