Sari la conținut

Buna brunetă 0723990660


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Atunci imi cer scz ca am inteles gresit. Nu imi sta in caracter sa fiu neseriosa. Cei care mi au pus recenzii stiu ca nu fc glume proaste. M.am uitat pe vizor si am vazut cum ai urcat in fuga, dupa te am sunat. Nu a fost frumos ce am fc dar te rog sa ma scuzi. Dau zilnic de tot felu de oameni si de glumele lor proaste si asta m.a fc sa ma grabesc in a te acuza. Daca vei avea placerea sa ma vizitezi promit ca am sa ma revansez si de vecini lasa.ma pe mine sa.mi fc griji. Te pop

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Atunci imi cer scz ca am inteles gresit. Nu imi sta in caracter sa fiu neseriosa. Cei care mi au pus recenzii stiu ca nu fc glume proaste. M.am uitat pe vizor si am vazut cum ai urcat in fuga, dupa te am sunat. Nu a fost frumos ce am fc dar te rog sa ma scuzi. Dau zilnic de tot felu de oameni si de glumele lor proaste si asta m.a fc sa ma grabesc in a te acuza. Daca vei avea placerea sa ma vizitezi promit ca am sa ma revansez si de vecini lasa.ma pe mine sa.mi fc griji. Te pop

esti o dulce sigur ca am sa te contactez. abea astept sa las si eu o recenzie in favorul tau pe forum.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Atunci imi cer scz ca am inteles gresit. Nu imi sta in caracter sa fiu neseriosa. Cei care mi au pus recenzii stiu ca nu fc glume proaste. M.am uitat pe vizor si am vazut cum ai urcat in fuga, dupa te am sunat. Nu a fost frumos ce am fc dar te rog sa ma scuzi. Dau zilnic de tot felu de oameni si de glumele lor proaste si asta m.a fc sa ma grabesc in a te acuza. Daca vei avea placerea sa ma vizitezi promit ca am sa ma revansez si de vecini lasa.ma pe mine sa.mi fc griji. Te pop

asa e viata asta..niciodata nu stim peste cine dam..sunt oameni si oameni..uneori iti face placere sa-i intalnesti/ cunosti,alteori e o dezamagire.viata e plina de surprize.fiecare meserie isi are riscul ei. :*
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

asa e viata asta..niciodata nu stim peste cine dam..sunt oameni si oameni..uneori iti face placere sa-i intalnesti/ cunosti,alteori e o dezamagire.viata e plina de surprize.fiecare meserie isi are riscul ei. :*

da depinde ce typ de om esti daca esti pozitiv si te si prezinti asa normal nici omul rau nu-ti va strica ziua ca oricum nu te afecteaza nimic hehe

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare! Iata-ma cu un prim review!

Proaspat iesit din pasarica, am vizitat-o pe Deea in aceasta seara si totul a fost super OK.

Femeie matura, isi face treaba foarte bine, chiar prea bine ca m-a terminat imediat :D

Are un curulet si o pasarica de ai da in ea intruna; oral si normal foarte ok. Recomand! Mergeti cu incredere!

Cadou: 200/h

 

Succes si inspiratie ! :D

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare! 

Incitat (si oarecum un pic excitat) de spectaculosul review al confutacului born2win de prin ianuarie, m-am decis sa o cunosc si eu pe milf-eta Andreea/Luminita.

Purced la adresa de langa Kaufland unde sunt primit de o tipa inalta, slabuta dar cu un curulet rotund, frumos desenat (si tatuat) bine scos in evidenta de niste craci lungi si o talie subtirica. Suficiente calitati ca sa ignor tatele anemice.

 

Cand am fost poftit in dormitor - surpriza !!! Mai era un papagal acolo !!! Dar oratania fiind tacuta si bine inchisa in colivie nu m-a deranjat. :laugh2

Dupa un mic intro la o cola si o tigara speciala de-a ei (eu le uitasem in masina), am trecut la treaba.

 

Futaiul a fost corect, fara sentimente, bine executat dpdv tehnic. De asemenea, oralul a fost de buna calitate, destul de lent (nu glop-glop) si fara a ignora bijuteriile. Am trecut in revista clasicele pozitii 69, ea deasupra, caprita si misionarul. Mie mi-a placut mai mult ultima, unde a fost o interactiune mai buna, ea strangandu-ma in brate in timp ce-mi dadea niste contre de senzatie. De asemenea fata geme foarte sexos, din suflet asa, de parca ii place ! Ba chiar la un moment dat am avut impresia ca o doare, desi si-a aplicat lubrifiant cu generozitate! ( si nu este o aluzie, chiar nu o am mare, este ea stramta!)

 

Acum, dupa analiza cat de cat obiectiva de mai sus, sa trec si la una mai subiectiva:

- m-am convins ca amicul born2win a avut un parte de un tratament preferential, de client vechi; desi ma asteptam ca fata sa fie mai lipicioasa (ca atitudine!) ea m-a tratat corect, amical dar a pastrat o anumita distanta , raceala. Probabil cand o sa ajung si eu a 4-a oara o sa fie altfel ...

- nu a zambit deloc! ba chiar a facut eforturi sa nu rada la o povestioara amuzanta! motivul pe care il intuiesc este ca isi mascheaza dantura care nu este in cea mai buna forma ...

- daca FK a fost exclus din start, as fi preferat mai multe sarutari pe corp macar , dar , ca majoritatea, se concentreaza doar pe gogu, in speranta ca finalizezi mai repede ...

 

Note:

Aspect: 8 (-1 pt tate si -1 pt lipsa zambetului)

GFE: 8,5 (poate si asteptarile mele au fost prea mari)

Oral: 9 np fara finalizare

Normal: 9,5

Anal: indisponibil

Locatie: 8,5 disponibil prosop curat si acces la baie dupa avertizarea colegei, centrala de apartament - apa calda vine aproape instant

Igiena: 10

FK: indisponibil

Cadou: 200/h

Recomand? Da - atitudine corecta si sex bun

De revenit? Hm asta e o chestie subiectiva, parca prefer sa sacrific 50 de lei in plus pt lipiciul lui Crissu, de exemplu ...

 

Bafta tuturor!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Multumesc frumos baieti 😘. Intra-devar lucrez la dantura si nu mi s.a parut elegant sa zambesc larg. Cat despre lipiciu meu...sa stiti ca depinde foarte mult si de voi 😉.cu finalizatu...niciodata nu ma grabesc mai ales la ora. Va pop dulce 😘😘😘

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Multumesc frumos baieti 😘. Intra-devar lucrez la dantura si nu mi s.a parut elegant sa zambesc larg. Cat despre lipiciu meu...sa stiti ca depinde foarte mult si de voi 😉.cu finalizatu...niciodata nu ma grabesc mai ales la ora. Va pop dulce 😘😘😘

 

fata, te-ai vindecat la picior ????

 

 

0723990660

post-172588-0-66315000-1525440035_thumb.jpg

post-172588-0-10079700-1525440036_thumb.jpg

post-172588-0-47013700-1525440036_thumb.jpg

post-172588-0-78390700-1525440036_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns


A revenit! Acelasi nr. 0723990660. 

Descriere Matrimoniale

Asa cum v-am obisnuit: curata , discreta si fara graba. Poze reale confirmate cu tinutele. Ofer detalii la tel si what.up. Nu rasp la mesaje si nr private. Nu prestez cu bile.


 


 


Deea r3b3la, ne spui si zona aprocimativa a locatiei? 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...