Sari la conținut

Buna brunetă 0723990660


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

putin diferita fata de cum esti obisnuit. 25 ani 1.70 54 kg bruneta ochii caprui deschisa tuturor fanteziilor. ptr detalii va astept la telefon sau pe whats up. tinand cont ca am si un serviciu, este posibil sa nu raspund, de aceea va rog sa reveniti sau sa.mi lasati un mesaj pe whats up. locatia se afla la 10 min de mers cu masina de orasul constanta.(din motive de discretie). imi respect oaspetii si socializarea este foarte importanta la o cafelutza. ptr cei interesati de o experienta in 3 ,am si partener ( il putem chema).am si jucarii...

post-169847-0-77133500-1503261188_thumb.jpg

post-169847-0-25039800-1503261207_thumb.jpg

post-169847-0-88235900-1503261220_thumb.jpg

post-169847-0-84797300-1503261241_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

pielea ei fina imi aduce aminte de andreea ioana de la top si ce gogoasa frumoasa are

Se mai zice si blur :)

Oricum ea zice bine ce zice in anunț.

Pending!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

pozele sint reale si din locatie ,pokemoonii care au dubii sa mearga sa se convinga .

talibane ,fata e beton, doar ca nu are tite pe gustul tau.

 

tzatze nu, pare slabuta, imi place pielea si pasarica micuta, insa astept o recenzie, de la tine sau de la altu. Ai cam pus paie pe foc ca nu confirmase nimeni pozele, mai era si dubioasa treaba cu 10 min departare de oras.

 

Cati bani zicea ca vrea?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:around
  • Oras:around

am afirmat cumva ca am facut eu poze? sau te framinta cumva gindul ca ar fi fost posibil sa se intimple ?

despre laba , daca esti curios , as face in fiecare zi daca as avea in fata ochilor o poza cu muia ta de niala , sa iti slobozesc din belsug dantura, sa-ti miroasa gura a flori.

Link spre comentariu
Vizitator proxenet
Reputație: 0

Putin diferita fata de cum esti obisnuit. 25 ani 1.70 54 kg bruneta ochii caprui Deschisa tuturor fanteziilor. Ptr detalii va astept la telefon sau pe whats up. Tinand cont ca am si un serviciu, este posibil sa nu raspund, de aceea va rog sa reveniti sau sa.mi lasati un mesaj pe whats up. Locatia se afla la 10 min de mers cu masina de orasul Constanta.(din motive de discretie). Imi respect oaspetii si socializarea este foarte importanta .Nu lucrez decat pana la ora 23:00.(NU MAI SUNATI DUPA ORA 23:00)Daca vrei sa vii la mine la o cafelutza...ma anunti cu cel putin 2 ore mai devreme.Ptr cei interesati de o experienta in 3 ,am si partener ( il putem chema).Am si jucarii...
PS : PUN FOARTE MARE ACCENT PE CURATENIE !!!
NU RASPUND LA MESAJE !!!

post-212825-0-57669700-1506521375_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Foarte ok fata. Da, sta in lumina si merita "deranjul"

Pozele sunt toate reale si din locatie, prefera discutii pe whatsapp. E frumusica din toate punctele de vedere, foarte cuminte si ascultatoare.

Nu o sa dau prea multe detalii aici, poate in PM.

Mergeti cu incredere.

200 lei/ora si nu are alte variante de pret.

Nu face CIM si anal, in rest, discutati cu ea.

Oral foarte bun, normal foarte bun.

  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Foarte ok fata. Da, sta in lumina si merita "deranjul"

Pozele sunt toate reale si din locatie, prefera discutii pe whatsapp. E frumusica din toate punctele de vedere, foarte cuminte si ascultatoare.

Nu o sa dau prea multe detalii aici, poate in PM.

Mergeti cu incredere.

200 lei/ora si nu are alte variante de pret.

Nu face CIM si anal, in rest, discutati cu ea.

Oral foarte bun, normal foarte bun.

nu e cam skinny?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...