Sari la conținut

Ceva oferte de total găsim?


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

De la postarea intrebarii si pana acum, adica "mult timp", am reusit sa ajung in Bucuresti la un total reusit si acum de curand in Tg Mures.

In schimb la masaj la Dna.Ramona Alina am ajuns undeva in Decembrie - a fost minunat. Dar atentie nu face decat masaj de relaxare, mentioneaza de la programare telefonica.

Dar a fost un masaj minunat, si m-am relaxat din toate simtirile.

 

Ca sa revin cu intrebarea.

Oricum o sa mai bat cateva drumuri de Mures in viitorul apropiat,dar in Tarnaveni inca tot nimic? Nu stie nimeni nimic?

Link spre comentariu

De la postarea intrebarii si pana acum, adica "mult timp", am reusit sa ajung in Bucuresti la un total reusit si acum de curand in Tg Mures.

In schimb la masaj la Dna.Ramona Alina am ajuns undeva in Decembrie - a fost minunat. Dar atentie nu face decat masaj de relaxare, mentioneaza de la programare telefonica.

Dar a fost un masaj minunat, si m-am relaxat din toate simtirile.

 

Ca sa revin cu intrebarea.

Oricum o sa mai bat cateva drumuri de Mures in viitorul apropiat,dar in Tarnaveni inca tot nimic? Nu stie nimeni nimic?

Din pacate nimic. N-ai fi singurul interesat de o dama curata si discreta. Poti sa incerci traseistele care stau la autostop dimineata langa catedrala, dar sincer nu-ti recomand. Raman drumurile la Tg. MS, dar nici acolo, din pacate, oferta nu-i cine stie ce.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Din pacate nimic. N-ai fi singurul interesat de o dama curata si discreta. Poti sa incerci traseistele care stau la autostop dimineata langa catedrala, dar sincer nu-ti recomand. Raman drumurile la Tg. MS, dar nici acolo, din pacate, oferta nu-i cine stie ce.

Unde mai exact e Catedrala?

Strada sau locatie mai exact? Ca drumul meu e cam scurt in Tarnaveni si nu prea cunosc orasul.

Si ore la care stau pe afara?

Link spre comentariu

Unde mai exact e Catedrala?

Strada sau locatie mai exact? Ca drumul meu e cam scurt in Tarnaveni si nu prea cunosc orasul.

Si ore la care stau pe afara?

Din moment ce te-ai interesat de ceva "actiune" in Tarnaveni am crezut ca esti din zona. Catedrala este la intersectia catre Iernut. Fetele nu au ore exacte, stau doar la autostop acolo, imediat dupa giratoriu. Activeaza din cate mi-am dat seama pe E60.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Din moment ce te-ai interesat de ceva "actiune" in Tarnaveni am crezut ca esti din zona. Catedrala este la intersectia catre Iernut. Fetele nu au ore exacte, stau doar la autostop acolo, imediat dupa giratoriu. Activeaza din cate mi-am dat seama pe E60.

Multumesc de pont.

Nu sunt din zona. Dar sunt in "tranzit" zilnic si astfel in cate o zi in caz de nevoie ar prinde bine o actiune in sensul asta.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0777777777
  • Oras:Romania
  • Telefon: 0777777777
  • Oras:Romania

Unde sunt fetele astea?

Din ce am văzut ar fi si bunaciuni printre ele (depinde de gusturi si cum pică pe moment, cât de stresat ești) si prețuri ok. Între 35-60 oral si 60-100 combinat cu normal. Depinde de fata.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Din ce am văzut ar fi si bunaciuni printre ele (depinde de gusturi si cum pică pe moment, cât de stresat ești) si prețuri ok. Între 35-60 oral si 60-100 combinat cu normal. Depinde de fata.

De cand an vazut-o pe aia am mai trecut de 3-4 ori in jur de ora 17-18'dar fiind zona de tranzit buna cred ca se ocupa rapid.

Tu ai fost cu ele? Cum sunt? Merge de o golire? Sau chiar a fost ok?

Link spre comentariu
  • Oras:tarnaveni
  • Oras:tarnaveni

ce sa sun frate ca ala e un nr. cu suprataxa, a raspuns la mesajul privat pe publi....dar stii cine ii pe contul ala? nu se stie.

I-am cerut un nr de telefon dar nu mai raspunde.Dupa parerea mea e teapa :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:tarnaveni
  • Oras:tarnaveni

Si eu caut ceva in Tveni... dar trebuie sa recunosc ca sunt nou in bransa, sincer nu stiu ce sa ii zic daca o sun....cum o i-au?

De obicei sunt discrete fetele? cum ma asigur ca nu o cunosc, sa zic asa?totusi e probabil sa te stii din vedere macar avand in vedere ca orasul e mic, nu?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureş
  • Oras:Târgu Mureş

Înainte de pandemie a activat și în Târgu Mureș acuma s-a mutat la Târnăveni ie bine domnița arată mai bine în realitate merită încercată am avut o experentă reușită colegul @malone dacă nu ai fost la fete și nu ști cum să iei sună sau să scri mesaj comportate frumos la fiecare fată unde mergi tratează pe fiecare cum ar fi prietena ta și vei avea de căștigat baftă 👍😉

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureş
  • Oras:Târgu Mureş
Acum 10 minute, Briciul a spus:

Cuplăcere încearcă dute liniștit succes 👍😉

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...