Sari la conținut

Stefania Nerva Traian 0733276531 Un GFE excelent cu sani mari


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ok , "cautati" in continuare , intr-o buna zi o sa-si faca una curaj sa spuna ce fel de "cautatori" sunteti

Nu-ti fa griji, nu din cauza masturbarii ai penisul "stramb"..eu te sfatuiesc sa comunici cu prietena inainte de actul sexual,mai ales daca e prima data,dupa ce ati vorbit ar fi bine s ate asiguri daca chiar e pregatita,iar daca nu e pregatita din punct de vedere emotional ai putea sa o mai astepti putin, iar daca e chiar pregatita ar fi bine sa nu grabesti lucrurile, s-o iei usor, si sa nu ai asteptari la ceva foarte "bestial" deoarece la ea fiind prima data o sa fie mai greu [depinde de tine bic.c]...trebuie sa ai rabdare, sa fi calm si linistit si sa o ajuti si pe ea sa fie relaxata.Nu uita de prezervativ!ai grija de tine si succes!
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Nu-ti fa griji, nu din cauza masturbarii ai penisul "stramb"..eu te sfatuiesc sa comunici cu prietena inainte de actul sexual,mai ales daca e prima data,dupa ce ati vorbit ar fi bine s ate asiguri daca chiar e pregatita,iar daca nu e pregatita din punct de vedere emotional ai putea sa o mai astepti putin, iar daca e chiar pregatita ar fi bine sa nu grabesti lucrurile, s-o iei usor, si sa nu ai asteptari la ceva foarte "bestial" deoarece la ea fiind prima data o sa fie mai greu [depinde de tine bic.c]...trebuie sa ai rabdare, sa fi calm si linistit si sa o ajuti si pe ea sa fie relaxata.Nu uita de prezervativ!ai grija de tine si succes!

 

Esti deosebit de prost , nici tu nu cred ca stii ce ai vrut sa scrii acolo .

Nu mai sta in soare !

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

:slap2 draga tu confunzi marfa cu ambalaju!!! nu stiu de ce "user" vorbesti tu aici banat?! :no2  :no2

Locatia, da este la parter!

Fac ce fac când nu am ce face făcând ce fac ceilalţi de obicei când nu au ce face făcând ceva ce nu a mai fost făcut :laugh2  :laugh2  :laugh2 

Radu cezar a mai avut un cont si este banat

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fost si eu la ea zilele trecute. Buna gagica, vorbareata, fk f bun, gfe ridicat, se implica , rade cu tine, glumeste, eu am fost pe aceeasi lungime cu ea si sigur voi mai reveni.

 

Note: Oral 9.5 deep, atentie zone, saliva, nu stiu cim.

Normal 9 contre, se uda si se implica.

Gfe 9.5 e cu tn acolo, fk intretinut.

Igiena impecabila.

Aspect 8.5 piele alba, sani putin lasati de la nastere.

 

Halat 100lei o fin fara graba, suc si tigari in bucatarie.

Felicitari ptr recenzie!
  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai ca imi mai pastrez contul.

O experienta faina cu saruturi, palme la fund, trantit, in pat, in picioare, pe canapea, in dus...

Se poate sex de calitate si pe bani.
Faina fata! Faina experienta!

Am dat de ea pe publi24 la telefonul 0733276531

Era si Crystina prin zona. Initial o sunasem pe ea dimineata, dar desi a fost super draguta, nu a putut. Oricum, ca aspect, o fata frumoasa, o sa vreau sa ma intersectez si cu ea.

M-am tot fatait pe aici in ultimul timp si mereu am fost dezamagit. M-am dus ca dobitocul la pomul laudat pana acum. Astazi am incercat ceva neincercat si a fost foarte bine. Astazi s-au schimbat lucrurile. A fost fain. Prima experienta foarte buna si ce merita recenzie de foarte mult timp.

Pentru ca am fost asa incantat ca dupa atatea esecuri pe forum am dat de o tipa foarte entuziasta, sexy, jucausa, cu energie, GFE si sani mari am zis sa postez notele, revenind cu o recenzie ulterior.

Revin cu recenzie detaliata mai tarziu.

GFE - nota 10 (mangaieri, saruturi, FK intens, constant, de senzatie, unic pe aici din experienta mea pe ultimii ani).

Apartament - 10 (aerisit, racoare, comod, camera mare, pat mare, multiple locuri bune pentru sex)
Zona - nerva traian. Usor de ajuns. Indicatii bune. Facil de gasit.

Prezenta - 10 (chip - mie mi-a placut, foarte calda, trasaturi frumoase, delicate) / 9 (as fi dat un 10 din punctul meu de vedere, dar poate unii prefera tipele foarte skinny. Eu am apreciat ca are forme faine, e si inaltuta, fund bun de palmuit, sani mari, mi-ar fi placut sa aiba parul desfacut)

Normal - 10 (se misca, are initiativa, da din toate alea, putin surprinsa ca nu doar stau locului)

Oral - 8 ( cam scurt sau sunt eu cam obisnuit altfel) - nu am inteles politica cu cim, cof. As fi dezamagit sa aflu ca nu accepta.

Igiena - 10 (initiativa ei sa vina la dus dupa mine) nice touch.

200 cadoul pentru o ora.

Recomand.

O sa revin sa ii inrosesc fundul pt ca astazi nu stiam ca o sa dau de ceva ca lumea asa ca am venit cam nepregatit cu timpul.

Ps : nu face anal
Ps : Ar merge si impreuna, desi vad ca oferta lor cam depaseste ca valoare orice e pe aicu in termeni de pret. Tentant, sunt bune fetele, dar o sa ma mai gandesc.

Recomand si pe crystina. Eu o sa ma duc sa vad despre ce e vorba. Prima impresie a fost incurajatoare.

Are forme mai frumoase in realitate. In poze pare cam skinnny rau. Realitatea e mai buna, cui ii plac sanii mari si formele ce cer palme.

Colega cu: https://nimfomane.com/forum/topic/91924-crystyna-0753426494/page-19?hl=crystina

Inca ceva: folositi si voi taguri. Super greu sa gasesti ceva pe aici. Trebuie sa iei la rand tot forumul daca cauti gfe si sani mari.

post-73867-0-54206200-1503315683_thumb.png

post-73867-0-03263500-1503315695_thumb.png

post-73867-0-15623000-1503315709_thumb.png

  • Like 10
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu cred nimic din recenzia asta.......auzi, "sani mari", asta poate doar daca pana acum ai pipăit doar bărbați,......chip placut, adevarat ca este subiectiv dar totuși frate....se vede altceva in poze

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De parca trebuie sa ma crezi tu.

 

Un kkt fara recenzii imi zice mie ca nu crede. Nu te duce ma. Ca de ajuns m-am dus eu la toate rebuturile laudate de astia ca tine.

 

Eu ma duc pentru mine.

 

Si vezu ca aici nu e zona de pareri.

Eu am fost. Am dat. Am venit. Si am zis.

 

Si vezi cate postari de la mine sunt recenzii ca am mai multe decat ai tu postari la fazan.

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cine stie, poate domnișoara a avut nevoie de reclama si a cerut ajutorul unui membru de "vază", sanchi, altceva cand iti deschide topicul unul inscris in 2013 cu 1500 de postari si alta cand îl deschide un "începător"......fratilor, mi-au spus mie multe fete de indivizi care își arată "cine sunt ei pe forum" pentru un schimb de interese

Colegule Shark, mai bune renuntai la cont decat sa ne vinzi gogoșile astea, doar un necunoscător al forumului poate lua de bună aceasta......sa îi zicem totuși recenzie

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De parca trebuie sa ma crezi tu.

Un kkt fara recenzii imi zice mie ca nu crede. Nu te duce ma. Ca de ajuns m-am dus eu la toate rebuturile laudate de astia ca tine.

Eu ma duc pentru mine.

Si vezu ca aici nu e zona de pareri.

Eu am fost. Am dat. Am venit. Si am zis.

Si vezi cate postari de la mine sunt recenzii ca am mai multe decat ai tu postari la fazan.

Stiu colegule cum faci tu "recenzii" ;) cum dracu ? Doar nu cunoaștem condica ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

De parca trebuie sa ma crezi tu.

Un kkt fara recenzii imi zice mie ca nu crede. Nu te duce ma. Ca de ajuns m-am dus eu la toate rebuturile laudate de astia ca tine.

Eu ma duc pentru mine.

Si vezu ca aici nu e zona de pareri.

Eu am fost. Am dat. Am venit. Si am zis.

Si vezi cate postari de la mine sunt recenzii ca am mai multe decat ai tu postari la fazan.

Bravo Rechine ! Asa ar trebui sa dacem toti...cautat experiente noi...pizde apar tot timpul. Felicitari si respect pentru un curvar adevarat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...