Sari la conținut

Buna brunetă 0723990660


Postări Recomandate

Buna seara daca vreau sa dau si eu de domnisoara trebuie neaparat sa sun pe watap stie cineva ce prigram are????multumesc

Iti raspund eu. Sun-o! Ce ai de pierdut? E ocupata, nu iti va raspunde, va vedea mai tarziu un numar necunoscut pe care nu il va baga in seama. Daca intrebi de program, deoarece nu si-a anuntat in vreun loc disponibilitatea, are ce program vrea ea! E libera si independenta! Si primeste clienti numai si numai daca vrea ea! E dreptul ei, sa-ti intre bine in cap asta! Daca iti doresti cu adevarat sa ajungi la ea, scrie-i un mesaj pe whatsapp, mai devreme sau mai tarziu il va vedea si veti incepe sa comunicati acolo unul cu celalalt. Ca tu vrei acum si in acest moment ... forget about it! Urmeaza si tu politica pasilor marunti! ... si nu va mai smiorcaiti atat!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator unul-oarecare
Reputație: 0

Iti raspund eu. Sun-o! Ce ai de pierdut? E ocupata, nu iti va raspunde, va vedea mai tarziu un numar necunoscut pe care nu il va baga in seama. Daca intrebi de program, deoarece nu si-a anuntat in vreun loc disponibilitatea, are ce program vrea ea! E libera si independenta! Si primeste clienti numai si numai daca vrea ea! E dreptul ei, sa-ti intre bine in cap asta! Daca iti doresti cu adevarat sa ajungi la ea, scrie-i un mesaj pe whatsapp, mai devreme sau mai tarziu il va vedea si veti incepe sa comunicati acolo unul cu celalalt. Ca tu vrei acum si in acest moment ... forget about it! Urmeaza si tu politica pasilor marunti! ... si nu va mai smiorcaiti atat!

Cam impulsiv esti tu pentru a o descrie : "libera si independenta"  ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...