Sari la conținut

Stefania Nerva Traian 0733276531 Un GFE excelent cu sani mari


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Acum 2 saptamani fiind cu treaba prin Bacau, am dorit sa incerc serviciile locale, insa datorita programului destul de incurcat, am ratat programarea initiala, asa ca am contactat-o pe Stefania, pe care o urmaream de ceva timp si stiam ca este plecata in turneu in acest oras - de mentionat ca postez recenzia pe Bucuresti, deoarece aici am observat-o initial, si cred ca recenzia este mai folositoare pe topicul de Bucuresti (am sa postez si pe Bacau, chiar daca este in trecere).

 

Modalitate de contact: Initial prin sms, dupa care ne-am conversat prin w-upp. Am primit shared location cu apartamentul, avand in vedere ca niciunul dintre noi nu cunostea prea bine orasul.

 

Locatie: Locatia este situaa langa benzinaria Mol - relativ aproape de Arena Mall. Apartamentul este ok, mobilat modern (pentru cei interesati), baie ok, cu cateva geluri de dus. De remarcat faptul ca pentru a urca/cobori cu liftul iti trebuie cartela de acces (similara celor de intrare in bloc) - eu am avut noroc la urcare, deoarce m-am nimerit cu inca cineva din bloc. La igienizare am primit un prosop luat de pe uscator - in concluzie locatie echipata ok pentru astfel de activitati.

 

Aspect: Stefania este undeva pe la 1,70, sani maricei si frumosi, un pic lasati, dar fara sa fie deranjant. Corpul frumos si bine proportionat, un pic de burtica, piele frumoasa si ingrijita, fara celulita/vergeturi.

                              

Igiena: Nu a facut dus inainte de actiune insa nu am simtit nimic suspect - nu am avut ocazia sa verific si la un cunni.  

 

 Actiunea: Ajuns in zona am reusit sa ma invart vre-o 10 minute aiurea pana am localizat intrarea, care era chiar sub nasul meu (Stefania nu are nicio vina aici, pur si simplu am uneori un simt al orientarii extrem de prost), iar dupa ce am nimerit intr-un final intrarea am ajuns la usa apartamentului, unde am fost primit de Stefania. Am fost poftit direct in camera de lucru, unde am stat 5 min de vorba, dupa care am mers in cealalta camera la o tigare, unde am intalnit o alta colega (alta decat Cristina, care nu lucra in ziua respectiva). Ulterior ne-am mutat inapoi in dormitor, unde, spre surpriza mea, Stefania mi-a propus sa trecem direct la actiune, lucru ciudat, deoarce mai toate fetele macar te intreaba daca nu vrei sa faci un dus. Baiat simtit, m-am cerut la dus, mai ales ca eram pe drumuri dis de dimineata, Dupa dus am inceput ostilitatile cu un ON executat corect, soft, cu tentative de deep, lins, supt, atentie la vecinatati - finalizare COB (teoretic are in meniu si CIM, insa din ce am inteles, pe langa faptul ca se taxeaza suplimentar (100 RON), de fapt nu este in realitate in meniu).

Dupa ce am finalizat ne-am intins la vorba despre diverse chestii, si uite asa, usor, usor a trecut pe nesimtite timpul alocat.

        

GFE: Pastreaza pe intreaga durata a intalnirii o atmosfera placuta, si este dornica sa multumeasca clientul, este implicata si chiar incearca sa te faca sa te simti bine. Depunctez insa lipsa oricarui fel de sarut (inclusiv FK) - cine stie ori o fi fost undeva pe acolo si nu am mai ajuns si la partea aceea, ori nu i-o fi placut de fata mea. Depunctez de asemenea un pic deoarece, chiar daca ne-am intins la vorba, putea sa intrebe, macar pentru aparente daca mai urmeaza si un numar 2 (nu ca ar fi fost neaparat cazul, dar, ca gest).

  

Acum notele:

Contact: 10 – simplu, clar si la obiect;

Locatie: 9 – apartament ok pentru aceasta actiune, nu are foarte mare relevanta, deoarece oricum era in trecere;

Aspect: 8,5;

Igiena: 8;

Oral: 8,5 tehnica destul de buna, un minus pentru lipsa CIM / COF;

Normal: la tura asta pas, poate data viitoare;

Anal: - nu este in meniu;

GFE: 8;

 

Nota de plata:

200 RON lasati inceputul actiunii si luati imediat de Stefania. Timpul petrecut efectiv dtd - cca 50 min.

 

Concluzie

Experienta a fost per total interesanta, eu unul voi reveni cu siguranta pentru a incerca si NP. De recomandat este prematur, avand in vedere ca nu am trecut prin tot meniul, insa cred ca merita incercata, mai ales de cei amatori de femei cu forme.

 

Bafta,  

 

                       

  • Like 19
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De ce.i dai 8 la igiena si nu adaugi nimic? Astept o completare. Eu gandesc acum ca.i dai 8 ca nu te.a intrebat de dus. 

 

Salut Sangre!

 

Povestea este un pic mai lunga, si nu doream neaparat sa intru in detalii - in esenta am depunctat atitudinea. Bref, cand ne-am intors in camera, Stefania a incercat sa treaca direct la actiune, la care am intrebat-o daca nu ar fi normal sa fac mai inainte un dus (in conditiile in care stia ca vin de la Bucuresti si ca alergasem toata ziua prin oras) - la care am primit un raspuns de genul “whatever”, daca vrei poti sa faci un dus. Un pic intrigat, am intrebat-o de unde pana unde aceasta atitudine relaxata fata de igiena, la care am primit raspunsul care mi-a inchis gura, respectiv ceva de genul “pe aici pe la Bacau oricum nu prea face nimeni dus inainte, asa ca nu ar fi nicio problema daca nu fac (sub “sanctiunea oralului protejat”)” - scuze nu mai tin minte as literam ce a spus, dar cam asta a fost ideea. Si, in concluzie am depunctat un pic mai mult partea de igiena, mai ales pentru atitudine, dar nu am considerat ca este util recenziei sa intru in asemenea detalii (mai ales cu cat nu doresc sa nasc discutii de orice natura, inclusiv cu privire la eternele dispute intre cei din Bucuresti si cei din alte localitati). Altfel, din punct de vedere stric olfactiv, dupa cum am mentionat deja, eu nu am simtit nimic dubios (dar nici nu am avut ocazia sa verific).

Eu unu personal tin mult la igiena, si abordarea mi s-a parut, sa zicem “ciudata”, cu atat mai mult cu cat in general fetele din bransa stiu ca insista cu privire la acest capitol. Se prea poate, de asemenea, si eu sa fiu subiectiv in interpretare, mai ales avand in vedere recenziile (numeroase) pozitive ale Stefaniei - habar nu am, o fi fost feng-shuiul invers in ziua respectiva :)   Eu unul tocmai de aceea doresc sa revin la ea, deoarece am impresia ca aceasta experienta nu este relevanta pentru serviciile ei, iar daca am gresit, nu am niciun fel de problema in a recunoaste, odata ce voi face follow-up la recenzia initiala (cu atat mai mult cu cat mi-a placut de Stefania, care mi se pare foarte ok si draguta).

Pana atunci insa, impresiile astfel cum s-au sedimentat (dupa aprox 2 saptamani) le-am trecut in recenzia de mai sus.

Bafta in continuare!

  • Like 18
Link spre comentariu

Ai punctat ok. Plus 1 de la mine si o adaugare: multe fete renunta sa mai trimita clientul la dus vazandu.l nepasator si odata cu astfel de clienti devin si ele asa, poate chiar putin razbunatoare gen: du.te.n plm, n.ai facut dus, puti, ti.am pus caciula ca esti nesimtit. De aceea, eu ma cer la dus inainte, le intreb sau le chem sa facem impreuna, sau le spal chiar eu pe unele, ca sa detensionam atmosfera si cacatu ala de juma de h platit sa fie cat mai placut.

  • Like 11
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai punctat ok. Plus 1 de la mine si o adaugare: multe fete renunta sa mai trimita clientul la dus vazandu.l nepasator si odata cu astfel de clienti devin si ele asa, poate chiar putin razbunatoare gen: du.te.n plm, n.ai facut dus, puti, ti.am pus caciula ca esti nesimtit. De aceea, eu ma cer la dus inainte, le intreb sau le chem sa facem impreuna, sau le spal chiar eu pe unele, ca sa detensionam atmosfera si cacatu ala de juma de h platit sa fie cat mai placut.

Multumesc pentru punct - ar fi frumos sa vad si eu cine imi da puncte in general :) (probabil trebuie sa mai cresc). Ca devin fetele nepasatoare / razbunatoare nu ar fi neaparat cea mai mare problema, insa pe masura ce scad standardul la igiena creste riscul de a contacta diverse boli (atat ele cat si clientii) - iar aici incepe sa fie o problema destul de serioasa. Ideea ta de a face baie impreuna este foarte ok, dar ca foreplay, altfel, daca ajungem la momentul in care sa spalam fetele, inseamna ca ceva este gresit.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca a luat o pauza sau s-a retras ca nu a mai fost online de 3 saptamani.

Salut! Eu cand am vizitat-o, la Bacau, mi-a povestit ca nu prea mai intra pe forum si lucreaza mai mult de pe publi 24. De asemenea, daca tin bine minte, parca spunea ca de la Bacau pleaca la Brasov.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut. Am intrebat-o pe Cristina, tipa blonda care lucra cu ea..si mi-a zis ca nu mai lucreaza Stefania.. Nu am cerut detalii. Doar transmit ce am aflat si eu. O fi cum zice colegul mai sus ca lucreaza doar de pe publi, s-o fi retras, mai revine..nu stiu. Ideea este ca int-adevar, chiar e bucatica fata... va salut!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...