Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Fete de futut pe Badoo?

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
26 raspunsuri in acest thread

#21 mucha

mucha

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 15 Postari:
  • Inscris la:
    26 July 2013
  • Reputatie: 3

Postat 28 October 2017 - 12:09 PM

Badoo are rezultate dar nu in Romania. Aici perceptia este ca Badoo e o aplicatie pentru maritat. Am inregistrat un singur succes in 6 luni. 

in alte tari in schimb lucrurile stau altfel. In Rusia aplicatia e perfecta. Cu o zi inainte dai vreo 100 de like-uri iti raspund vreo zece si te intalnesti cu care vrei. Iei cina cu ea si apoi sex la hotel. Nu iti cer bani nu iti cer favoruri. Vor doar sa fie respectate si sa poti genera niste subiecte de conversatie inteligente. Ca femei in Rusia, toate sunt suple, aranjate si manierate. Si experimentate desi nu sunt dame de companie. Da, sunt femei care termina programul la banca, la birou, in call center si apoi vreau o seara buna cu un futut bun la final.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 vistantric

vistantric

5

• Membru Premium
    • 15725 Postari:
    • Inscris la:
      13 December 2014
  • Reputatie: -1803

Postat 28 October 2017 - 01:17 PM

Eu am acceptat o dată o întâlnire de pe badoo... Am primit 50 de euro pentru o repriză de limbi. A fost foarte bine executat actul...cu pasiune! ☺
    ...Și scenariul a fost bun! La el în birou cu muzică și servitul unei băuturi fine...pe canapea iar el în genunchi, jos. Iar...chiar înainte de act, asociatul lui intră în birou, el imi prezintă calificările din viața privată pe care le discutasem inainte. M-a amuzat să-i văd mimica asociatului său...care observase și paharele pe care le serveam și cum se uita încremenit la mine. Si amabilitatea sa...m-a excitat! 😅
    • -5

#23 altu2

altu2

Platinum Member (inainte de ... reforma)

• Membru Premium
    • 2715 Postari:
    • Inscris la:
      26 March 2013
  • Reputatie: 3843

Postat 28 October 2017 - 01:36 PM

Eu am acceptat o dată o întâlnire de pe badoo... Am primit 50 de euro pentru o repriză de limbi. A fost foarte bine executat actul...cu pasiune! ☺
    ...Și scenariul a fost bun! La el în birou cu muzică și servitul unei băuturi fine...pe canapea iar el în genunchi, jos. Iar...chiar înainte de act, asociatul lui intră în birou, el imi prezintă calificările din viața privată pe care le discutasem inainte. M-a amuzat să-i văd mimica asociatului său...care observase și paharele pe care le serveam și cum se uita încremenit la mine. Si amabilitatea sa...m-a excitat!

Si ... marmota, marmota era secretara la firma celor doi asociati, nu-i asa?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 vistantric

vistantric

5

• Membru Premium
    • 15725 Postari:
    • Inscris la:
      13 December 2014

Postat 28 October 2017 - 01:47 PM

Si ... marmota, marmota era secretara la firma celor doi asociati, nu-i asa?

Pentru chestii sexuale in afara intalnirilor organizate, nu accept mai mult de o intalnire. De ce faci misto, omul chiar a fost pro!?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 altu2

altu2

Platinum Member (inainte de ... reforma)

• Membru Premium
    • 2715 Postari:
    • Inscris la:
      26 March 2013
  • Reputatie: 3843

Postat 28 October 2017 - 02:35 PM

Pentru chestii sexuale in afara intalnirilor organizate, nu accept mai mult de o intalnire. De ce faci misto, omul chiar a fost pro!?

Nu am inteles, aici la noi bate vantul foarte tare, asa incat ... nu te-am prins din zbor!

Nu fac misto, cum sa fac misto de tine? Stii doar ca mi-esti draga!

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 vistantric

vistantric

5

• Membru Premium
    • 15725 Postari:
    • Inscris la:
      13 December 2014

Postat 28 October 2017 - 02:42 PM

Nu fac misto, cum sa fac misto de tine? Stii doar ca mi-esti draga!

Doar după o întâlnire poți spune asa ceva, pentru o consistență a vorbelor care mă satisface, de nu...le zboară vântul si pe ele. Si hai să nu stricăm topicul oamenilor, că am mai fost certată o dată la această secțiune...
    • -6

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 >el_futadores<

el_futadores

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 225 Postari:
    • Inscris la:
      21 October 2017
  • Reputatie: 255

Postat 28 October 2017 - 03:04 PM

In US am prins bunaciuni...dar unele vroiau bani ;)
    • 0

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi